Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Autoklinika Dacha

Recommended Posts

Dačo,

imam par oštećenja na autu pa me zanima (ako možeš preko slike da odrediš)

šta može da se sanira i koliko bi koštalo za svaku stavku..

Hvala unapred...

Pozdrav

cookman

udarac u žardinjeru

sq35.jpg

ogrebotina

sq36.jpg

otpalo tokom pranja

sq37.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

zastava 10, farbanje retrovizora iz standardne crne u plavu metalizu

ohw1J.jpg ohywS.jpg

ohNuJ.jpg ohUZ9.jpg ohXti.jpg

oi8X0.jpg oibr9.jpg oidWi.jpg

Uradjen je kompletan tretman od podloge, prajmera do nanosenja boje i laka kako preko spoljasnjeg tako i preko unutrasnjeg dela oplate da bi se sprecilo odvajanje boje i laka

koliko košta ovo zadovoljstvo? a koliko sa bravicama vrata? (u pitanju je punto II sa 5 vrata)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav cookman. ovako stoje stvari, kompletna popravka ce te kostati 250e to je cena sa mojim materijalom i rukama+ limarija. da pojasnim, zadnja vrata odnosno gepek mora da se pegla kao i zadnja leva vrata jer to na vratima nije samo ogrebotina vec imas i ulubljenje to ce kostati 50e i sve to treba da se pripremi da se stavi kvalitetna pologa na oba branika da se ne bi ljustila boja to ce te kostati 200e.

@ Vlada85

Pozdrav Vlado, kompletna priprema i farbanje oba retrovizora i bravica ce te kostati 80e sa mojim materijalom. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok...hvala na iformacijama....malo da skupim parica pa se vidimo :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC_0235.jpg

skidanje i zatvaranje lajsni na braniku

DSC_0236.jpg DSC_0237.jpg

DSC_0238.jpg DSC_0239.jpg

Pozdrav, moj puntic je ove iste boje trebalo bi da menjam haubu i da sredjujem i farbam branike pa me interesuje sledece, koliko je tesko potrefiti ovu nijansu boje posto mi je jedan farbar pricao kako je ta boja jako problematicna i da se cesto desava da vuce na zelenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! taj farbar ocigledno ne radi svoj posao kako treba. nijansa uopste nije problematicna, kad budes hteo da radis dodji i sredicemo sve. kod mene ti je rad sa mojim materijalom 60e po delu tj elementu. pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Dacho. Odlican posao, bez reci. Koliko bi izaslo poliranje punta classic? I da li moze da se ofarbaju felne sa klasika

rim_3.jpg

spolja da budu hromiranje ili kao polirane, a unutrasnju deo kraka tj, sa strane crno nesto ovako.

rims_2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mislio sam ratkapne, greska... znam da su ratkapne... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Ratkapne mogu da se ofarbaju ali ke moze da bude lice kraka hromirano zato sto je to plastika, ali moze da se uradi nesto jako slicno hromu i da izgleda svetski. Nazovi me ili dodji pa cemo se dogovoriti i ja cu ti objasniti na licu mesta kako se to radi a mogu i da ti dam jos neku ideju. Pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Jedno obavestenje za vas.! Do kraja godine u autoklinicidacha 50 posto popusta na poliranje vozila i gratis voskiranje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Nisam stigao da ti odgovorim, nemam bas puno vremena za komp. Sve sto se uradi kod mene je uradjeno veoma kvalitetno a komoru koristim samo ako musterija to zahteva jer rad u komori je 20e skuplji nego obicno! Za kvalitet imas garanciju a sto se mene iskreno tice komora je bacanje para osim ako se ne farba ceo automobil u tom slucaju komora je obavezna :smoke: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daco ,

Koliko kosta poliranje branika  ili ukoliko ne moze da se izvuce ogrebotina poliranjem koliko kosta farbanje branika za alfu 147 restajling sa klubskim popustom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moramo prvo da probamo da ispoliramo, ako se izvuce onda ne treba da platis :-), a farbanje je 50e sa popustom. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...