Jump to content
FAS Goran
neshaoct

:::: >>> Skup u Kragujevcu <<< :::::

Recommended Posts

Jest vraga,smorili ste coveka,ko zenetine,pa sad pricate kako vam volja. :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAhahahahaaahah ^^^^^^^^ Jeste ludi, a kontam da ce se ta prica oko potezanja "dovla-dushman ili ti dushman-dovla" (da se neko ne uvredi sto sam ga stavio na drugo mesto) :) prepricavati sa kolena na koleno! ahahahahah!

Sto se samog odlaska u KG tiche, mene slobodno racunajte! Takve dogadjaje ne propustam! :) e sad, da li cu ici mojim vozilom ili ce neko da me vozi to je sve stvar dogovora i iskreno sve mi je jedno... naravno vise bih voleo da me neko vozi s obzirom da mi je muka od volana i lomatanja istog :D nosim i tigra obavezno! ahahahahahah!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ako budem išao ja ću da te povezem zato što si prvi put rekao dovla-dušman, pa teko posle dušman-dovla što je jasan znak da navijaš za mene :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaahahahahah :) jaoooooooooo <3 mnogo vas bre volim! hahahaha ali TIGRA haahahahahahah :D

1. neshaoct

2. KGB

3. boki

4. silenci

5. loodilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaahahahaha, no comment.......

Klipovi postoje, a imam ih i na fonu pa svako moze da pogleda. :D

Super sala Boki....

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

sory surak mi se zeni pa mi nema izvlacenja tacno sekire da padaju :popo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

situacija je sledeca....!!!

Idem iz Sombora 26.09 u Pozarevac u svatove,pa mi se cini da ni Kragujevac nije toliko daleko (neka me neko ispravi ako gresim,ili ako zna koliko km ima).Mogao bih vas docekati negde na auto putu ali bi mi bilo lakse kad bi se sa nekim dogovorio pa da ne cekam uzaalud ili jos gore da ne banem negde ko budala sam.I ovako bi mi to bil :whistle: o prvo ucesce na nekom skupu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

069/111-FLCS ( 069/ 111-3527 )

Javi se sutra, ili pošalji SMS, pa ću te cimnuti i onda ćemo se sve dogovoriti... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaha...pa ovde idu samo oni koji se medjusobno znaju :)

eto ja sam nov...

od pre par dana... i mislim da cu da idem... :) KG je ok gradic...

nego dal sme da se ide ako ti autic nije nabudzen :question: a uz to i karavan :thumbsup: i nema zadnja sedista (van) :thumbup:

Pozdrav svima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

FLCS okuplja ljubitelje automobilizma, a pre svega poklonike marki Fiat i Lancia.

Klub je zvanično upisan u državni registar polovinom juna 2008. godine.

Ne morate imati tjuniran automobil, ili na bilo koji drugi način izmenjeno fabričko stanje Vašeg automobila da bi ste postali član FLCS.

Ne morate uopšte imati ni auto...

Dovoljna je Vaša dobra volja, Vaša želja da se družite sa ostalim članovima, razmenjujete mišljenja...a, određeni model Fiat ili Lancia automobila ćete ionako već jednom kupiti, u to ne sumnjamo ;)

nastavak OVDE

Share this post


Link to post
Share on other sites
...i mislim da cu da idem... :) KG je ok gradic...

nego dal sme da se ide ako ti autic nije nabudzen :question: a uz to i karavan :thumbsup: i nema zadnja sedista (van) :thumbup:

Naravno da sme... :)

Uz ovo što je Boki već naveo, meni samo ostaje da te stavim na spisak :

1. neshaoct

2. KGB

3. boki

4. silenci

5. loodilo

6. radoje76

A, karavan...pa još bez zadnjih sedišta...znači dosta mesta za sitnice koje nam mogu trebati u KG... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne bude nekih problema.. Uros i ja dolazimo za KG, i jos jednog alfistu sam iscimao da krene (samo cemo da vidimo da li ce mu srediti auto do tad, ili krecemo jednim kolima) :)

btw.. karavan bez zadnjih sedista ne sluzi za nosenje sitnica, nego za leskarenje :)

tako da:

7. Uros

8. Zlox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe...naravno da je FIAT...

Stilo 1.9 JTD,115KS,2005god...za sada nista sem fabrickog stanja...jos fale i sedista...a naravno da se planira nesto u skladu sa mogucnostima :)...

a sto se tice prostora :whistle: pa...vec ce se nekako iskoristiti :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Ja sam iz ARCS svratio u komsijsko dvoriste. Nadam se da se ne ljutite.

Posto nisam puno upucen u to ko je odakle, hocu da pitam Nishlije, da li su zainteresovani da krenemo svi zajedno ka Kragujevcu?

U slucaju da ima takvih, neka proprate desavanja u temi http://www.arcs.org.rs/forum/viewtopic.php?f=45&t=46530

gde cemo na kraju precizirati vreme i mesto okupljanja, pa pokret za Kg!!!

:welcome:

little off - simpaticna ova plava boja foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, nemam pojma da li dimi, auspuh mu na desnoj strani, pa ne vidim lepo :)

Samo vi pustite dusmana iza mene, nema sansi da mu pobegnem :) :)

Ne ozbiljno, potrudicu se da idem, nismo se videli dugo :)

Edited by Semi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ja :)

1. neshaoct

2. KGB

3. boki

4. silenci

5. loodilo

6. radoje76

7. Uros

8. Zlox

9. Vukasin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok Boki, hvala!

Mada ako budem bio u Sd-u 27. nije probelm meni da idem Doblom :)

Dogovoricemo se ;)

Edited by Semi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...