Jump to content
FAS Goran
boki

Filmovi, serije...

Recommended Posts

Gledao sam ga pre neko veče sa devojkom, realan film i sve situacije opisane, tako da koga čeka isto ovo(mene npr.), sve je moguće :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nećeš valjda i dete iz afrike da usvajaš ? :harhar: :harhar:

Nadam se da ste se slatko nasmejali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skyfall, novi deo Džejms Bonda! Prijatno sam se iznenadio kada sam u jednom kadru na ulicama Londona video Stila, a kako se film bližio kraju i srebrnog Punta kao što je moj, što je retkost videti na filmu, a za film sve preporuke, odličan je :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skyfall preporuka za odgledati u bioskopu. Mislim da je Sem Mendes najzasluzniji sto je film dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još uvek neće da se pojavi dobar snimak na netu, ja sam ga gledao u Cineplexxu uz kokice u koka kolu, vrhunski doživljaj :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SikterBre, dođi kod mene da vidiš kakav je doživljaj u kućnoj varijanti. Samo ponesi zdravstvenu, naravno overenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad grune i nedaj Bože se uplaši može srčka da strada ili ako u tom strahu poskoči (kao ortak) može da se razbije. :harhar: Ostali slučajevi se tiču čisto slušnog aparata. :doc:

Igore, i prošli Batman je bio extra, naročito oni tamni kadrovi su na plazmi bili samo da se isečeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxc5.jpg

Sinoć sam gledao End of Watch i blago rečeno odličan film. Priča o dvojici američkih policajaca iz Los Anđelesa koji patroliraju po getu. Zanimljiv je način na koji je film sniman kombinacijom filmske kamere i kamere jednog od glavnih likova, tako da liči na dokumentarac ali sve je to fino upakovano.

P.S. I ovaj novi Total Recall nije loš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igore, i prošli Batman je bio extra, naročito oni tamni kadrovi su na plazmi bili samo da se isečeš.

Taj je možda i bolji od ovog zadnjeg dela. Mene je Maja naterala da gledam i jedva sam pristao i posle se oduševio kakav je film, ali sam ga gledao na monitoru od 15'' i verujem koliko je onda tek uživanje kad odgledaš na plazmi :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj to da radiš. Kućna varijanta ništa ispod 42" *(meni i to sad malo), sve manje kvari utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si. Meni je u dnevnoj čini mi se 42'' i opet mi ne bi smetalo još 10ak više, ali mi je zato zvuk bože sačuvaj, u sliku se nekako i uživim, ali što se zvuka tiče stvarno bi lepo legao na taj ekrean neki kućni bioskop i fino provođenje zvučnika po dnevnoj :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igore, i prošli Batman je bio extra, naročito oni tamni kadrovi su na plazmi bili samo da se isečeš.

Taj je možda i bolji od ovog zadnjeg dela. Mene je Maja naterala da gledam i jedva sam pristao i posle se oduševio kakav je film, ali sam ga gledao na monitoru od 15'' i verujem koliko je onda tek uživanje kad odgledaš na plazmi :laughing:

Nemoj to da radiš. Kućna varijanta ništa ispod 42" *(meni i to sad malo), sve manje kvari utisak.

Ja sam pre nekog vremena 3 meseca uzivao gledajuci svaki dan filmove preko projektora na 4 metra dijagonale. Posle mi trebalo 6 meseci da se naviknem na obican TV :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Projektor je tek posebna priča :laughing: Što je najbolje sve su jeftiniji, možda za par godina i budem imao jedan u sobi sa dijagonalom do 1,5m, verovatno ne bih ni znao šta bih radio od sreće :laughing: :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak dobra plazma ima mnogo kvalitetniju sliku od projektora. Doduše, 4m dijagonala je ozbiljna stvar. Za 1.5m je ipak pametnije uzeti neku plazmu od 60".

Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak dobra plazma ima mnogo kvalitetniju sliku od projektora. Doduše, 4m dijagonala je ozbiljna stvar. Za 1.5m je ipak pametnije uzeti neku plazmu od 60".

Tapatalk HD

I ništa drugo.

Generalno sve što sam gledao sa projektora nije mi se svidelo, bledunjava i neoštra slika (možda ima prostora za poboljšanje). Takođe sam odgledao par filmova na većem platnu (Roda, Delta) i primetio sam da kad su neki brzi pokreti muti sliku. Posle svega ostajem veran plazmi. Doduše merkam neku od 50".

Par filmova koji su ostavili dobar utisak

In Bruges 2008 extra jak i težak film uz koji čovek ima da iskida vilicu od smejanja. Stariji jeste ali vredi pogledati

A Thousand Words 2012 Edi Marfi u dobroj komediji

In Time 2011 naučna fantastika ima dobru radnju

The Town extra akcija i dobri kadrovi Bostona

Fair Game 2010

Love And Other Drugs 2010 sladak film

Safe House 2012 dobra akcija

Seeking Justice 2011 isto vredi pogledati

Extra komedije

The Dictator 2012

Due Date 2010

Tower Heist 2011

Dinner For Schmucks 2010

Hot Tub Time Machine 2010

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...