Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Drago mi je da ti se svidja druze ... Auto je spustan i to poprilicno , kada sam ga video prvi put delovalo mi je da nije spustan medjutim sada vidim znatnu razliku ... Evo ti i primer :) ...

Na ovoj slice se vidi kako i sta je , inace ovo je najmanji ivicnjak od max 3 cm (toliko daj boze da ima )taj ivicnjak je tu napravljen (bas takav mali ) zbog kolica ,bicikle itd posto je kako gledate sliku pa desno putic ....

vSIhS.jpg

Na ovoj slice se vidi da li se mogu popeti na skroman ivicnjak (ali napominjem skroman) da ne pricam kada sam htreo da se parkiram sad na sajmu na trotoar gde sam pokusao da ga popnem milim kao puz i ispred mene neki baja sa audiem a6 popne se on na to mesto laganeze i onako bas brzo dok ja malo po malo cekam samo da cujem kako zakacinjem.... I nisam imao teorije da ga popnem ...

vSKN0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo sto ce da ti strada kada ga zakacis na ivicnjak su ti ove neonke ispod :)))

Inace.. sto se tice pragova i navlake za branik, rekao sam ti vec da su super... Jedva cekam da vidimo to uzivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

He he drugar nece stradati neonka ako do sad nije nece ni sad ... A ovako i onako joj se menja mesto prebivalista :D ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo slike i zadnjeg branika samo na napomenem ostaje moj zadnji branik samo se uglavljuje ovo

] ovaj otvor iznad mesta za auspuhe se zatvara ...

sHkvr.jpg

Evo i slice obrvica ....

sHi0i.jpg

pKpEA.jpg

pL530.jpg

Umesto ovog filtera stavio sam originalni K&N filter 80e ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neke nove slikice ....

Kp0Ii.jpg

Kpdb0.jpg

KpH6J.jpg

KpTAr.jpg

KpYzJ.jpg

Kq2z0.jpg

Kq7yi.jpg

KqhwS.jpg

odradjeni auspusi kod Pirketa desna stana nije laznjak...

Edited by Prexy89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhhh prelep stilo, svaka chast na izboru. Bas juce je drugar kupio prelepog stila kod mog poznanika za ok lovu jedino sto je sa 4 vrata a meni licno je kupe varijanta nenadmasna !! Jos jednom odlican autic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari , meni se svidja naravno prednji deo je privremeno resenje ima tu planova .... Tako da ;) opusteno ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smederevac, prednji i sajtne prelepo, rekoh ti uzivo! :thumbsup:

Zadnji, po meni, malo odstupa od gore pomenutih, meni se manje svidja, ali su izduvi malo popravili situaciju!

Mozda bih skinuo jedan od ona dva spojlera na trecim vratima... :)

Kako se sad cuje?

Sasvim se dobro cuo i sa starim loncem, pa me zanima kako je sad?

Mogao bi i da snimis, pa da okacis?! :)

Pozdrav i samo napred sa radovima :thumbup:

Edited by Semi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad na skupu kada smo razmatrali oko imena cluba i oko majci i tako to bio je i Goran prisutan (zuti punto crn krov) , ja sam nesto kasnio bio sam na putu i kada sam stigao zvizno sam ga u blokadu :)) ...Ako je cuo onda neka ti kaze kako se cuje , ja sam prezadovoljan .... Kad bi mu skinuo srednji lonac i stavio malo sire cevi od motora pa do auspuha ..... Leeeee pa to bi seklo :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto ce on meni da promrmlja ustima mi nista ne znaci :harhar:

A u Smederevo necu skoro, tako da ti to lepo snimi i okaci ovde :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo bolje slike :)

IPwsi.jpg

brrrrrrrrrrm brrrrrrrrrrrrrrrrm brrrrrrrrrrrrrmmmmm blokada :DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

3iZA.jpg

Ima li jedne oble linije na Stilu sa kojom bi se uklopili ovi ''detalji'' zaokruženi crvenim?

Pretpostavljam da si hteo da to malo liči kao da ima difuzor pozadi, ali ovoliko prenaglašeno je, po mom mišljenju, veoma loše ispalo

IX4SA.jpg

Da je npr. ispalo ovako...eeee:

BBNDS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lose ili ne , meni se svidja ... Ali svako ima svoje misljenje tako da postujem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra autic,samo i treba furati svoj fazon! :)

Ovaj je najjachi po meni! :)

LPOqA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo što je velika razlika u odnosu na ovaj crni, koji ima fino urađen branik, kulturan diskretan spojler...taman koliko treba...a, čim se to sve prenaglasi...onda i ne ispadne previše lepo.

Naravno...nekome će se i to prenaglašeno svideti... :whistle::thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejan i ja imamo isti ukus :)

Lepo ispalo ovo Prexy!

Jesi li probao da ofarbas tj. da stavis foliju skroz do dole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejan i ja imamo isti ukus :)

Lepo ispalo ovo Prexy!

Jesi li probao da ofarbas tj. da stavis foliju skroz do dole?

Hehehehe,ja ne volim kich,ali ovaj crni je stvarno uradjen sa nekom dozom stila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Semi probao ali nije to to ... Ovako je boom ... i Odradio sam gore na viziru crna mat slova Street lunatics SD ime cluba...

Znaci poklopilo se samo tako

-Inace neko je smomenuo da li mi je zao sto sam ga uradio ovako ....?

Naravno da me nije zao menije se jako svidja , nego izbaci ti slike tvoje masine pa da ja komentarisem ,

pola vas vozite bicikle i idete peske vi cete da komentarisete nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Semi probao ali nije to to ... Ovako je boom ... i Odradio sam gore na viziru crna mat slova Street lunatics SD ime cluba...

Znaci poklopilo se samo tako

-Inace neko je smomenuo da li mi je zao sto sam ga uradio ovako ....???????

Naravno da me nije zao menije se jako svidja , nego izbaci ti slike tvoje masine pa da ja komentarisem ,

pola vas vozite bicikle i idete peske vi cete da komentarisete nesto...

Bash to druzhe... ;)

Edited by Dejan_Zr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...