Jump to content
FAS Goran
dasabaja

Punto mk.2 - krađa benzina

Recommended Posts

Ocigledno neko operise Tosinim bunarom, nocas su mi digli 20-tak litara iz Punta na parkingu u Zemunskoj, Novi Beograd, 150 metara pre raskrsnice sa Gandijevom, osvetljen parking, cep sa kljucem nestao! To je blizu mesta gde su pokrali milan-jtd. Ovo je drugi put pre 15-tak meseci ista prica, samo sto je tada bilo malo benzina, tad je nestao fabricki cep bez kljuca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg, ja se vise ne parkiram tamo kada znam da cu zaglaviti dugo na poslu, ne ostavljam ga u mraku nego preparkiram iza Eko pumpe.

Rekao mi kolega da ima jedna grupica (nacionalnih manjina) koja operise kod Rode pa im je to usput... znaju i panduri ali nista ne cine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preselim se u blok 62 i posle dva dana - pokusali da ukradu gorivo. 
Kazem pokusali jer vozim na plin. Ne znam sta im bi, crn auto, crn cep za plin...ali i mozak im crn pa nisu videli. Isisali su nista.
Provalio sam jer se u kolima osetilo gorivo pa kad sam dosao na posao video sam da je odvrnut cep. Vezan je onom gumicom za grlo rezervoara pa nije zavrsio u zbunju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima.Evo da se prikljucim temi.Naime od maja do sada 3x su mi krali beznin iz rezervoara.Prvi put pomislim slucajnost,drugi put nakon 15 dana shvatim da nije slucajnost.Odem na autootpad da kupim drugi cep sa kljucem(mada i sada imam cep sa kljucem i nigde nije ostecen),ali rekoh sebi sigurno brava ne valja.Covek ljubazan,pomaze mi da pronadjem cep,probamo i svaki koji je zakljucan kada se okrene par puta u levu stranu sa malim trzajem se cupa.On sav zaprepasten proba na svom puntu i ista stvar.Odemo zajedno na sledeci otpad i probamo na svim puntima koji su tu bili(a svi su imali originalni cep sa kljucem originalnim)i ista stvar.Tako da je zakljucak da lopovi znaju kako da otvore cep i da ga vrate na mesto ali da nista ne primetis dok ne upalis kola.I sta sad???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista brate...ja sam ugradio mrezicu u rezervoar i nisu uspeli nista da izvuku pa su verovatno u besu zafrljacili cep od rezervoara ko zna gde...jbg za sad sam miran ali prave zastite od kradje corbe nema ..sta god da stavis uvek mogu da ga probuse srafcigerom ispod kola .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ponovo se prijavljujem u ovoj temi... jbg, nisam vozio auto 4 dana, jutros sednem kada ono medjutim, rezerva svetli, goriva nema, srecom nije bilo ni puno ali dovoljno da mi raznorazne destruktivne ideje padnu na pamet. Cak su mi i cep ostavili ovaj put. Blok 63 u pitanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno koliko kradje benzina ima ovde kod nas...

Milane, jel ti se ono desilo na istom parkingu, gde si video ona dva tipa u Peogeout cini mi se, kada si shvatio da su ti obili auto?

Jel i to bilo na Tosinom bunaru kod IMT-a?

Post je bio 16.06.2014.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nije na tom parkingu, to mi je na poslu, pamtis kao slonce, svaka cast :)

Sada mi je auto bio ispred zgrade, Blok 63, osvetljen parking, uvek puno automobila, ali nisam ga palio 4 dana... Sada razmisljam da montiram mikroprekidac za alarm na vratanca rezervoara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim sad zadnji put, nego prosli, kad si nasao cep u travi :D

U svakom slucaju, mogao bi da montiras, ne moze da skodi :D

Mozes da zamislis reakciju glodara kad mu se bude upalio alarm :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tad kada sam nasao cep u travi je bilo isto na poslu, gde su ga i obili.

 

Ovo mi je prvi put da ga operisu ispred zgrade. Nego citajuci ova iskustva ovde, najbezbolnija varijanta je jednostavno imati malo goriva, svaki dodatni sistem zastite moze da rezultuje probijanjem rezervoara iz inata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vozim na prvoj crti iznad rezerve.Kad zapisti, znak je da treba da se dopuni autic i stalno tako... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jbt ja reko prestali da kradu corbu kad ono i dalje...ja i pored one mreze sto sam ugradio imam malo corbe,pumpa mi blizu uvek mogu da "odnesen" auto do creva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko vozi na gas - benzin se sipa za 1000 din i vozi se dok se ne upali lampica rezerve, pa opet dospe za isto toliko. I neka onda izvlače to što ima, ako baš žele... I meni su par puta izvlačili gorivo, pa sam se opametio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necu ni ja vise sipati onako, da ima, nego malo iznad rezerve... Ali sada su me opeljesili bas u nezgodnom momentu. Tanak sam sa parama, svaki dinar isplaniran i sipao sam sta sam imao i to gorivo cuvam da idem do bolnice. Sestra sa malom klinkom je vec dve nedelje na nekim ispitivanjima... I kada sam krenuo u posetu vidim svetli lampica, isisali glodari... Protiv neljudi i polusveta ne postoji resenje, jbg, odgovara se kao i za coveka.

 

Tako da ubuduce ce biti minimalno goriva da me ne iznerviraju mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cep rezervoara nestade juce sa mog puntica...i to ne original taj su orobili pre 3 godine vec onaj od tegle za ajvar sto pasuje....mamu im svim lopovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shortee i mene su posetili nocas! Blok 63.

 

Legao sam da spavam i cujem dvojicu kretena ispred zgrade kako pricaju "ima jedan dole na ulazu pored Opela"

Skontam da sam ja parkiran na ulazu pored Opela, obucem se i sidjem dole. Kod auta nije bilo nikoga, rekoh tripujem se, ko zna sta su pricali.

Jutros cep ostavljen pored zadnjeg tocka...

 

Da sam ih zatekao, ne bih prilazio nego bih samo upalio alarm iz daljinke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si bar nasao cep meni su pre tri godine odneli fabricki sa kljucem a onda sam uzeo onaj najobicniji sto ga ja zovem ko za teglu za ajvar cisto da ne smrdi benzin pa i to su mi odneli....a benzin nisu mogli jel imam mrezicu ugradjenu jedino im ostaje da buse rezevoar sto nadam se da nikad nece da se desi....stoka lopovska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milane, ti bas nemas srece sa tin rezervoarom?Kradu gorivo, bacaju cepove...Nista drugo nego da povezes alarm na poklopac rezervoara :D

Zamisli koliko bi se zaprepastili kad bi krenulo da pisti i zavija dol pokusavaju da ukradu gorivo ili cep :D

Iznenadili bi se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma do sada su mi nekoliko puta cuclali gorivo, dva puta sam se vracao na parking mesto po cep, uvek je bio tu, bacen u blizini.

Kod firme nekoliko puta, ostavljen u zbunju, kod novog merkatora, ostavljen pored na putu, a na mom parkingu kod zgrade izgleda da su zapamtili auto, pa budu dobri i ostave cep ili pored auta, ili ga naslone na crevo, tako da primetim na pumpi da je otkljucan.

Vec sam navikao na njih i ne nerviram se, uvek sipam za 1000, ne vise... Ma stoka narkomanska

 

Razmisljao sam i o tome, da povezem alarm na poklopac, ali.... sta cu dobiti, verovatno srafciger u rezervoar iz inata...

Edited by milan-jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...