Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Autoklinika Dacha

Recommended Posts

Ovo oznaceno na slikama ti donosim sledeci put kad uzmem onu konzolu sa naslonom za ruke od maree taman da kompletiram sa ovim sveze ofarbanim.

IMG_0002.jpg

IMG_0003.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovako...odem danas da pokupim plastike kod dace i posto je vec padao mrak jedva sam cekao da dodjem kuci da vidim kako je ispalo i popizdim.Tapacirunzi ok a ostatak kao da je predskolsko dete malalo jarcem po enterijeru.Jel sam to platio 80e? I sta sad da radim? Da ne bi pisao svasta ovde evo neke slike da se vidi o cemu se radi (nisam sve slikao do kraja jer mi se ispraznila baterija a i svaki put kada slikam kao da me je neko sutnuo u jaja pa da ne bi sve to polomio crknuse baterije na srecu).Ovo je samo deo i nadam se da se vidi a slikacu sutra i po danu.Mene bi bilo sramota da musteriji dam ovo.

IMG_0001.jpg IMG_0003.jpg

IMG_0004.jpg IMG_0005.jpg

IMG_0007.jpg IMG_0008.jpg

IMG_0011.jpg IMG_0012.jpg

IMG_0014.jpg IMG_0015.jpg

IMG_0017.jpg IMG_0019.jpg

IMG_0020.jpg IMG_0022.jpg

IMG_0023.jpg IMG_0024.jpg

IMG_0025.jpg IMG_0026.jpg

IMG_0027.jpg IMG_0028.jpg

IMG_0029.jpg IMG_0030.jpg

IMG_0031.jpg IMG_0032.jpg

IMG_0035.jpg IMG_0036.jpg

IMG_0037.jpg IMG_0038.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh,bre...ovo je stvarno grozno.Ja bi to sprejem lepse ofarbo u mraku.Imas li rezervne maske?dry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nemam,to je samo deo sto sam slikao.Moracu da kupim sve jer ne znam na sta ce da lici ta plastika posle skidanja boje.Toliko sam se radovao a ispade uzas.Je*e mi se za 80e nego sto sve ponovo moram da radim sto znaci da ce da auto jos stoji ispred zgrade a zena ce i dalje da vozi moju mazdu.Idem da se uroljam i da sakrijem od zene da ne vidi na sta lici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno sam zgranut.Nikad ne bi ocekivao da nesto moze OVAKO lose da ispadne.Ako je ovo prosecan kvalitet majstora,nece mnogo pomoci i da se potrudi...wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, ovo baš i nije ispalo kako bi trebalo da ispadne...ali možda si trebao prvo da reklamiraš i objasniš Dači da nisi zadovoljan, pa onda da sve izneseš na net. :thumbdown:

Mislim da bi ti Dača izašao u susret....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini a jel bi ti pogledao kako je ispalo pre nego das musteriji? Sad sam se dopisivao sa dacom i resicemo.Mozda sam i ja prenaglio sa komentarima ali je*iga.Prvi utisak mi je los a hteo sam i da farbam auto spolja pa kad sam video plastike nisam mogao da zamislim na sta bi licio auto a vidim da radi dobro pa sam zato i otisao kod njega.Uglavnom dobar je momak pa cemo lako.

Edited by Dr. Tuborg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari! Evo i ja da se oglasim! Komentari jesu malo prenagljeni ali su na mestu s obzirom na to da sam zurio da sve to odradim i naravno u svoj toj zurbi nije ispalo kako bi trebalo da ispadne ali boze moj sve se moze popraviti pa cemo tako i ovo sve da sredimo. Ovaj posao je jako zahtevan i treba za neke stvari vise vremena a odkad sam na forumu ovo je prva greska, odnosno prvi put da neko ima primedbu na moj rad, pa moralo je i to da se desi, ko radi taj i gresi. Ja se izvinjavam Dr. Tuborgu zbog neprijatnosti ali kao sto je rekao sve ce to biti odradjeno ponovo i kvalitetnije! Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

odkad sam na forumu ovo je prva greska, odnosno prvi put da neko ima primedbu na moj rad, pa moralo je i to da se desi, ko radi taj i gresi. Ja se izvinjavam Dr. Tuborgu zbog neprijatnosti ali kao sto je rekao sve ce to biti odradjeno ponovo i kvalitetnije! Pozdrav

od kada si na forumu ovo je druga greska...mene je moglo da kosta mnogo vise to sto mi NISI rekao da NISI limar,i to sto si prihvatio da radis krilo i to sto je ispalo kako je ispalo pa sam morao da idem kod drugog da vadi stvar...sva sreca pa sam liku uzeo dovboljno para da mene ne kosta nista,jedino sto mogu da kazem da si branik uradio kako treba i da si posle reklamacije bez ikakvih problema vratio pola para,tako da sam ja na pozitivnoj nuli naravno meni i ne treba nista da ostane nisam u tom fazonu ali moglo je meni da se obije po dzepu debelo to sto si se prihvatio da radis nesto sto ociglednoi ne umes bez uvrede,ja se nisam oglasavao po tom pitanju dosad ali posto je izgleda pocelo da se desava eto i to je moj komentar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako cemo da mu brojimo onda je treca. :harhar:

do duse ova nema veze sa radom nego sa obrazom.

