Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Alfa Romeo Giulia

Recommended Posts

Inače se gledaju automobili na auto sajmu da se vidi kako su složeni.

 

A drugo, QV nema panoramski krov.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, onda kupi Audi i da ti bježi u zavoju preko nosa. Svatko kupuje što voli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/28/2017 at 9:34 PM, silenci said:

Djulija u drustvu 3 nemca

 

Alfa-Romeo-Giulia-2-2-D-Audi-A4-2-0-TDI-BMW-320d-Mercedes-C-250-d-fotoshowBig-6acd6961-1010883.jpgAlfa-Romeo-Giulia-2-2-D-Audi-A4-2-0-TDI-BMW-320d-Mercedes-C-250-d-fotoshowBig-b9b2b40c-1010884.jpg

Alfa-Romeo-Giulia-2-2-D-Audi-A4-2-0-TDI-BMW-320d-Mercedes-C-250-d-fotoshowBig-f8228a60-1010928.jpgAlfa-Romeo-Giulia-2-2-D-Audi-A4-2-0-TDI-BMW-320d-Mercedes-C-250-d-fotoshowBig-fdfd1b7a-1010882.jpg

 

Koliko se izdvaja... Ne bih ni sekunde razmisljao koji od ova 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš zato što je lošija Giulia dobila svaka usporedni test u američkim medijima do sada.

Rekoše da mehanički daju itekako više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dizajn je vrhunski,a i motorizacija Djulije je za respekt,auto je san snova,al u prodajnim rezultatima ce da zaostaje za svabama

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/31/2017 at 6:53 PM, cuore_sportivo said:

E ovako..ja sam danas usao u onu "obicnu",za te pare morali su da auto mnoooogooo bolje da odrade. Sve deluje jeftino u njoj. Od plastike,volana,menjaca,sedista,dobar polozaj za vozaca naravno kao i u svakoj,ima dosta zazora na plastikama iznad sajtne,oko vrata su odlepjeni kederi,kvaka landara..  i itd.

Ja..kao veliki fan slobodno mogu da kazem da za 42.000 nikada ne bih kupio Djuliju,jer je Audi A4 za slicnu cenu za 3 klase kvalitetnije uradjen.

QV je slikan spolja jer izgleda atraktivnije

 

20170331_160745.jpg20170331_160740.jpg20170331_160621.jpg

 

QV nije bio na sajmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ima neurotične kočnice... A i nije smeo mnogo brzo da je vozi, jer se zbog buke od vetra ne bi čulo šta priča

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/31/2017 at 8:11 PM, N.N. said:

Dobro, onda kupi Audi i da ti bježi u zavoju preko nosa. Svatko kupuje što voli.

 

:lol::lol::lol: a to se vidi u svakodnevnoj voznji xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zato i postoji fizička osoba koja kupuje Audi i koja kupuje Alfu. Pardon, teško je naći fizičku osobu u prvom slučaju, sve su pravne. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakat teško neko ima dilemu između Audija i Alfe. Čak ni na testovima, jasno je ljudima ko je u kom segmentu.
Pritom ne mislim ništa loše o Audiju, nego jednostavno gađa drugu publiku.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno flotna prodaja. Bar je lako izvući zaključke kada dobiješ brojke. Audi u Europi skoro sve mrtvačka kola i skoro sve dizel. Jel kada pričam o A4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve su to vrhunski autimobili, nema greske. Problem je sto su neki sa ovih orostora jos uvek u vremenu : Zena moze da je sa sela ali auto mora bude iz Nemacku.

 

ili su se yzdigli na polustepen tipa : Za cipele idi u Italiju, za kravatu u Francusku a za auto u Nemacku.

 

opste prihvaceni klisei koji su odavno prevazidjeni. Svaka roba ima svog kupca.

 

kao osoba koja ne voli konvencionalne stvari, ja glas dajem Alfi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi bio na sajmu da vidiš koliko treba da dodaš još na tu sumu za nekog boljeg Golfa? Pritom nisu do koske opremljeni primerci.

 

Sve te cifre su relativne, jer za manje pare ne postoji ništa slično. Ako hoćeš takav auto, čije god marke, mora da se plati pošteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina..usao sam u a3 sedan u s-line opremi 1.6 110ks sa dsg menjacem,cena 45000e-cena za osnovni model je 20000e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina..bio sam na sajmu. Nije bio nijedan Audi  a da nije S-Line...neverovatno,svi Mercedesi u fulu (osim B klase mada nisam nesto zagledao), Volkswagen nisam gledao jer ne volim.

Opet 42.000 je previse. Sustina price je da jeste zaista lep auto, brz, upravljiv najverovatnije do bola, uzivanje je voziti Alficu i to znam ali sam kvalitet enterijera je UZASAN. Mozda kod top verzije nije...ali to je vec 70.000+

Mnogo...

Napisao sam gore vec da mi otac vozi Alfe vec 30 i kusur godina i da ih zaista volim..samo sam realan i to je to.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je je, kvaliteta ne valja...  Jesi otišao u salon pogledati Giuliu?

 

Materijali su top, a sve radi ista firma kao za Audi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ajde smaras vise. Sta ja tebi da se pravdam. Boli istina. Sta ima u salon da idem kada sam sedeo prekljuce u istoj? Ako su tebi isti materijali onda ili ne vidis ili to ne zelis.

Ne mogu da verujem sta covek prica? Plastika kao u mom puntu iz 2001 godine. Jel to normalno za 42.000? Znaci ne zelim vise uopste da se raspravljam,svako normalan ko je seo u Djuliju na sajmu automobila(mozda je kod nas bofl izlozen) kapira o cemu govorim.

Ako radis za Alfa Romeo lepo nam reci a ne da branis nesto sto nema osnova.Dzabe sto je brza,upravljiva,podvoznija,startnija,lepsa ako se posle 50.000km sve rastrese kao da je 300.000 presla.

Odjavljujem se sa teme...ne vredi se raspravljati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...