Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

^^^^^ A možda ta tvoja Škoda sa avatara čuva neki Cayenne iza? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa mog auta su, kada je bio u caletovom vlasnistvu, skidali alu felne (koralke fabricke sa juga), sofersajbnu probali da skinu, ali nisu uspeli pa je razbili kamenom, farove 3-4x, retrovizore, metlice i komplet brisace, lajsnu sa vrata i krova, policu gepeka... Od kad je kod mene (7 god), oznaku modela, vadili su mi gorivo jednom, razbili far istom prilikom (verovatno revoltirani cinjenicom da je u rezervoaru bilo 3-4l goriva :D ), i jednom mi je neko otpustio sva 4 srafa na tocku zadnjem, pa predpostavljam da je hteo da ga skine... :question:

Kada mi neko drpi nesto sa auta, to i mogu donekle da shvatim (treba mu za svoj auto, trebaju mu pare za drugu, sta god i kako god), ne opravdavam, ali mogu donekle da razumem tu potrebu jer od toga ima neku, jel'te, korist. Ali kada mi neko nesto sjebe namerno, bez ikakvog razloga, a jos vise bez ikakve koristi, e to ne moze da mi dopre do mozga. Milion puta sam nalazio ogrebotine na kolima, jednom su mi razbili prilicno skup i redak retrovizor (znaci razlomljen retrovizor pored auta i staklo u krugu od 3-4m - besno tresnut o zemlju), par puta sam nalazio sraf ispod tocka postavljen tako da kad krenem u rikverc se zabode u gumu - slucajno prometio. I uvek na drugom parkingu, uvek uredno parkiran na javni parking. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj druze tebe su bas dobro "opravljali" u tvojoj vozackoj karijeri. . .

Meni su razbili staklo na stilu i odneli ganc novu navigaciju,jer cale majstor zaboravio da ponese sa sobom :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom davno su mi skinuli dve radkapne, brisac i ogledalo sa retrovoizora, ali sve samo sa jedne strane. Koleginici cornuli akumulator iz Keca.

Pre neko vece ispred zgrade nekom cici obili Oriona, sejbali mu bravu za par starih koznih rukavica, a drugom komsiji polupali leptir staklo na Golfu I i uzeli floruscentni prsluk... :blink:

Edited by Dragon

Share this post


Link to post
Share on other sites

flurescentni prsluk?? :D e pa stvarno za to im treba odseci ruke....aj da uzme muziku il navigaciju il nest tako vredno al prsluk od par stotina dinara!!?? strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coveku razbili staklo za par koznih rukavica ,a drugom za flourescentni prsluk :blink:

Doslo zadnje vreme :no

Uskoro necemo smeti da vozimo otkljucane automobile i sa otvorenim prozorima :huh: -pocece ljude da izvlace iz kola :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros oko 8 sati sedam u kola da nešto završim, vidim kazaljka zakucana za empty. Znao sam da je tako nešto prosto nemoguće jer sam imao sigurno između 25 i 30 litara u rezorvaru. Kroz glavu mi prođe nešto što sam u sebi negirao, ali nažalost kada sam otvorio poklopac od rezervoara video sam da čepa nema. :realmad: :realmad:

Dakle, nešto u šta nisam mogao da poverujem se dogodilo. Ukradeno mi je gorivo ispred zgrade u kojoj živim 11 godina. Šta sad? :question: Najmanje mi je žao goriva, ali plašim se da se ne namere pa da mi stalno izvlače. Novi čep koji može da se otključava i zaključava košta preko 1000 dinara, i opet nisam siguran.

Sada par pitanja:

-Da li punto ima mrežicu kroz koju ne može da se provuče crevo? (izgleda da nema)

-Da li postoji mogućnost da nabavim čep koji mogu da otvaram ključem od auta? Nekako da se napravi bravica, pa da se prepakuje na drugi čep? Verovatno ne može ali ajde da pitam. Seljački mi da ima više ključeva na privesku!

Nisam očekivao da im i dizel treba, jer obično tim lopovima i ciganima treba benzin. :realmad: :realmad: :realmad: :realmad:

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te brave sa kljucem ne sluze nicemu, jer ih lako otvaraju, a jos ce i da ti ostete lim, najbolje da drzis manjekolicine goriva,i da parkiras do zida ako je moguce...

Meni opre neki dan ukrali retrovizor na Opel Astri G, ceh u ovlascenom servisu, neverovatnih 28.000din, doduse nisam jos nista kupovao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno ne mogu da držim manje količine goriva u rezervoaru! Nije dobro za kola, i prosto ne mogu da gledam kazaljku na rezervi!

Nemam mogućnost stajanja uz zid.

Ma brine me da se ne naviknu, pa da me stalno suše! Tako drugaru iz lade kradu gorivo sigurno jedno 6 godina zadnjih i nije uspeo da ih uhvati. Ali opet to je lada i to mi liči na cigane, ali me ovo čudi da su počeli i puntiće da trebe!

Ima u mom kraju dosta tih lopovčića, i sumnjam na nekoliko njih. Ali ko zna... Isto danas čujem da su baš tu kod mene sa troje kola skinuli akumulatore ovih dana, tako da verujem da nije slučajno...

