Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo kako izgleda danju i nocu stopovi (telefonom sam slikao) nisam upalio maglenke a ko ima stila zna kako svetle :)

Fotografija0460.jpg

Fotografija0466.jpg

Fotografija0468.jpg

Fotografija0469.jpg

uzivo je jos druga prica....

Edited by Prexy89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas je dobro ispalo... U koliko si slojeva presao? Ja planiram da uradim kod mene na bravu tako posto je isto siv ima super da mu cucne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prexy,hvala na slikama! Super se vidi danju tako da ce uskoro i moj kod farbara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko stranica ima ovo predstavljanje Stila,kao da predstavljate majbah :thumbsup: Salu na stranu, stilo je extra meni se svidja u celini,neke sitnice mi se i ne svidjaju,ali sve u svemu lep auto..a sto se tice neonki,nemam nista protiv toga,(kao u filmu Tokyo Drift :smoke: ) samo bi ja stavio neke Led,bele..plave mi se ne svidjaj,to je moje misljenje...sve u svemu extra autic zdravo da se vozis :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala , hvala....

poceli su radovi motornog prostora , cim se to zavrsi ide sredjivanje gepeka ... Bice slika a i komentara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan deo motornog prostora je gotov .... :)

-Inace momci el i vas murija izdrkava sa folije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak i subotu po svim gradovima su zajebavali sve... :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao sam malom da kupim kolica za Beograd , znaci na naplatnoj rampi ih ima kao na granici ....

Sva sreca pa sam ih snimio na vreme i eskivirao sam u traku za teskase i prosao pored njih do duse videli su me ali nisu mogli da me zaustave.... Ali video sam da su zaustavljali sve koji su zatamnjeni....

Prave haos ljudima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

poceli radovi motornog prostora , za sada je zavrsen poklopac akomulatora a to izgleda ovako ....

IMG_0941.jpg

IMG_0942.jpg

uzivo je originalnije .... Kada se bude zavrsio i poklopac motora sledi slika kako to deluje na kolima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako druze

Hvala momci ....

bice lep proekat , u ponedeljak nastavljam sa radovima jer sam sad za vikend zauzet :) zaradjujem kes :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrsen gepek :) ostaje jos motorni prostor :) to je vec laksa solucia :) , stigla i rucica rucne kocnice :D slike uskoro....

POzz

Edited by Prexy89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav :welcome:

Pratim sredjivanje tvog Stila od pocetka.Mogu ti reci da mi se mnooooogo svidja :thumbup:

Video sam i negativnih komentara,ali ukusi su razliciti (na svu srecu) pa ne vozimo aute koji lice jedan na drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namestena rucica menjaca (skracena brusilicom sad bas izgleda u race fazonu)

gepek je sredjen fali mi samo okvir za woofer , interesuje me da li neko od vas skidao rucicu rucne (jer imam i sparcovu rucicu rucne) pa sad ne znam da li je izjedna fabricka ili kako ako ima nekih slika bio bih zadovoljan ...

-Gepek nocu dolazi do izrazaja ali evo nekih slikica cisto da se vidi.... Mada ovo je pocetno u gepeku osnova za dalje .... (nisam ga slikao nocu ali slikacu :) )

IMG_1039.jpg

IMG_1040.jpg

IMG_1046.jpg

IMG_1047.jpg

IMG_1048.jpg

IMG_1050.jpg

IMG_1051.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...