Jump to content
FAS Goran
boki

Filmovi, serije...

Recommended Posts

Gledao sam ih sve osim Safe House, i to imam u kompu, samo nikako da dođe na red...

akcije koje sam u poslednje vreme gledao da su mi se dopale su

Get The Gringo

The Raven

Stolen

a što se tiče romantičnih za gledanje u dvoje, moja preporuka je svima Tres metros sobre el cielo, lep film, više ženski, ali za svaku preporuku... Drugi deo mi je već bezveze, ili sam možda više očekivao, a nije se desilo ništa specijalno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas da je taj film sniman kod nas? Jedan moj poznanik je cak dublirao Cusack-a u jednoj sceni :D

Nisam ga jos odgledao, ali nisam nesto cuo da ga hvale. Uglavnom su ljudi vise ocekivali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, čuo sam na TV-u da je sniman kod nas u nekim Pinkovim studijima, ali tek pošto sam ga odgledao, mada mi se učinilo sumnjivo kada sam video Sergeja Trifunovića i još neke naše manje poznate glumce... Film podseća malo na Šerlok Holmsa, valjda zbog vremena u kojem se odigrava i onako je misteriozan do samog kraja.. Film je priča o piscu Edgar Alan Pou i radi se o tome da je započet niz serijskih ubistava i da je ubica sve tako nameštao da se odvija prema nekim njegovim pričama koje je izdao, inače rediteljeva mašta je u pitanju, ništa nije po istinitom događaju, osim kraja da je pisac pronađen mrtav na klupi u nekom parku...

Pisao sam i za Lockout, film koji je isto sniman kod nas, da sam se isto tako i ja iznenadio kada sam video u filmu lika kog poznajem privatno.. Verovatno im Pink iznajmljuje po nekoj razumnoj cifri te hale sa opremom, čim im se isplati da kod nas to snimaju..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobar i jak film.

Arbitrage http://imdb.com/title/tt1764183/

arbitrage.jpg

dobar film za ovo vreme.

The Words http://imdb.com/title/tt1840417/

the_words.jpg

Ovaj je za zaljubljene, fin filmčić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam odgledao akciju Alex Cross, nema nešto visoku ocenu na IMDB-u, ali se meni film dopao, jedna od korektnijih akcija koje sam gledao u poslednje vreme....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam odgledao akciju Alex Cross, nema nešto visoku ocenu na IMDB-u, ali se meni film dopao, jedna od korektnijih akcija koje sam gledao u poslednje vreme....

I mi smo ga odgledali pre par sati i iskreno nije nam se dopao, plitka i predvidljiva radnja. Više volim filmove sa boljim scenariom.

Pogledaj Seeking Justice http://www.imdb.com/title/tt1214962/ i Deadfall http://www.imdb.com/title/tt1667310/, dobri su filmovi. U ovom drugom je slatka Olivia Wilde

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam ih na spisak :thumbup: Nešto mi se u poslednje vreme dopadaju akcije kojima se do kraja ne zna ishod i bude sve zamršeno, pa se na kraju odmrsi, kao što je npr Seven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojavio se i dobar snimak Taken 2 isto sa Liamom

Sent from my Veš Mašina using Tapatalk :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam veceras odgledao zadnju epizodu serije Pacifik i serja je stvarno super,a ima skoro pola godine da sam svih 10 pizoda skinuo sa torenta

za svaku preporuku

pacific_baner.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra godina dobar film :)

a za Flight sa Denzelom mi je drug juče pričao, kaže i on da je vrh (a i kakav bi bio film sa Denzelom), tako da ću ga odgledati čim stignem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kiberneticar

Jaoooo gledao sam prvi deo tog filma...koja smejurija, to ono kad svi skoce sa broda i ne mogu da se popnu a onaj lik na pola filma i u sred okeana od

negde izvadi mobilni i kao nema signala i baci ga, koja smejurija...?! :)

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko sam se ja smejao na tom filmu koliko su ti ljudi bili glupi, ona dvojica rmpajlija nisu mogla da popnu onu mrsavicu koja je nema ni 50kg na brod pa se tek setio na kraju da spusti stepenice kao zao mu da ne uinisti brod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma `ajte mooolim vas...gledao sam film do kraja...komedija... :)

Nenene, bilo mu je zao da zabodu noz u brod pa da se tako popnu... :D oni umiru, ajkule oko njih, onaj jedan krvari, a ovom zao da zabode noz u trup broda...jedino sto mi je drzalo paznju da ga odgledam do kraja je sto ima bezbroj situacija kojima se smejes i bezgbroj puta kazes...ma daaaaaaa...nikad kraja :)

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuke filmova: The dark knight rises, The raven, Looper, Premium rush a sledece zaobidjite: Dredd, Prometheus,Resident Evil: Retribution. Ova dva poslednja su samo za zaljubljenike Aliena i Resident Evila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Resident Evil je retko glup film i tako svaki sledeći deo liči na prethodnom i negde kraja, čisto gubljenje vremena :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...