Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pre dve nedelje postao sam vlasnik Fiat Punta 1.2 8v

Za ove dve nedelje presao sam sa njim preko 2.000 km, porucio pragove i kacketic, ofarbao ih i zakacio, opeglao haubu posto je napred bilo neravnina i zatvorio znak, pa ofarbao celu, ugradio muziku, nista specijalno, posto me to ne zanima, ugradio skvent plin, ugradio daljinsko zakljucavanje, nabacio navigaciju i to je za sada to... Planiram da mu nabacim neke petokrake Alu felne 14", mozda distancere pozadi, zatamnim stakla 25% i stavim metalik crnu foliju na krov, i eventualno mozda malo uredim enterijer sa karbon folijom i malo zatamnim zadnje farove, posto ne volim neko preterivanje i budzenje...

Htedoh da postavm i slike, ali mi nesto ne ide, bio sam clan raznih foruma i postavljao slike preko postimage i imageshack, ali nece ni jedno ni drugo

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja za toliko predjem za 2 meseca....:) Zelim ti da te lepo sluzi...ili ti majstor da ga ne vidi.

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo su slike sa kamiona kada je uvezen, u ekstra stanju, ocarinjen sa 68.919 predjenih km

image.jpg image.jpg

ovo je slika sa tim ulubljenjem na haubi koje mi je bolo oci

image.jpg

a ovo su slike kako sada izgleda sa zatvorenim znakom na haubi i poskidanim oznakama pozadi, sa kacketicem i pragovima...

image.jpg image.jpg

image.jpg

Danas sam aterstirao plin , sledece je metalik crna folija na krovu i da malo zatamnim stakla, ako stignem bice ove nedelje, mada zbog obaveza koje trenutno imam bice verovatno iduce nedelje, tako da ce biti i slika...

@neshaoct hvala za uputstvo..

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče su zatamnjena stakla, 25%, nisam hteo da preteram, a nisam hteo ni da bude šareno, tj da pozadi bude tamnije nego napred, sledeće su felne 15" koje bi trebalo da stignu kroz nedelju dana...

DSC00076.jpg DSC00068.jpg

Čime da zatamnim štopove?

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je 25%? Deluje mi kao da ima vise ali u svakom slucaju, ekstra je ovako, ne bih ni ja tamnije! Ovo si radio u Kragujevcu? Gde tacno i koliko te je kostalo to zadovoljstvo? :)

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, u Kragujevcu, majstor je Nenad Jović 063 / 456 466 folije su Lumar, koštalo je 130 eura sa 10 godina garancije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja malo fotkao auto, pa da okačim slike... Od kupovine felni sam odustao, tj. presabrao sam se, pa sam sa parama koje bih dao na felne otišao na more, mada do tamo i nazad sam dva puta hvatan u radar, tako da sam jednu felnu dao samo na to.. Potrošnja od Trstenika do Bečića i nazad 4.200 dinara na plin... Kupio sam nove zimske gume Fulda, koje čekaju sezonu...

DSCF0253.jpg

DSCF0255.jpg

DSCF0259.jpg

DSCF0264.jpg

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puntic izgleda sjajno. Felnice nisu bas po mom ukusu, ali ako se tebi svidjaju to je jedino bitno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo, lepo...! :thumbsup: :thumbsup:

Puntic izgleda sjajno. Felnice nisu bas po mom ukusu, ali ako se tebi svidjaju to je jedino bitno :)

Ja i nisam baš siguran gledajući sa slike da su to felne. Ako jesu stvarno se izvinjavam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep punto, sve pohvale. Ljudi to su ratkapne, a i covek je rekao u postu da je odustao od kupovine felni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva liga puntić. Blicni il mahni kad me vidiš u gradu, sad sam memorisao tablice pa ću kad te primetim i ja da blicnem :thumbsup:

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i nisam baš siguran gledajući sa slike da su to felne. Ako jesu stvarno se izvinjavam!

To je i meni palo na pamet. Vrlo lako mogu biti i ratkapne, no tesko je "odavde" proceniti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kacketic i pragove sam pazario od Nemanje iz Sapca, cena je bila 80e za oba, a radjeno je ispravljanje neravnina na haubi, skidanje znaka i zatvaranje rupe, sve to ukupno mi je ispalo 120e, mada mislim da sam mnogo platio, a nisam nesto ni zadovoljan kako je odradjeno...

U pitanju su ratkapne, uzeo sam bas njih jer su crno sive, pa mi se ucinilo da mogu da posluze dok ne legnu neke felnice, planiram 15" posle zime...

@RazoR;

Pera ovde, Viktorov drugar

Evo i jedan snimak u kome se nasao i puntic :whistle:

http://www.youtube.com/watch?v=wXgHt6RgUlI

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzeo si odlican foto aparat :D a miki sto uziva na zadnjem sedistu :D samo jos felnice i tu vise nista ne mora da se dira, ovo je totalni pristojni full, ja volim tvoj punto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sidjoh da preparkiram auto, kad ono neka bagra htela da mi skine radkapne i slomila jednu posto su bile vezane, i ostavili ih tako... Sad moram da bacam pare na druge da mi ne bi stojao go tocak...

Kakve su ove Nankang gume, jel imao neko iskustva sa tim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo resenja - kupis alu-felne, sa njima i sigurnosne srafove i mogu da ga d....u!!!

Lep puntic, sve najbolje ti zelim sa njim!!! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali apdejt kod mene:

Xenon 5000K sa slim balastima

DSC00142.jpg

Aktivni vufer od 100w, fabrički od sportinga

DSC00146.jpg

...ali postoji problem što se ugradnje njega tiče... Mislio sam da može da se spakuje na mesto i da bude tik uz plinsku bocu, kad ono...

MOŠA...

DSC00148.jpg

fali mi čitav jedan centimetar... Problem ću najverovatnije da rešim za vikend kada budem otišao u rodni kraj, pa da skinem bocu, podbacim nešto sa leve strane ispod nosača i da odbijem bocu za taj jedan cm od zida i da to lepo uglavim bez problema, eventualno ako ne bude moglo tako, onda da se malo prebudži nosač... Ima li ko neko stručno mišljenje?

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...