Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa šta te sprečava da sa benzincem putuješ puno i da idilično uživaš. Osim uživanja,ništa se ne kvari i ne haba,ne prete ti razne bolesti, i uopšte,sve je lepše i jeftinije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gada bih ga uzimao treba mi jaci auto i jaci motor. Prava mera bi bila alfa 159 sa benzinskim motorom a to bi vec trosilo boga i oca. Na dnevnom nivou usteda mi bitna al aj da mu ne spamujemo temu.

Znam da jedva cekam da predjem na benzince i resim se ovog trktorskog brujanja. Mogao bi i bravo t-jet da padne neki pa da oflekam ovog puntica :) sad ce skup u NS sledeceg vikenda pa cemo da pipnemo volan, znoje li se ruke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim na slikama a i kako ti kazes zaista je ekstra ispalo! Dakle definitivno se isplati kod storelija!

Cekam da vidim sta i gde ce Bingodalton da uradi pa i ja moj da sredim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velur kao na GTR-u. Mnogo mi se svidja tako presvucen, jedino kad se volan bude vracao na izlasku iz krivine ne diraj volan da ti se od trenja ne zapale dlanovi :)

I bas je lepo kad vozis benzinca pa nema stalnog ulaganja u motor, kvacilo, dizne, turbo, interkuler, usisno potisno grana, dpf, map, pumpa za gorivo, zbog masivnosti motora nosaci odu brzo, strada trap, spone.... Znaci samo tuning stajling.

Hahaha, gde ti ovo za izlazak iz krivine pade na pamet :laughing:  neće, neće, volan je mekan ko igračka neka, može konac da povredi, on je baš onako čvrst, ali neka ga :)

Neću ništa da kažem ovo za benzince i dizele, pokrenuću off u temi, a to ne želim, samo ću reći da sam poslednje ulaganje što se motora tiče imao 22.06.2013. godine - variator i čišćenje dizni...sve posle toga mali servis, svećice, i jedna zamena samo pk kaiša...

 

Koliko vidim na slikama a i kako ti kazes zaista je ekstra ispalo! Dakle definitivno se isplati kod storelija!

Cekam da vidim sta i gde ce Bingodalton da uradi pa i ja moj da sredim.

 

Skroz sam zadovoljan što se radova tiče, još čovek me kontaktirao pre početka radova da utanačimo šta radimo, i stvarno je uradio bez greške...neću ga menjati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami nosim se mislju da saljem kozicu oko menjaca i rucicu...isto ovako da se odradi, a za to bar ne moraju da mi stoje kola 5 dana...

Ps - e ovo sa volanom mi se toliko djasvi da sam rekao sebi da svaka nova kola moraju da osim starih stvari a to je: - da budu spustena, alu felne, xenon, tamna stakla, i sada sam dodao ovo novo - peripetija sa volanom! Bez toga ne sedam u kola... :)

Ps2 - imao sam juce pravi test kocnica, zena prvi put vozila od kada sam radio kocnice, navikla na stare, i sada kad je sela prvo kocenje zaboli se napred, a drugo, kaze ---uuuuuu sto kociiii- :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, pocni da se nosis mislju i za sedista, mislim, hebes jedno letovanje, ali bi bilo vrhhh :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta bi mi zena rekla na to da zelim da imam verenicu (eng. Bride)

bride_elgo.jpg


:laughing:

Ako ne budem u mogucnosti da sledece godine radim prodaju - kupovinu novih kola, doci ce i to na red sledece godine, ali samo ovako nesto gore^...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dežurni kobjasnio.
PodMLADIš malo auto ako ne budeš mogao da ga prodaš. ;)

Dobra sedišta, a sa njima znaš i sam da moraš i kožicu menjača i nebo kao volan da uradiš. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dobra sedišta, a sa njima znaš i sam da moraš i kožicu menjača i nebo kao volan da uradiš. :D

MIlutine, otvorio si Pandorinu znaš već šta :)

 

Sad kad krenu predlozi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema tu mogu, ne mogu...ili sledeca ili ona tamo godina ide prodaja
Da se nameste distanceri sad krajem meseca, eventualno da vidim nesto za sedista i da zatvaramo radnju :)i Neso satici naravno, to samo da smislis kako povezujemo :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glas za mladu, ovaj htedoh reći za Bride "sjedala". :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da ubacis kozna od Alfe 147? ili postojeca presvuces sto bi mislim bilo skuplje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No no no...nisam bas neki fan alfinih sedista u puntu pa jos koznih, i nisam fan momenata da mi se seta dupe po suvozacevom sedistu u krivini :)

Ili nesto preterano sa natpisom sparco, bride i sl. ili nesto sa znakom abarth. Neka moja filozofija kao i uvek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlozio sam ovom mom sto je uzeo stila od mene da uradi volan kao ti, cucnulo bi mu strava pogotovu sa tim plavim savom jer su mu sedista plava.

Ma zzm se ja malo znas da nemam granicu nekada. I ja cu se vrnem na benzinjaru kad kupim sledece auto, sigurno. Sad da mi ovi iz grand m cene cromu 6k uzeo ford kugu benzinca 150ks 18.000e kesa a mnogo lepo izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...