Jump to content
FAS Goran
neshaoct

:::: >>> Skup u Kragujevcu <<< :::::

Recommended Posts

Haha odlicne fotke :D!

Vidim da ste ste se kvalitetno proveli i da je bilo brdo automobila.

Ali Punto dizel osurio Alfe, jel to JTD od 80ks u njemu ?

Mogli su ovi iz fabrike da ulete sa poklonima, rezervni delovi prva ugradnja npr :).

Bio sam isti dan u KG, ali u drugo vreme, drugim poslom...

Posto vidim da hvalite restoran ili kafanu gde ste bili u KG moze li uputstvo kako je naci :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

U KG-u je bilo stvarno extra,sto druzenje,sto ekipa koja je tamo bila,ma sve super i na kraju BETON,tj. vise nego odlicna klopa u restoranu.ahahahahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma stvarno smo najjaca ekipa,dzaba alfama sto imaju te twin sparkove i gomile konja ispod haube,fiat punto je pokazao koliko vredi,a najvece pohvale zasluzuje raceman ili chelic koji je vozio :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vilijev punto je bez premca ko zna sta bi se dogodilo da je hteo na stazi da provoza krug, ali ga mrzelo voli covek da slika :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jeste  bez premca juce na auto putu moj punto 1.9d se pomalo muci na 150,ali ipak ide,juce sam ga i najbrze vozio na satu 155,a na gpsu 150,dok vilijev 1.9d  bez problema leti 160 na sat,k'o da ima turbinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, sta ce vama to vino, i ovako ima Alfin znak na sebi?

Neki alfista bi vam kupio 10l "Ruzice" ili "mozda "Smederevke" pa da ga popijete u slast... Ovako ta flasa ima badava da stoji u nekoj vitrini i da hvata paucinu, a prasinu i da ne pominjem...

Salim se, bilo je lepo. Pozz svima koje sam juce upoznao!

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma jeste  bez premca juce na auto putu moj punto 1.9d se pomalo muci na 150,ali ipak ide,juce sam ga i najbrze vozio na satu 155,a na gpsu 150,dok vilijev 1.9d  bez problema leti 160 na sat,k'o da ima turbinu

znachi ja i vili mozemo da se probamo, i ja sam po satu ishao 160 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a opterecenje na nozi?a vino moze u rezervoar da se poveca oktanska vrednost. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam jos ranije da se oglasim u ovoj temi, ali imam neverovatnih problema sa netom tako da vam po x-ti put pisem isto :D

Ae da prozborim i koju o okupljanju.

Pre svega bi hteo da se zahvalim svima na podrsci i lepim recima.

Skup je bio extra(svaka cast alfistima), klopa jos bolja(thanks to ned) a zajebancija jos jaca(svaka cast momcima iz kluba). Jedina zamerka je bila duzina trajanja, ali nema veze. Sto se tice trke, svaka cast momcima koji su vozili, da lisu skoro sve od sebe; neko i sve!!! Da nije bilo podrske, bodrenja i timskog duha... ja ne bi uradio ono sto sam uradio. Mozda zvuci kao otrcana fraza, ali stvarno... najstvarnije je tako :D

P.s. Vino nije bila nagrada!!!

P.S II BOKI SISO KACI ONAJ KLIP NA JU TJUB!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci,sta reci :question: ,iz ovoga na forumu :w00t: vidi se da je bilo ludo i nezaboravno :thumbup: !

Chelicu :welcome: svaka cast,od tebe i tvog punta se nista drugo nije moglo ni ocekivati nego prvo mesto :unworthy: ,i pored svih tih sportskih masina koje su ti se suprostavile :whistle: .

Prosli put kada je bila trka na stazi Ada-huji,koliko se secam :book: ,Vukasin :clap: je sa svojim Puntacem takodje ostvario zavidno drugo mesto na stazi,u jakoj konkurenciji Alfista,tako da je ovo u KG-u bio logican sled svari :lol: .

Svaka cast svim ucesnicima uz duzno postovanje domacinima i ARCS :welcome: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma jeste  bez premca juce na auto putu moj punto 1.9d se pomalo muci na 150,ali ipak ide,juce sam ga i najbrze vozio na satu 155,a na gpsu 150,dok vilijev 1.9d  bez problema leti 160 na sat,k'o da ima turbinu

znachi ja i vili mozemo da se probamo, i ja sam po satu ishao 160 ;)

Iskreno da ti kazem, bio sam i sam prijatno iznenadjen kako ide :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene napokon :)

Stvarno je bilo odlicno! Bilo je svega - zezanje, Celicevo prvo mesto i na kraju "Avala".... :) :)

Ekipa je bez premca :thumbup:

Jedan deo iste je zalutao odmah po dolasku, imamo sve dokumentovano :)

TsTH3Ki.jpg

TsTIuxr.jpg

Evo i intervjua sa pobednikom Celicem pre trke:

Samo kad je upalio...

Evo i pobednika

TsTKqLr.jpg

A da Vilijev Punto ide kao nevreme, ne moz' mu nista na autoputu :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Covek doveo devojku na skup, a vi tako...

Evo par fotki sa naseg foruma kada mu je nesto popravljala na Alfi ;)

TsB7U8J.jpg

Znači JEBOTE! Kako mi je ovo promaklo :wallbash: Kako je izvrnula guzu leleleleleeeeee... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da nije bilo podrske, bodrenja i timskog duha... ja ne bi uradio ono sto sam uradio. Mozda zvuci kao otrcana fraza, ali stvarno... najstvarnije je tako :D

P.s. Vino nije bila nagrada!!!

Skromnost je vrlina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci oce li biti neki snimak pobednicke voznje :question: ?

Celicev intervju pre trke je odlicno opisao dalji tok iste :rofl: ,a i ova fora sa gurkom vam je super :lol:

A posto sam video fotkeo one mile devojke :w00t: iznad alfine haube,nasao sam se u dilemi :whistle: da predjem iz TIM servisa kod nje,samo ne znam dal radi Fiate :question:

edit : Pogledao sam set Vilijevih slika sa skupa :unworthy: kao i onih sa Chelicevom pobednickom voznjom i sad vidim da pored takvih fotki snimak i ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja snimak sva tri kruga ali ne mogu da se setim naloga na you tube evo pokusavam da otvaram novi sa tri razlicita mail-a i nece aj ako nekog ne mrzi neka mi otvori nalog i neka posalje na PM user name i password

edit : evo uspelo mi iz 5og puta pa cu sad da postavim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve cu da Vas tuzim za one slike moje komsinice koje ste ovde postavili. Gotovi ste svi!!! :popo:

P.S. Nisam Vam rekao da sam lako potkupljiv. U ovom slucaju bi mogla biti jedna boca :wine: . Znate vec koja. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...