Jump to content
FAS Goran
neshaoct

:::: >>> Skup u Kragujevcu <<< :::::

Recommended Posts

Alfa Romeo Club Serbia godinama unazad organizuje Skup u Kragujevcu.

Ove godine, Fiat-Lancia Club Serbia je pozvan da im se pridruži i da u nedelju 27.09.2009. godine zajedno napravimo jedan pravi ''Italy Cars Day'' u srcu Šumadije... :cool:

Skup će se održati na stazi ispred fabrike Zastava...tj. na istom mestu gde se već ranije održavalo npr. Drift takmičenje.

Sve potrebne dozvole su dobijene, tako da će Skup imati i takmičarski karakter za one koji budu hteli da se oprobaju na stazi :thumbup: Naravno, nije u pitanju takmičenje u Driftu...bar ne bi trebalo da bude... :whistle:

Početak skupa u 12:00

Osim skupa i vožnje po stazi, biće tu i zajedničkog ručka ili sl...

Naravno, iz Beograda bi se krenulo organizovano, par sati pre tih 12:00

Cilj je da odemo sa što više automobila u Kragujevac, dakle da se ne dogodi da ode npr. 20 ljudi...ali u samo 5

automobila ;)...nego da budu uglavnom maksimalno 2 čoveka po autu.

Imajući to u vidu, Fiat-Lancia Club Serbia će snositi trošak putarine u oba pravca, po automobilu.

Putarina od Beograda, u oba pravca, iznosi 700 dinara.

57014365.th.jpg

Taj trošak u potpunosti pokriva Fiat-Lancia Club Serbia. Trošak se pokriva svima bez obzira da li su članovi Kluba ili su samo članovi Foruma. :) ( FLCS zadržava pravo da se zaštiti od zloupotrebe ove pogodnosti )

Npr. ako bude 20 automobila, ukupan iznos koji pokriva Klub biće 14.000 dinara.

Ljudima koji budu dolazili npr. iz Novog Sada, biće pokrivena i putarina u oba pravca računajući od Novog Sada...

Sva pitanja postavite u ovoj temi

Nije u opticaju varijanta da se ne ide auto-putem... ;)

Spisak zainteresovanih takođe pravite u ovoj temi... :thumbup:

1. neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. KGB

do kada će to da traje - jel se gine do ponoći ? pa nazad Bg ili nešto ranije se kreće ???

i ono jesmo obavezni tu svo vreme da budemo jer nam klub plaća putarinu ili možemo malo da obiđemo KG? (bez kola)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. neshaoct

2. KGB

Traje...dokle budemo hteli... :thumbup:

Kafići po KG će se naravno obići. :thumbup:

Jedino će se zajedno, svi odjednom, otići do KG. Povratak će verovatno biti u više grupa, zavisno kome kad odgovara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek samo jedno pitanjce.. a za nas Nislije jel vazi deal za putarinu :) vidim niko nas ne pominje (doduse nema nas bas puno). Videcu sa Urosem, Pirilom, i mozda jos nekim da se organizujemo pa da dodjemo sa 1-2 automobila, bar da malo obelimo obraz jugu Sebije.

Ako bude sve oke - "racunajte na nas"

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema potrebe ici auto putem do batocine pa KG, mnogo je lakse i blize ici preko topole, a putarina je 90 din u jednom pravcu.

btw icicu verovatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

...bilo koji put odlaska van auto-puta nije dovoljno bezbedan u ovoj situaciji...

Biće ozbiljna kolona u kojoj ćemo biti mi plus verovatno Alfisti iz Beograda. To onda nije samo 10, 20 automobila,

već znatno više. :thumbup:

Lokalnim putevima, bez obzira što je malo bliže, neuporedivo je veći rizik jer svako ko je bar jednom vozio u takvim kolonama zna koliko lako se tada odmah lupi po gasu, odmah krenu neka preticanja među drugarima, a onda tu dođe i neko uletanje u makaze, itd...itd...Setite se samo kako obično izgleda vožnja od Intera do livade u Žarkovu kada je CBC roštilj... :thumbup:

Auto putem može da se vozi još i brže nego tim lokalnim putevima...ali neuporedivo bezbednije. :thumbup:

Plus...takve kolone na lokalnim putevima obavezno bivaju zaustavljenje od Policije da se proveri ko to ide, i gde ide. Ta provera od Policije će sigurno biti i na ulasku u KG, ili kod izlazne rampe, ali Alfisti već godinama tamo prave skup, tako da će sve proći ok.

Kao što već rekoh, Skup je prijavljen, odobren, sve ostale dozvole su dobijene...

Zbog toga je auto-put prvenstvena opcija jer nam nikako ne treba ni ''P'' od problema u odlasku i povratku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam samo dao ideju, ali ako presidente kaze auto put, pilici kazu auto put ;)

ja takodje ne mogu da potvrdim, ide mi se, ali imam jedan bitan rodjendan bash na taj dan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam rekao Nesi videcu da odem bilo sa nekim ili ako kojim slucajem uspem da sredim moju alficu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo rado bih vam se pridruzio ali nazalost taj dan mi je rodjos pa ne ide bas da odsustvujem.Uglavnom zelim vam lep provod,a znam da ce biti dobro jer sam vec bio u KG sa Alfistima. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bi isao ako neko bude hteo da me vozi...posto mi auto ne funkcionise

Samo nemoj sa Bokijem,taj napada sve redom,ne pita za krstenicu... :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas se radujem vasem dolasku u Kragujevac i da vas sve onako lepo upoznam. :band:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam Neši da neću moći da dođem jer imam ispit toga dana... međutim bio sam danas na fakultetu i urgirao u Studentskoj službi da se isti pomeri za dan ranije zbog radi auto-skupa u nedelju... izgleda da će da bude nešto od toga :lol: a ako bude onda idem i ja sa Turbo dizelom SOFT i ima da se trkam tamo :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja se nadam da će biti makar onih Una 1,1 ili Seićenta 1,0 :))))))) Ili možda dođe onaj Bokija, njega lešim k'o dobar dan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oces da te derem na plinu il benzinu,sa punim gepekom alata i punim rezervarima?Da osvetm naseg druga kog si dezorijentisao izduvnim gasovima.A posle svi na kupus s ovcetinom. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...