Jump to content
FAS Goran
somicom

Reparirana ramena ili nova?

Recommended Posts

Kako 5 nitni , valjda po tri za svako rame.

 

Brazos-de-suspension-fiat-500l-51885737-   


http://www.frap.it/CatalogoProdotti.aspx?IdMacro=2&CodLingua=EN&codprod=228   

 

I proveri euro auto možda oni imaju nešto od kugli.


Screenshot_2015_07_13_19_02_50.jpg

 

Fiat nema kuglu kao zaseban deo.


http://www.vema.it/Templates/vema/object/DocumentFiles/Public/397/files/500%20L.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ?

I tu su rupe za tri šrafa / nitne + Doblo ima kao poseban originalni deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Evo da se i ja ukljucim u ovu temu. Nedavno na tehnickom mi rekose da imam lufta u letvi volana. Tj. ne ja vec moj Punto mk1. 1.1 :) Odem ja kod majstora i on mi to potvrdi, i jos kaze da su za zamenu i spone i viljuske. Vidim ovde na forumu da hvale te rapariran viljuske. Znam da 'nove' za Punta nisu nesto mnogo skupe, ali koje su bolje? Da li je neko imao iskustva sa Puntom? I da li Tejovic radi remont letve volana?

Pre 2 godine mi je propala skroz letva za Punto Grande, raspitivao sam se i na netu i kod poznanika i na kraju brat mi preporuci auto servis Radovic u Zemunu.Za 2 dana je posao odradjen besprekorno,oko 100 evra jos super sto sam ja Iz Zarkova pa sam se autobusom vratio kuci.Vise nisam imao problema i svima preporucujem taj servis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta su radili dva dana ? To je posao od par sati možda i manje jer nije letva sa hidro servom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav , imam lose viljuske na Dedri (stradale zahvaljujuci nosacima motora), pa neko mi je rekao da rade reparaciju visljuski u Kg( Najblize mi je tu, a i prolaze kroz Ml).
Da li ima neko iskustva s tim ili je najbolje juriti nove ili polovne delove?

 


 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dark Knight

 

Baci pogled sada, nakon spajanja tema, na ranije napisano u temi na kojoj smo. Videćeš da pominju Milutina iz Kragujevca, a ima on svoj objekat i u Beogradu (Medak, kod autoputa).

Tejović Milutin:

063/616-345 

034/371-103 

034/347-059

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se i dalje prodaju Tejovićeve viljuške na Medaku? I da li se ta prodavnica nalazi u Mokroluškoj pre nekog turbo servisa kad se ide iz pravca isključenja sa autoputa?

 

Hvala.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mokroluška ulica, da...evo objekta:

 

tejovic.jpg

 

Sa jedne strane pored njih je taj turbo servis koji pominješ, a sa druge centriranje trapa (vidi se na slici).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na to sam i mislio da jeste, samo nisam uspeo da ogačim sliku sa streetviewa. 

 

Hvala.

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, oko dileme reparirana ili nova ramena, februara 2012. sam kod Tome u Resniku menjao ramena (Fiat Marea weekend 1.9jtd). Rešio sam ovih dana da zamenim opruge i pošto mi lupa negde pozadi a prekontorlišem ceo trap. Koliko se sećam, Toma je ugradio reparirana ramena od Tejovića jer je cena bila reda negde par hiljada po ramenu. Pošto sam se preselio u NS, na preporuku sam otišao kod majstora u NS da se dogovorimo oko posla i šta treba, da pregleda sve i kaže da su ramena ok  a pređoh sa njima oko 80k km za ovih 4 god. Tako da sam ovim ramenima zadovoljan :rolleyes: 
Znam da sam letos, kad sam išao u Sloveniju i Italiju, bio iznenađen kako auto ne lupa i ide jer su im autoputevi nekako ravni ^_^ tako da sam tada još zaključio da džaba para za puteve i putarinu kada puta nemamo (izuzev ono što su renovirali od Dobanovaca do Bubanj Potoka)

 

Trebalo bi da tražimo da za godišnje održavanje trapa bude umanjena registracija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanima me dal kod Tejovica na Medaku,moze  da se proveri trap i u kakvom je stanju ,viljuske,spone i ako treba da se reparira,jer svi koji su radili kod njih su zadovoljni

i dal moze i letva volana da se sredi kod njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece @Markobgd  i ostali da je preporuka  za Tejovica sto se tice  viljuski i svega ostalog oko trapa ali ne i za trapadziju koji se nalazi do njega i ima neku neprecizni masinu za centriranje trapa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha pa jos nije skupio dovoljno para pa da kupi novu masinu za centriranje,a zvacu ih jedan dan pa da vidim sta i kako pa da odem jedan dan

hvala za information

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto mi malčice otišao trap na doblu (treba da menjam spone i kugle) od kog proizvođača uzeti delove? U ponudi imam

Meyle 

Ocap

Ruville 

Fai auto parts 

Comline 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj kako se krecu cene i za Delphi, u Euroautu je trenutno deo njihove ponude na lepom snizenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...