Smisliću nekako da ih namamim, pa onda bezbolkom po rebrima!!! :vava::popo::2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

banjo1990: ne mogu da verujem! :realmad: :realmad: :thumbdown:

Na sta je spala zemlja, i pojedinci u njoj.

Pre par dana, oko 16h, u Strahinjica Bana, pacijentkinji razbili suvozacevo staklo na C3 i uzeli naocare. Te naocare, kako sama kaze, ne vrede vise od 20e, a staklo + ostecena brava ... :realmad: Sama kaze da ih tu ne ostavlja ako parkira nocu, ili kod Ade, na rizicnim mestima. Ocigledno je i jedna od prometnih ulica u centru grada na listi.

Strasno!

Koliko su krivi lopovi, verovatno narkomani, toliko su krivi i oni koji kupuju to gorivo od njih, ako ga ne kradu za licne potrebe. To ih samo moze "stimulisati".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moracu da pocnem onu kutijicu sa zvakama da krijem kakva su vremena dosla :wallbash:

Edited by stefanan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam na eperu, i koliko se može videti nema nikakve mrežice... Pokušaću da napravim i ubacim mrežicu nekako. Moram da vidim da li imam pristup toj zoni kada skinem zadnji tapacirung.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e bolje da ne stavljate mrezicu ako kojim slucajem moze.

Resavali su majmuni i tu stvar.Nabiju srafciger u rezervoar i onda imas veci problem.

(mom drugaru su tako maznuli corbu u Nidzinom komsiluku) :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene opet sa užasnim vestima! Ovaj put sam na ivici nervnog sloma. Neko se usudio da pipne moju belisimu, moju alficu, i to već posle mesec dana od kada je imam! :realmad: :realmad: :realmad: :realmad:

Naime, skinuli su mi lajsnu sa prednjeg branika i brisače. Za brisače nisam znao da nisu klasični, nego imaju poseban adapter...pa sam ih poprilično platio. A pre toga sam se za*ebao pa uzeo obične. Veći problem je lajsna koja nedostaje sada, i koju tražim ceo dan po raznim radnjama, otpadima itd... Znači ja ne znam kome ja treba da lomim i ruke i noge da bi se smirili. Sad se stvarno plašim da mi to konstantno neko radi namerno iz bloka. Pre puntića na opelu su mi isekli bukvalno gumu, grebali ga namerno itd... Na puntiću su mi skidali rešetke sa zadnjeg branika, a evo sada sa alfe što su mogli skinuti na brzinu skinuli su! Petak je 13. i ja sam LUUUUUUD SKROZ!!! :realmad:

Evo o kojoj lajsni je reč...bez nje ne mogu da pogledam alfu u oči! To je ova lajsna u visini malgenki što je!

2012_01_03_15_08_02jh.jpg

Edited by banjo1990

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry bro... Ne znam stvarno kome ta lajsna treba.

Mislim da si se stvarno zamerio nekom, razbili bi ti nešto, ovako su skinuli jer im je trebalo za neki auto. U kom si bloku? Ja se i dalje suzdržavam da kupim neka druga kola, je'l Stildžu izgleda ne diraju, nema ništa zanimljivo da se skine. Blokovi su zajebano mesto za ostavljanje kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se ja nikome zamerio sigurno. Nikad nikakva biiip nisam pravio, niti sam bio u lošem društvu, nikad! Ali svako malo mi nešto urade sa kolima...

Živim u 64. bloku, a auto najčešće parkiram u 63. jer tamo ima mesta uz ulicu na kosom parkingu. Tu ga parkiram jer su šanse minimalne da te neko zagrebe, ili dirne vratima itd... Uvek je pod banderom, na ulici gde non stop prolaze kola...ali ne vredi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se ja nikome zamerio sigurno. Nikad nikakva biiip nisam pravio...

Jel' si ti ono beše častio kada si osvojio novogodišnji kviz? :whistle::D:p

Sad ozbiljno, nekome ovo treba za njegovu Alfu ili sl...jer da neko želi nešto da uradi tvom automobilu, bacio bi ciglu na njega sa 10 metara i počeo da beži pre nego što se i alarm oglasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry bro... Ne znam stvarno kome ta lajsna treba.

Verovatno je ukrao lajsnu isto neko ko je prethodno trazio svoju koja je nestala... Znam sigurno 10 ljudi sa raznih foruma koji su na taj nacin sebi obezbedili neke delove jer nisu hteli da plate novo i poneki nisu mogli naci... Ljudi kradu brisace sa Yuga a neverujem da su novi vise od 250din... Posto je situacija takva kakava je da panduri nista nerade sam sto pljackaju one koje bi trebali da stite, mozete samo ocekivati jos vise takvih scena... Npr ja sam 99% siguran ko je meni obio auto i ukrao mi biciklu jer znam tu osobu ali nista mi ne vredi da tako nesto da prijavim a taj ce i dalje da pljacka i krade od drugih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ljudi misle da je ok to što ukradu nekome jer je neko drugi skinuo sa njihovih kola, grdno se varaju. To je isto kao i sa šahtovima. Ne bih krivio Cigane, nego bih one koji im to otkupljuju poslao na 5 godina da lade glavu u ćuzi, jer u te šahtove upadaju deca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih krivio Cigane, nego bih one koji im to otkupljuju poslao na 5 godina

Baš tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...