Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Autoklinika Dacha

Recommended Posts

Dacho brate,

 

da li ti imas zatvorenu komoru za farbanje, ili se radi na otvorenom ili zatvorenoj garazi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

daco,koliko bi kostalo da se ovaj branik vrati u fabricko stanje?  :)

 

cxcb9706.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, evo mene opet sa vama. Izvinjavam se svima koji nisu dobili odgovor od mene. Autoklinika dacha i dalje radi punom parom tako da nisam stigao zbog brojnih obaveza da budem na forumu. ako kojim slucajem ne dobijete odgovor , kao sto je Nesa rekao javite se telefonom i dobicete odgovor na sve.


Dacho brate,

 

da li ti imas zatvorenu komoru za farbanje, ili se radi na otvorenom ili zatvorenoj garazi?

Pozdrav NIkola radim u zatvorenoj garazi ali imam usluznu komoru ko insistira da se radi u istoj. Pozzz


Pozdrav Dacho,

Molim te za jednu odokativnu procenu koliko bi me kostalo sredjivanje ovog jadnog zadnjeg krila na stilu+vrata+branik (a moze i bez branika)

http://postimg.org/image/pwqyyam0n/

http://postimg.org/image/pt8lasqch/

http://postimg.org/image/xxlata25d/

http://postimg.org/image/dzi2ppeez/

Pozdrav druze moj. popravka stranice i vrata bite kostala 200e , znaci limarija i farbanje, a sa branikom 250. POzz


daco,koliko bi kostalo da se ovaj branik vrati u fabricko stanje?  :)

 

cxcb9706.jpg

Pozdrav . ova slika mi je poznata mislim da me je Nemanja pitao za ovaj branik, cena bi bila 80e . krpljenje i farbanje. Pozzz


Jel bi moglo ovo da se popravi/zalepi kod vas i da li bi  moralo da se farba ?

995816_571657579547907_1640908881_n.jpg?
1000805_571657696214562_1349358751_n.jpg

Druze moj ne mogu da otvorim slike. Ako ti nije problem da mi posaljes na mail. autoklinika.dacha@gmail.com. POZZZ


Veliki pozdrav za Nesu  :guitar:


P2130410.jpg
AUDI A6 
P2130411.jpg
Priprema i farbanje vrata
P2130412.jpg
 
P2140414.jpg
 
P2140415.jpg
 
P2140416.jpg
 
P2150419.jpg
 
P2160421.jpg
 
P2160422.jpg
 
P2160423.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li radis peglanje karoserije od grada i po kojoj ceni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Radim ali ne izvlacim vakumski vec standardno peglanje limarije nakon cega je obavezno farbanje ispeglanih delova. cena zavisi od toga sta se radi. npr. krov 100e, hauba 80e , svi ostali delovi su 70e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dačo, voskiranje i poliranje celog auta, koja je cena? U pitanju je AR 147.

Pozdrav! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje koliko kosta farbanje kod stila sajtna jedna za clanove metalik boja ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav za majstora. Imam jedan problem inace sam auto lakirer po zanimanju ali me posao bacio na plastifikaciju metala vec 20 godina. Vozim mareu karavan plava metalik boja je u pitanju imao sam par ulubljenja na haubi i blatobranu pa sam hteo da ofarbam oba blatobrana matirao sam sa 240 a rupice i rupe sam izvukao sa alu gitom na dva mesta malo vece i tackice po haubi od kamencica git sam smirglao sa 100 i zavrsio sa 240 zatim sam ga zastitio i presao sve sa filerom bodi 305 4 plus 1 u dve ruke sacekao dva dana pa ismirglao sa 320 i 500 na suvo i 600 i 1000voden. Farbu sam kupio u jednom servisu kod mene mislim da je hoja pogodjena ali mi se razlikuje kao da je svetlija naspram stare perle su iste da lisam trebao neku naneti boju na taj filer sivi plavu neku kako su me savetovali na toj bazii pa onda ici bazom pa lak na kraju? Kako bi to mogao da popravim bas me nervira to da limogu da ga ponovo lariram da limoze u lak nesto da se ubaci da ga potamni Poz hvala

Edited by marea 19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav druze hvala ti na ovako detaljnom opisu :smoke: . Koliko vidim sve si dobro odradio samo si pogresio sto se podloge tice odnosno filera. Svaka boja ima svoju odgovarajucu podlogu, ako se radi kompletan element bazom , onda se pre baze na kompletan element nanosi odgovarajuca podloga. Nemoj da t e to sad zbuni, filer mozes da stavis koji hoces , svetli  i malo tamniji ali za tu tvoju boju podloga mora da se istonira, i ona se nanosi pre prskanja bojom jer je i ona kao baza i nju ne smirglas vec je naneses pre baze. Sada samo presmirglaj sa 1200 sve elemente koje si farbao i nanesi ponovo bazu i izlakiraj, ako ti i tad bude pravilo razliku onda ti nisu lepo istonirali boju. Pozdrav


1415355726703.jpg
 
1415705883881.jpg
 
1415725549689.jpg
 
1415816960185.jpg
 
1415881178301.jpg
 
1415885848318.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala kolega na savetu nisam bas razumeo to toniranje podloge jel to ima da se pkupi podloga posle filera? Probacu ponovo da uradim to sto si rekao ako bude isto da libi mogao doci kod tebe da mi ti istoniras nje ima 4 vrste nijansi? Koliko je kila te boje ko vas? Pozdrav

Edited by marea 19

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMG_20130301_114032.jpg
 
IMG_20130301_114041.jpg
 
IMG_20130301_125603.jpg
 
IMG_20130301_193125.jpg
 
IMG_20130301_193133.jpg

hvala kolega na savetu nisam bas razumeo to toniranje podloge jel to ima da se pkupi podloga posle filera? Probacu ponovo da uradim to sto si rekao ako bude isto da libi mogao doci kod tebe da mi ti istoniras nje ima 4 vrste nijansi? Koliko je kila te boje ko vas? Pozdrav

Poslao sam ti poruku u inbox.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Dačo, može li ovo da se sredi i koliko bi koštalo. Pretpostavljam da je branik oštećen prilikom vuče.

623d1d99b6fc0ca88bcf213490902d3e.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav buraz. pa nije prilikom vuce ovo je bio malo jaci udarac u vec gitovan branik. Komplet farbanje celog branika 70e da bude kao nov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...