Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo jos uvek na prvom prednjem...polako ne zurimo...dok smo jedno popili...dok smo skupili alat :)

556f64c034c7a178202229593248ebf9.jpg

Zasto radim kocnice a? :)

@marko - nisu uniroyal ali znam da imaju slicnu saru, goodyear eagle F1 sa nekih 6-7 mm sare...drze kao blesave, u krivini mozes da se igras sa volanom...195/45 r15. Nisu bucne uopste...kada sam skinuo sada zimske u kolima muuuuk kao u Londonu kada ga je Dule Savic zabio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je u tome sto sam valeo/lucas i te varijante mogao odavno resiti nego za ovo sam ipak morao malo da skupim kintu zato je i islo nabavljanje tako deo po deo jbg...

Ok je on kocio i do sada, ali to je bas ono.. samo da se na semaforu zaustavi kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 11 zavrsili. Moja saga sa kocnicama je izgleda zavrsena :) za sada do kuce jesam pipkao kocnicu ali sve deluje savrseno...ne blokiraju, nisu se upalile...osetim da hvata ali nije ovo sada i kada bih stisnuo ni 30%...ima tu jos slojeva da se skine dok ne dodju na red keramika i bakar :)

Knjizica uz plocice kaze obazrivo i bez naglog kocenja prvih 320km

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrudi se da bude i vise od tih 320km, samo postepeno da se sve oblikuje i da se disk "termicki" obradi, da ne bi doslo do krivljenja usled naglog pregrevanja, a te keramicke plocice ne znam da li mogu da se spale kao klasicne ferode, sve u svemu uzivaj u voznji i kocenju i da budes zadovoljan dobijenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ne bi verovao ali stvarno je danas na nekom strucnom usavrsavanju :) hoce covek u svakom mogucem smislu svakog dana da napreduje :D

Stvarno smo se otelili juce, skini, namesti, smirglaj, cisti, probaj...nikad kraja, ali da moj dezurni Nenad nije polagao testove, nista mi ne bismo uradili...

 

Joooooooj, sedim sad na poslu i razmisljam kako mi se voze kola... :laughing:



Sipao bih kao sto rekoh nesto bolje ali se plasim da ne za#ebem stvar :)

 

Nemaš šta da za*ebeš, pogotovo što hoćeš da pređeš na bolje ulje...nemoj da brineš

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemaš šta da za*ebeš, pogotovo što hoćeš da pređeš na bolje ulje...nemoj da brineš

 

Nisi imao povecanu potrosnju i neke druge nezeljene efekte?

 

btw citam juce i vidim da su Sunoco,Selenia i Syntium u vlasnistvu Petronasa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I taman tim redosledom idu po kvalitetu. ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dante druuuuze, pa zar mislis da ne bih odmah odreagovao, da mi ne bi bilo sumnjivo i da bih preporucivao tebi npr a da imam nekih problema...

Napisah ja juce da je pod patronatom Petronasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice to najmanja potrosnja ikad zabelezena u tvom autu, moci ces da se kurcis u onoj temi benzin vs dizel
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svo vrijeme mislio da si kupio yellow stuff  :D

Edited by Mahoney

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuuuh! Tu bi vec morali mnooogo drugaciji diskovi ici...zute bi sprzile ove bosch diskove samo tako :)

To tako nesto treba uparivati samo sa njihovim diskovima koji su predvidjeni za takve plocice i nema sta da brines...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je vec skuplja investicija,i ja uskoro moram mijenjati diskove i plocice,pa ne znam sta bi kupio :).Inace vozim malo brze,pa mi orginalne nisu bas nesto "jake".Nema mi druge nego kupiti nesto bolje.Obavezno napisi iskustva sa kocnicama dok to nalegne sve.  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre ovoga imao napred ATE plocice...i bas tako, jesu skuplje, ali ima zasto, na stare diskove sam samo napred stavio ATE plocice i odusevljenje...razlika nebo-zemlja

Sada nisam ATE uzimao u obzir zato sto iz prve ruke od coveka koji ima prodavnicu i radi ih imam informaciju da ima bas puno reklamacija, i ovde u mojoj temi pre par strana ima iskustvo coveka sa ARCS koji se bas napatio, nadam se da neces imati tih problema, vec da ce ATE jednostavno biti ATE u svom poznatom kvalitetu...

 

@Mahoney - naravno, za sada se sve okretalo samo nekih 15-ak km...cim sastruzem malo vise bice pricica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam i ja za taj slucaj, ali racunam da se greska moze potkrasti i najboljima, a ja sam licno bio prezadovoljan dosad, pa imaju sansu dok mene licno ne iznevere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...