kad smo ti doterali mardzu na poliranje/voskiraje/zastitu odozdo/ksendze dogovorismo cifru (sa popustom za clanove, necu gresim dusu) koje sad tacno ne mogu da se setim (a buraz spava pa da ga ne budim), u koje si uracuno i 30 evra na varanje rupa na podu (ako ih bude bilo).

kad smo smo dosli po kola, dobio si ugovoreni novac.

sam si rekao da nijsta nije vareno jer nije bilo potrebe... a 30 jevreja se negde zagubilo

ja za 30 evra nosam dzakove sa cementom, pesak, lepak, plocice, lopatam, ceo dan, tacnije od 7:30 do 16:30,

ali nismo hteli da gubimo obraz za tih 30 evra tako da je na tome ostalo

nebih nikad to ni pomenuo, nego vidim da je krenulo, pa reko da poguram malo :thumbsup:

a ovo sto kazes da izadjes u susret, to stoji, tu nema greske. radio je sustao posle ugradnje xenona, (iako si nas ubedio da nece) zamenio si balaste, to je sve ok,

pozdrav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

necu da branim i kudim nikoga!

I

kad se dogovoris nesto sa majstorom a ispadne drugacije

treba da razjasnis na licu mesta o cemu je rec, bas da nebi doslo do

ovakvih situacija.Kapiram da je ljudima glupo i ruzno ali jebi ga

nebi doslo do ovoga.

II

ko nije zadovoljan zavrsenim poslom netreba da prihvata uradjeno

vec da reklamira.Uvek moze da se popravi i odradi ponovo

(jeste da je to sve vezano vremenom ali jebi ga)

hemija je cudo i desava se to sto se desava.

Ja konkretno da sam na Dachinom mestu nebi prihvatio farbanje

onih resetki od Brava jer su predhodno bile usrane sprejem.

III

ponavljam

uvek moze da se resi svaki problem ako se hoce na obostrano zadovoljstvo

samo ljudi treba da budu ljudi.

IV

covek uradio toliko poslova,mnogo ih bilo zadovoljno i to je super.

od 100 zadovoljnih mora da bude i neko nezadovoljan vas trojica na 100

to je 3% sto je za svaku pohvalu.

Mada bi Dacha i ta 3% sanirao da mu dozvolite a ne da odma klizate u noge.

OPET KAZEM!

Niko me ne placa da hvalim a isto tako i da kudim.

Samo imam potrebu da kazem to sto sam rekao. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo receno matori ali ljudima koji nemaju dodirnih tacaka sa ovakvim poslom, odnosno ljudima koji se ne bave ovim poslom nema svrhe objasnjavati do kakvih sve problema moze doci, pogotovo kad su plasticni delovi u pitanju, da ne pricam o plastikama koje su gumirane kao sto su bile ove koje sam radio. Ali kritika je uvazena i bice sve odradjeno kako je i trebalo da ispadne. A sad dosta price malo vise rada, posla ima preko glave :thumbsup: . Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

necu da branim i kudim nikoga!

covek uradio toliko poslova,mnogo ih bilo zadovoljno i to je super.

od 100 zadovoljnih mora da bude i neko nezadovoljan vas trojica na 100

to je 3% sto je za svaku pohvalu.

Mada bi Dacha i ta 3% sanirao da mu dozvolite a ne da odma klizate u noge.

OPET KAZEM!

Niko me ne placa da hvalim a isto tako i da kudim.

Samo imam potrebu da kazem to sto sam rekao. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ljudi imajte obzira malo. Svakom se desi da se zajebe oko neceg. I kod Atka ljudi dolaze na reklamacije i popravke prethodnih radova, to je normalna stvar. Bitno je samo kako se majstor kasnije odnosi prema tome, da li hoce da ih uvazi i popravi ili ne. Kod Dache to nikad nije bio problem, meni je cak sam primetio na gepeku neku crtu kad smo se slucajno nasli u gradu, i rekao da dodjem da mi ispolira to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vala sad si ga odradio svaka cast,nastavljamo saradnju tj donecu ti jos neke plastike (nisu zaje*ane kao ove) da ofarbas.

JUPIIIIIIIIIIII

New-Year-Fireworks-Animation-01.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema problema, drago mi je sto smo ispravili gresku, kad budes mogao ti svrati da pogledam onu haubu. Pozdrav! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad izgleda bolje nego fabricki,kao da nije ista osoba farbala...odusevljen sam.Jedva cekam da stigne da namontiram.Ima da mu posaljem i toster da mi ofarba u metalik crnu.Svaka cast jos jednom. :unworthy::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto ljudi!

Samo malo tolerancije , uvazavanja i sve se resi.

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...