Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Taj sivi (zadnji deo)mi izgleda užasno, kao prikolica šlepera :thumbdown:

ali zato narandžasti i žuti :unworthy: objašnjavaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

..i meni su žuti i narandžasti najbolji...crveni je tu ako se želi malo ekstremnija varijanta... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako Nesho, zuti i narandzasti!!

Mada, ja verovatno ne bih isao dalje od ovoga:

JZEyS.jpg JZC3J.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponovo kažem, Vuk je bio ironičan. ( staviću to i u potpis :rofl: )

Nažalost, imaš predispozicije da napraviš sranje od tvog Stila. Samo ga daj u ruke Fanđu...

Nije baš sve stvar ukusa.

Evo primera:

Umerena rešenja

2zh0A.jpg veR2A.jpg veW1S.jpg JZEyS.jpg JZC3J.jpg

Ekstremija rešenja

wlaCJ.jpg 3hLA0.jpg

A, ovo sledeće nije stvar ukusa, ovo je katastrofa:

wkWES.jpg 3rD5i.jpg MZxOS.jpg

Ponovo kažem...surfujte internetom, gledajte slike...pogledajte šta rade bogatiji ljudi od nas, pogledajte kakvi automobili osvajaju nagrade na Styling takmičenjima u Nemačkoj, Italiji, Britaniji...

Nemojte gledati u Fanđa kao nekakav vrhunac stajlinga. Njegovi automobili su uglavnom žešći promašaji...primeri kako ne treba raditi, a tek o kvalitetu tih njegovih plastika koje otpadaju sa auta pri brzinama 100, 150..a, kamoli većim, da ne pričamo...

Pitajte ga gde ih je testirao i tražite mu papir o tim njegovim spojlerima i ostalim stvarima.

A, onda pogledajte kako ozbiljne firme po Evropi rade...kako garantuju za kvalitet svog rada i ugradnje.

Dajte ljudi...bar danas nije teško doći do informacija...sve su daleko par klikova mišem i elementarnim znanjem engleskog jezika... :thumbup:

Iznenadićete se kada vidite da neonki nema...da su bile aktuelne pre 6, 7 i više godina.

Nemojte kasniti za vremenom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

autic je super,ali fale ti samo cepici na ventilima sa dijodama,i prskalice !to mozes da kupis za sitne novce i bice babaroga !

Edited by dario

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista se momci vi ne sekirajte ... Svidece vam se kada budem bio odradio nego posto vidim da me tovarite za neonke i tako to ja namerno saljem neke extremne branike malo vas kezim :thumbsup: Tako da moje krajno resenje ce igledati ovako

kRb4S.jpg

nesto izmedju ova dva

kRg49.jpg

kR8AJ.jpg

a pragovi od abarta .... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponovo kažem, Vuk je bio ironičan. ( staviću to i u potpis :rofl: )

Nažalost, imaš predispozicije da napraviš biiip od tvog Stila. Samo ga daj u ruke Fanđu...

Nije baš sve stvar ukusa.

Evo primera:

Umerena rešenja

2zh0A.jpg veR2A.jpg veW1S.jpg JZEyS.jpg JZC3J.jpg

Ekstremija rešenja

wlaCJ.jpg 3hLA0.jpg

A, ovo sledeće nije stvar ukusa, ovo je katastrofa:

wkWES.jpg 3rD5i.jpg MZxOS.jpg

Ponovo kažem...surfujte internetom, gledajte slike...pogledajte šta rade bogatiji ljudi od nas, pogledajte kakvi automobili osvajaju nagrade na Styling takmičenjima u Nemačkoj, Italiji, Britaniji...

Nemojte gledati u Fanđa kao nekakav vrhunac stajlinga. Njegovi automobili su uglavnom žešći promašaji...primeri kako ne treba raditi, a tek o kvalitetu tih njegovih plastika koje otpadaju sa auta pri brzinama 100, 150..a, kamoli većim, da ne pričamo...

Pitajte ga gde ih je testirao i tražite mu papir o tim njegovim spojlerima i ostalim stvarima.

A, onda pogledajte kako ozbiljne firme po Evropi rade...kako garantuju za kvalitet svog rada i ugradnje.

Dajte ljudi...bar danas nije teško doći do informacija...sve su daleko par klikova mišem i elementarnim znanjem engleskog jezika... :thumbup:

Iznenadićete se kada vidite da neonki nema...da su bile aktuelne pre 6, 7 i više godina.

Nemojte kasniti za vremenom...

Potpisujem ovaj post! Sto se tice fandja ziva istina. Kad sam jedne prilike otisao do tamo da vidim jel moze da se nabavi mrezica koja mi je nestala sa zadnjeg branika, on mi je rekao da nikad nije u zivotu video takav branik. A to je ustvari obican sporting branik sa punta mk2b. I predlozio je nesto u fazonu da isece plastike za koje bi trebalo da se drze te mrezice i da nalepi onu mrezu obicnu najruzniju(koju inace nabavlja ne zna ni on sam...skida sa vazdusnih filtera od kamiona, autobusa itd...). Naravno nisam hteo takav rad, i uzeo sam da sam napravim sto mi je trebalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo momci , evo i mene posle duzeg perioda :) ....

-Evo malo da vam ocaram novi izgled moga mrzimca :p

-Nisam slika zadnji deo jer se radilo na njemu ...

Mozda ce vam ovako ne ofarbano izgledati malo :/ ali bice bolje kada se ofarba ....

Nove slike ofarbanih i montiranih delova bice nadam se za nedelju dana ... Pozdrav

NdSor.jpg NdZSS.jpg

Ne8Rr.jpg NegkS.jpg Nelk9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tnx ortak ...

Zadnji branik ce da se slika tek kada se odradi jer ga tad nisam slika ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj prosli kacketic je meni bio super, ali ovaj drugi definitivno ide uz ovakavku spoljasnost.

Svaka cast za trud, felne su ekstra, boja odlicna, jesi li razmisljao da ga malo spustis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...