Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

http://www.radio-code.lt/

Kod ovog nema čekanja.  Samo se registruješ i odmah čim ubaciš serijski broj za model koji ti treba,  dobiješ kod za radio CD ili radio kasetofon.

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

totti probaj 1126

To je taj  :thumbsup:

Bunilo me je što mu je u knjižici pisao kod 4217, a taster 7 ni ne postoji na uređaju  :question:  Verovatno je imao neki ozbiljniji od ovog običnog fabričkog koji je sad u njemu.

Hvala  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bunilo me je što mu je u knjižici pisao kod 4217, a taster 7 ni ne postoji na uređaju  :question: 

Na Stildzi (Visteon) takodje postoji samo 6 cifara, ali u kodu mogu da budu od 0 do 9 . Unose se tako sto kucas cifru sa rednim brojem kao na dugmetu (od 1 do 4) potreban broj puta, a potvrdis sa tasterom 5. Da nije i na ovim ostalim tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, tako je na većini, ali na ovom kod direktno kucaš na tastere od 1 do 6. Što će reći - ni jedan broj u kodu ne može biti veći od šestice.

 

Konkretno, ovde ukucaš 1126 i radio se aktivira, nama čak ni potvrde koda.

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta se pipa kod tete na onom Ikarbusu sto smo gledali :laughing:?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko skapirah, ono se pali i bez koda :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

cao ljudi, ne znam dal sam na pravom mestu.. imam grundig kasetofon wkr 5100 rds. GR0941T0126851. a nemam kod. ako mozete pomoci bio bih zahvalan.. pozdrav

Edited by kostaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

ponosni sam vlasnik Lancie Lybre 2003 1.9 JTD... Imam problem sa radio kodom, tj. nemam RADIO CODE, imam samo kod od NAVIgacije i on je 3504.

Ovo su kodovi sa zadnje strane mog uredjaja...

BECKER
* 2580FK035125296 *
Typ: IDIS
MODEL NO.: BE2580
SERIAL NO.: 35125296
kw: 26/03

MLFB: 5WK 78214
Ser.: LA2140216198/08

 

 

Ako neko ima resenje, a da to nije uput ka ovlascenom dileru, bice mi drago da ga procitam... Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sigurno si preguglao sve i znas da kazu da nema preko serijala jedino ako neko moze da izvuce iz dampa podatke pa da ga tako dekodiras pozz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji ovaj softver "Martech rcd activation management software",... Ima na youtube snimak kako se preko serial-a lako dolazi do oba koda... Problem je sto nisam uspeo da nadjem free ili trial verziju.. Lako se instalira program al kad kliknes na kod, kaze da se obratis tehnickoj sluzbi za dalji info... tj traze kes sta drugo...

 

 

U ovlascenom servisu STOJANOV NS, traze 85e i ceka se do 30ak dana... Ukratko, popizdeo sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Izvinjavam se što upadam ovako na prepad ali posle celodnevnog guglanja i skidanja raznog softvera nisam u stanju da nađem ništa što bi mi pomoglo.

Prelistao sam temu i pokušavao sam sa BP calc-om da nađem kod za balupunkt uređaj ali bezuspešno. Nažalost ovakve stvari su mi strane pa tražim pomoć stručnjaka.

Tast je kupio Fiat Ducato i ima cd koji traži kod. i ima 2 nalepnice na kojima piše sledeće:

Br.Nr.:7 643 318 316

Prod FIAT:735388373

 

a na drugoj sa bar kodom piše ovo:

Blaupunkt GMBH

Made in Portugal

815BP331846824320

Fiat Ducato CD NS

7 643 318 316

e1 022329

 

I uzimao srednje brojeve pa dodavao 7 cifara ali BP calc mi uvek stavi kod koji ima 8 ili 7 u sebi a ja mogu da unesem brojeve od 1 do 6.

Svaka pomoć je dobro došla. Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari uzeo sam ovaj radio http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/63959-p-fabri%C4%8Dki-radiokasetofon-punto-mk2/#entry1026745  (fabrički radio/kasetofon Blaupunkt za Punto mk2b) sa foruma, ali imam problem izbacuje CANCHECK, da li to moze da se resi u servisu ili ne, posto sam upravo sada nasao negde na netu da na nekima nema resenja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam i na jos jednom puntu i isto, ali na mom stilu radi puntov radio, prilikom paljenja je trazio kod i kada sam uneo sve radi, e sada posto stilo na A1 konektoru tj naponskom ima i CAN A i CAN B linje verovatno je to, komunicira auto sa kasetofonom, moje pitanje je sada odakle puntu da izvucem CAN A i CAN B linije pa da probam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...