Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

nisam bas najbolje razumeo to neobrijana njuska???

Pa prednji deo.Posmatran kao lice.Izgleda bas zlo.thumbsup.gifExtra je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko je kostao original kn filter, mozda bi mogao da se stavi u vec postojece kuciste samo da se stavi veci otvor da vuce vazduh kroz masku ili ispod branika.

a ja sam cuo da ima kn filterakoji dolaze sa kucistem koje sam mozes da podesis.

filter.jpg

ili ovakav koji je vec u karbon kuciste i stavis ga izmedju motora i akumulatora.aj snimi i postavi da cujem zvuk ako ti nije muka.ali motora ne na lonac :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam bas najbolje razumeo to neobrijana njuska???

Pa prednji deo.Posmatran kao lice.Izgleda bas zlo.thumbsup.gifExtra je.

tako sam i mislio ali reko ajd da pitam :) ....hvala....

koliko je kostao original kn filter, mozda bi mogao da se stavi u vec postojece kuciste samo da se stavi veci otvor da vuce vazduh kroz masku ili ispod branika.

a ja sam cuo da ima kn filterakoji dolaze sa kucistem koje sam mozes da podesis.

filter.jpg

ili ovakav koji je vec u karbon kuciste i stavis ga izmedju motora i akumulatora.aj snimi i postavi da cujem zvuk ako ti nije muka.ali motora ne na lonac :thumbsup:

ja imam ovako nesto http://www.innerauto.com/imce zages/brandImages/k&n2.jpg cena mu je bila 83e , sto se tice kn filtera ima vise modela tako da moze da se bira , ja sam recimo izabrao ovaj , a na prethodnog stila sam imao pilotov kn filter sa hrom kucistem koji se cuo wow kako dobro , jos sam ja zakacio malo fleksibilnu cev jao zvuk je jos koliko puta bolji .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova crna maska je ispala extra!!!! :unworthy: Kako bi ispala na stilu 5v da se tako ofarba?A?Ima neko neke sličke.Ali sredio si ga svaka cast!Ima jedan slican na site Stilo club.it

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio da sam najgori manijak.......ali vidim ima dosta takvih....sad mi je lakse :thumbsup:

Branik je u fulu,samo napred,moj savet matori neonke skloni nije to vise u modi :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@prexy89

jel prijatelju kompletan front grill ofarbao si crnom mat, akril ili metalic? Da zna i bata sa cime da radi. :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prexy,ja ne bih otkrivao recept :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejooooooo... :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehhehehee,bash sam se nasmejao :D

Shalim se! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farbao crna mat (Maska bez znaka je ofarbana u crno mat ) njuska isto u mat (vise vuce na mat nego na sjaj ) sace i nove slikice ,

sad trenutno su odradjena stop svetla , a u izradi je motorni prostor , estetika gepeka , patosnice su kupljene nove , rucica menjaca i rucne kocnice najnoviji model sparco model 2011 .... sace slike .....

IMG_0843.jpg

IMG_0844.jpg

IMG_0845.jpg

IMG_0846.jpg

IMG_0847.jpg

IMG_0848.jpg

IMG_0849.jpg

IMG_0850.jpg

IMG_0851.jpg

IMG_0852.jpg

IMG_0853.jpg

IMG_0854.jpg

IMG_0857.jpg

za sve ljubitelje mog autica obecao sam da cu doci na Vas skup kada budem imao vremena , tj vremena ima ali za tu svrhu , posto sam dobio sina skoro morace malo bar da poraste nekih par meseci pa cu doci.....

Edited by Prexy89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra.....Bolje se ti posveti sinu nego kolima :thumbsup:

P.S. A sta mislis da zastitis filter od toplog vazduha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druzhe, kako si uradio shtopaljke tj chime... Ajde slikaj kako se vide u mraku ? :)

Btw ruchica menjacha je desetka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Folija ili crni sprej namenjen za to

Edited by srkiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra.....Bolje se ti posveti sinu nego kolima :thumbsup:

P.S. A sta mislis da zastitis filter od toplog vazduha?

Ne znam koliko si upucen kako stilo dobija vazduh tj gde mu je glavni usisnik gde prima vazduh pa gde prolazi i tako to ,

IMG_0848_1.jpg

skinuo sam sve cevke tako da sad direktno u KN ide hladan vazduh , mada kupio sam istu cev od motora pa ako userem moju da vratim ovu drugu ali nisam nista usrao tako da cu ovu drugu iseci malo duze , da dodje bas do usisa.....

- Stopke su farbane sprejom za stop svetla....

- Kakva je rucica menjaca takva je i rucica rucne ....

- I druze ja sam maximalno posvecen svom detetu, a auto mi je sad sporedna stvar .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini na smaranju:

gde si nabavio taj sprej za štopaljke i koliko košta.

Da li ima neku posebnu oznaku..Voleo bih da to odradim na svom Puntiću..pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

E druze odes u malo bolju opremljenu farbaru i trazis sprej za stop svetla (ima razne boje za koje ja znam su crna,crvena,zuta,zelena i plava) onako mala je bocica i ima naslikano na njoj stop svetlo cinimi se od golf II (a mozda ima na merenje ta farba) pa odradis ako imas kompresor i pistolj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve me vise i vise sa tom tvojom LUTOM makinom bacas na posao oko moje ljute makine! Dosta bre vise! Ne mogu da te sustignem... :scooter::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze nisam ti ja kriv ;) , makina je mnogo lepsa i bolaj uzivo nego na slikama , menije postao vise standardan kao i svaki auto , ali kada sam dao farbaru auto da ode da kupi boji gledao sam po prvi put auto kako izgleda u toku voznje, znaci nisam verovao koliko mocno deluje kad ga neko drugi vozi a ja gledam.... :) do sad niko mi nije vozio auto sem njega :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prexy,ajde slikaj stopaljke danju i nocu dok rade svetla da vidim kako se vide... Hvala! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,da bas primecen tatica :) ok , slikacu nije problem .... Smara malo ovaj sneg ali slikacu..... Mislio sam da ce mi se smanjiti vidljivost kada idem u rikverc(kada padne mrak a nema ulicna svetla) posto imam zatamnjena stakla i sad stopke ali nije se smanjilo bas ono vidi se .... Uzivo deluju zatamnjeni stopovi opasno u picku matereinu......

Share this post


Link to post
Share on other sites

E super druzhe! Slikaj nocu i danju kako se vidi kad su svetla upaljena,pa onda svetla i shtopaljke! Na fejsu sam ti video starog Stila kako si uradio, extra je. Sve mi se chini da cu slichno da uradim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...