Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

Ljudi da neko nema mozda taj kalkulator za Renoa, u pitanju je cd plejer iz megana 2003god, ako neko moze za njega kod da mi izracuna neka kaze pa da prepisem SN ili sta vec treba. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E drugar resio sam sinoc, postoji android aplikacija za reno koja funkcionise, hvala u svakom slucaju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi pomagajte:-)

moze li mi neko dati kod za cd menjao sam akomulator i trazi mi sada neki kod.radio je

visteon part;2FCF-18C838-SA
SERIAL NO;M002942
FIAT PART NO;735375714
MADE IN PORTUGAL 92540/C550

unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

probao sam da lisu mi taj kod i sa drugog foruma. videcu ako ne uspem ovako da odnesem u neki servis.nema druge u svakom slucaju hvala vam na svemu.pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod koji ti je kolega ostavio je dobar, jesi li ispostovao proceduru unosa, pisao sam vec, a imas i u uputstvu:

 

za svaku poziciju, tj. karakter koda (od 1 do 4) pritisnes odgovarajuce dugme potreban broj puta i potvrdis sa dugmetom "5".

 

Takodje, nadam se da nisi pritiskao samo broj, posto se tu ljudi cesto zaje*u, a obicno skapiraju da nesto ne stima kada dodju do cifre u kodu koja je 7,8,9 ili 0 :) , tj. one koje nema na tastaturi.

Cim se pritisne "5", uredjaj se predstavlja na CAN mrezi i uparuje sa Body Compom, nema potrebe ni za kakvim cekanjem.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, ali samo da preciziramo, posto znam za X ljudi koji su me kontaktirali preko PM, a pogresno su unosili... Znaci kucao si:

-tipku "1" 4 puta, tipku "2" 1 put, tipku "3" 6 puta, tipku "4" 4 puta

-tipku "5" 1 put za potvrdu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da izbacio mi je kod na displeju koji sam ukucao.probacu ponovo sa brojem 5 ali mislim da sam i to ukucao jer probao sam sve kombinacije za potvrdu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, nov sam na forumu od skoro sam vlasnik stila 1.9jtd i imam mali problemcic nemam kod za radio ako mozete da mi pomognete broj na pozadini je MO14371.....Unapred zahvalan .....Vise ne skidam akumulator :laughing: samo :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu ;) , u Kicericino i moje ime. Nema veze sa napajanjem, verovatno nisi odradio celu "proceduru" kao treba. Slobodno skidaj accu kad zatreba, kod se upari sa ECU i ne bi trebalo da zeza, cak ni kad je otkacen duze vreme. Skidao sam kleme po 2 dana i nikad nije opet trazio kod.

 

@komrad

3349

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, ali samo da preciziramo, posto znam za X ljudi koji su me kontaktirali preko PM, a pogresno su unosili... Znaci kucao si:

-tipku "1" 4 puta, tipku "2" 1 put, tipku "3" 6 puta, tipku "4" 4 puta

-tipku "5" 1 put za potvrdu?

Problem resen.Izvadio sam napajanje radia i vratio.Ukucao kod i radi!!!hvala jos jednom odoh da slusam muziku :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav dobri ljudi da li bi neko znao da mi kaze kod od orginalnog visteon radia kod ciji broj MO 20640

hvala unapred za pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja,kalkulator mi je izbacio 5020 kod i kako da ukucam 0? probao sam varijantu da prvo dugme kliknem 5 puta ali umesto 5 _ _ _  ja dobijem 1 1 1 1

 

Mozda kod nije ispravan?

BP915014283251

7 607 769 150

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj 5116 ili 5466

 

A kuca se tako da za prvi broj stisnes 5 za drugi 1 ,treci 1 ,i zadnji 6 (ako je kod 5116)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...