Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Autoklinika Dacha

Recommended Posts

pa za ovo mi je trebalo malo vise vremena i mnogo strpljenja al zato je ispalo super! :thumbsup: . stavio sam malo bolju i kvalitetniju podlogu i resio problem :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigle danas plastike,licno mi ih je doneo Daca...ispale su vrh tako da razmisljam da ih ne vracam u auto nego da ih kuci okacim na zid kao umetnicko delo.Slikam kad sve sastavim.Bravo jos jednom za Dacu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Daco, alal ti osecaj :)

Koliko bi izaslo za Stila:

1.oba prednja krila(farbanje i upasavanja sa prednjim branikom)

2.prednji branik(treba se na par mesta iskrpiti)

3.zadnji branik(treba se na par mesta iskrpiti)

4.obe sajtne (samo farbanje, igrebane su)

5.oba desna zadnja krila ali samo onaj deo u produzetku sajtne(od kamencica je sljusten lak)

6.vozaceva vrata donji deo ima besnu ogrebotinu.

Bukvalno je sve izgrebano, i nema limarskih radova.

E sad da li se sve mora iz komada, ili se moze praviti sa prelazima...?

Svratio bi ja do tebe, stalno prolazim pored Z. Polja, ali okvirno koliko bi izaslo?

Hvala unapred.

IMAGE_052.jpg

IMAGE_058.jpg

IMAGE_063.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Ice! U principu sve ovo sto si mi nabrojao moze da se odradi, bilo da se radi deo u kompletu ili sa prelazom koji se naravno nece videti :thumbsup: . Okvirno sve ovo bi te izaslo oko 350e sa mojim materijalom. Ali ako mozes dodji do mene da pogledam o cemu se tu zapravo radi :thumbsup: . Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Ice! U principu sve ovo sto si mi nabrojao moze da se odradi, bilo da se radi deo u kompletu ili sa prelazom koji se naravno nece videti :thumbsup: . Okvirno sve ovo bi te izaslo oko 350e sa mojim materijalom. Ali ako mozes dodji do mene da pogledam o cemu se tu zapravo radi :thumbsup: . Pozdrav!

Hvala na brzom odgovoru, svracam najavicu se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvek sam kod drugara voleo da citam novine na zasticenom autu. ;) spremnonm za farbanje!

Edited by STILISTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacho jel mozes da mi kazes koliko bi kostalo: poliranje za stila, farbanje u boju vozila plasticnih lajsni sa vrata i branika (ukupno 7 plasticnih delova)i ugradnja parking senzora (naravno sa popustom za clanove ;))?

p.s. ako bi mogao to da razlosis po stavkama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav matori ! :thumbsup:. Ovako, poliranje za stila je 60e, farbanje lajsni ce te izaci 10e polajsni sa mojim materijalom naravno,ugradnja parking senzora 70e! U sve sam ti uracunao popust za clanove! :welcome::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

!!!!!!!NOVO NOVO NOVO!!!!! U AUTOKLINICI DACHA!!! ZA SVE CLANOVE FLCS OD POCETKA SLEDECED MESECA PA DO KRAJA GODINE 20% POPUSTA NA SVE USLUGE!!!!! :thumbsup: . VAZI ZA CLANOVE SA VAZECOM CLANSKOM KARTOM FLCS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi koštalo farbanje kačket-spojlera (Abart iz Šapca :) ) u metalik sivu,

originalna boja za Punta....

Pozdrav

Ivan

Edited by cookman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...