Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Autoklinika Dacha

Recommended Posts

Bogovski uradjeno! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz

Interesuje me cena za punta mk2

U pitanju su oba branika reparacija i farbanje.

Takodje na haubi se pojavila rdja i ostecenje farbe na vise mesta ali 90% ne mora nista limarski da se radi vec samo farbanje i lakiranje nadam se

Sajtna sa vozaceve strane bi takodje trebala da se odradi.

Da li radis i limarske radove posto na vozacevim vratima imam ulubljenje ili to pre dolaska treba da sredim negde drugde.

Dosao bih u svakom slucaju ali ako moze neka preliminarna cena :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! ovako, cena za oba branika sa reparacijom odnosno krpljenjem ako su popucali je 70e po braniku, hauba bi te izasla 50e, a sajtna ako nije trula 25e, to ti je sve sa mojim rukama i materijalom. Limariju ne radim ali ako nemas gde da to odradis imam coveka koji ce ti to kvalitetno uraditi! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Zastavu 10, koliko bi odprilike izaslo farbanje oba retrovizora u crnu metalik (sada su od plastike)? I koliko je ugradnja parking senzora (sa buzzerom)? Bez popusta..

Edited by joey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! farbanje retrovizora bi te izaslo 25e po komadu bez popusta sa mojim materijalom, a ugradnja parking senzora 70e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Da li mi neko tacno moze reci (ili jos bolje pokazati neku sliku) koja je to boja "Metalik siva c2" - tako se upisuje u saobracajnu.

Pozz i hvala! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, da li mi možeš pomoći u "proceni" štete?

Neko od "dragih mi komšija" me lupi, tačnije zveknuo vratima. Znam ko je (sumnjam), pa da znam sa kojom sumom da pretim....hvala! :welcome:

14062011231.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Vazona! ovako, brojevi boja koji se upisuju u saobracajnu ne vaze u ovom slucaju zato sto su to brojevi za Policiju, tebi treba kod boje a on se nalazi ispod haube, na vratima gepeka ili na stubu vrata, ako nema nigde idi do max majera da ti uprede boju sa kartom.

Pozdrav Maki! Ova steta koju ja mogu da vidim na slici izasla bi te oko 70e kod mene, znaci limarsko farbarski rad, tako da opusteno mozes da izvuces 100e jer to je realna cena, sa demontazom, limarskim radom, farbanjem i na kraju montazom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li radis nedeljom i koliko ranije treba da se najavim za poliranje Stila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.Imam jedno pitanje ako mozete da mi odgovorite krovni nosac i plastika oko zadnjih svetala mi je sva izguljena i izbledela na marei karavan pa sam hteo da ofarbam u sivo i da se izlakira pa me interesuje jel treba prajmer da nanosim kako je najbolje da uradim? unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao na vise mesta imam ostecenja na farbi, laicki bi rekao da je limarija na svim mestima ok

i branici bi trebali da se lakiraju ponovo

slike su ispod pa mi reci okvirno kolko bi to kostalo i da li bi se vise isplatilo da uradim ceo auto ili samo delove

na levom prednjem krilu

image.jpg

na levim vratima 1

image.jpg

na levim vratima 2

image.jpg

na levom zadnjem krilu

image.jpg

iznad rezervoara

image.jpg

na desnim vratima

image.jpg

na braniku (bliski kontakt sa stubom od ograde pri parkiranju)

image.jpg

hauba pukla farba, i na par mesta je pukao i lak ali se to ne vidi

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta farbanje celog automobila. U pitanju je fiat bravo 2000god, metalik siva boja je u pitanju? :) greban je na nekim mestima, a to me izludjuje :D

i koliko kosta da se tih nekoliko ogrebotina pokrije?:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel nas majstor Dača stavio na "ignore" ili "black" listu? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dača je u gužvi, radi se na veliko.

Ove nedelje sam bio kod njega jer mi je neki sprženi mozak, što bi rekli osiguravajućim rečnikom "iz obesti", izgrebao levo krilo i haubu iznad levog fara, onako u krug, pa, u odlasku, nastavio sve do desnog fara, baš je velika površina bila oštećena.

Dača ispolirao sve vrhunski, samo pohvale :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.Imam jedno pitanje ako mozete da mi odgovorite krovni nosac i plastika oko zadnjih svetala mi je sva izguljena i izbledela na marei karavan pa sam hteo da ofarbam u sivo i da se izlakira pa me interesuje jel treba prajmer da nanosim kako je najbolje da uradim? unapred hvala

najbolje je da skines stari lak skroz tj da nuliras povrsinu, posle toga se stavlja plastik prajmer pa posle njega podloga ili filer, pa kad se filer obradi vodenom smirglom nanosi se boja i lak. najbolje je da svratis do mene da ti to lepo sve sredim. pozdrav

Pozdrav svima posto sam u velikoj guzvi pa nemam vremena da bas toliko budem na netu ja bih zamolio sve koji imaju bila kakva pitanja u vezi automobila iliti bilo kakvih ostecenja na istim, da me nazovu telefonom tako ce dobiti detaljnije objasnjenje i brzi odgovor. Hvala unapred . Veliki pozdrav za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za Deliborov rad i exspresno urajden posao, auto je ponovo kao nov i sija se kao ogledalo :thumbup:

Imao sam gomilu losih iskustava sa nazovi poznatim majstorima sa Ledina, tako da je ovo pravo iznenadjenje za mene.

Vreme trajanja radova procenjeno je na pet dana, a majstor ga je zavrsio za cetiri i to vise nego odlicno.

Momak je mlad i zeljan dokazivanja i uspeha, neka mu je sa srecom, a vama za njegove odlicne usluge dajem iskrenu preporuku :yes

Evo i par fotki rezultata radova:

DSC_0089.jpg

DSC_0084.jpg

DSC_0088.jpg

DSC_0093.jpg

Edited by DejanDr

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala za pohvale, trudimo se maksimalno da vam izađemo u susret i da sto bolje i u sto kracem vremenskom periodu odradimo sve sve ono zbog cega ste dosli u autoklinikudacha :thumbsup: . pozdrav

...okvirno kolko bi to kostalo i da li bi se vise isplatilo da uradim ceo auto ili samo delove

na levom prednjem krilu

image.jpg

na levim vratima 1

image.jpg

na levim vratima 2

image.jpg

na levom zadnjem krilu

image.jpg

iznad rezervoara

image.jpg

na desnim vratima

image.jpg

na braniku (bliski kontakt sa stubom od ograde pri parkiranju)

image.jpg

hauba pukla farba, i na par mesta je pukao i lak ali se to ne vidi

image.jpg

pozdrav druze vidim da imas bas dosta ostecenja ali naravno sve se to da srediti pa bi te zamolio da dodjes kod mene da detaljno pogledam ceo automobil i da napravimo neku cenu jer ocigledno je da ima dosta da se radi. pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
:thumbsup: E ovo je :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

poklopac od rezervoara je trebao da ide u tu nandzarastu od Lamba.

(moja zamerka)!

Edited by STILISTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...