Jump to content
FAS Goran
dasabaja

Punto mk.2 - krađa benzina

Recommended Posts

Mogu da ti dam broj od lika koji je meni mrezice ugradio.....a i stabsam primetio je da gledaju ko ima recimo sediste za dete pozadi u kolima taj sigurno ima benzin posto vozi decu itd....ma stoka sve bi ja to streljao

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Angell

Neka, ne treba mi steta na kolima. Divim im se kako ga otvore bez kljuca a da nema ni najmanji trag ostecenja!

NIkada puno goriva, to je jedini lek protv njih...

 

 

@Shortee

Ajd ako resim da ugradjujem cimnucu te ovde za broj, za sada necu, hvala. Za sediste si potpuno u pravu, mojoj tetki su svako drugo vece obijali punta sa decjim sedistem, onda su i to sediste ukrali zajedno sa sadrzajem gepeka... 

Edited by milan-jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas se za takve napravi sacekusa pa vise nikoga ne diraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, mada ovde se vise operise po kucama. Nisam odavno cuo da su nekome izvukli gorivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bre dirate tog zrnketa naebali ste kad covek krene da operise po vasem kraju...odose cepovi poklopci and ratkapne ....☺☺☺

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bre dirate tog zrnketa naebali ste kad covek krene da operise po vasem kraju...odose cepovi poklopci and ratkapne ....☺☺☺

 

Ako bude dobre volje... ako ne, skine im i poluosovinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da ti dam broj od lika koji je meni mrezice ugradio.....a i stabsam primetio je da gledaju ko ima recimo sediste za dete pozadi u kolima taj sigurno ima benzin posto vozi decu itd....ma stoka sve bi ja to streljao

 

 

Slobodno napisi i za ostale ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je.

Ako je u vezi teme, slobodno mozes ostaviti neki kontakt, jer ce nekome mnogo znaciti :)

Bice korisno u svakom slucaju, a ovde smo da pomazemo jedni drugima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E drugari sutra vam kacim telefon nisam bio tu par dana pa nisam pisao....inace upravo sam dobio original masivni cep sa bravom i turio na puntica....aj pa da me dugo sluzi haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, kad se sad nisam šlagirao.

 

Digli čep sas ključem, gorivo reko bih ne nedostaje, madaaa...

 

Izgleda da smo u Povratak u budućnost filmu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eve ga telefon izivinite sto nije bilo ranije...uvatila me guzva i zena :D

 

majstor Zoki (Konjarnik/Mirijevo) 065 / 304 8691

 

Pozdrav kolege.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce su mi na parkingu kod IMTa (tosin bunar) u sred bela dana izvukli ceo rezervoar, nekih 6000 din je bilo!!!

 

Celu noc razmisljam sta bih mu radio da ga uhvatim!!! Mamicu im lopovsku! Pa ne rastu meni pare na drvetu! Radim i po 20 sati dnevno da bi neki polusvet uzeo nesto sto nije njegovo! Pa dosta je bilo!!!

Kucu i svo imanje, firmu sa masinama, ostavio u drugoj drzavi, jedan auto mi vec ukrali, radim posteno i kao konj da bih imao za neke osnovne stvari i onda dodje neka lobanja da mi zavuce ruku u dzep!!!

 

Auto mi je na vidiku sa prozora, ako ga budem uhvatio kojim slucajem nece mi biti zao da mu sasujem svo to gorivo u grlo!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze,nema pomoci.Moj ti je savet sipati samo za manji iznos jer oni idu i drmusaju auto i tacno cuju koliko ima goriva u rezervoaru.Ja sipam samo za 1000 vec dve godine i nema problema.Jednom sam sipao za 3000 i te iste noci su izvukli.Tako da....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve ja to razumem, i ja sam dosta dugo sipao za male iznose, dok sam ziveo blizu posla. Sada imam 35km do posla i sipao sam pun, jer bi pare naravno otisle na drugu stranu!

Skuplja sa sve to, kada pukne zavrsicu u hronici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate tebe bas oce.

Idi uplati loto,kapiram da posle toiko sranja MORA da te pukne nesto dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da znas, nije to losa ideja  :laughing:

 

I jos su mi ispolivali celu desnu stranu auta sa naftom, tako da su mi usmrdeli auto, moram i na pranje...

Edited by milan-jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj Milane...Cekaj, ovo ti je 3. Ili 4. put kako ti kradu gorivo iz Puntica?

Ne mogu da verujem al su se navrzli na tebe... -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...