Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Mislim da nije isti kao onaj koji se vrteo, taj je imao Caspera beše na zadnjem staklu i drugačije branike, mada moguće da je doživeo još koju modifikaciju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovog svetloplavog juga je farbao moj drugar :D kaze dosao covek, doneo upaljac, hocu ovakvu boju, jel moze, kaze ovaj moze ... upaljac nije izgledao tako strasno kao jugo u toj boji :D

ostalo ne smem da komentarisem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa predpostavljao sam da je zbog tacke, ali to uopste nije problem. Cak se vidi da je covek racunarski pismen i da vodi racuna da se ostavi e-mail adresu u punom obliku jer ce ga neki boot pokupiti i ima da ga spamuju do besvesti. Tako da to nije problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uopšte ne bih imao problem sa informacijom da je udaran, pa ovako popravljen. Problem je kad se udari, a ispravlja ga neki neuki limar, pa se poremeti geometrija upravljanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krilo, hauba, farovi, branik, vrata, gepek vrata stakla, krov (pokrivka) to je sve kozmetika na autu. Pogledajete onu Astru J koja je radjena. Bitno je da struktura sasije nije cackana a to sto je lim menjan ili ispravljan je skroz nebitno. Bezbednost ostaje ista. Zato gledajte da auto nije jace udaren pa secen a to sto je neko lupio pa polomio oba fara masku, branik haubu ne znaci da je auto odvaljen. Bitno je da je to dobro uradjeno estetski. To ionako sluzi da izleda lepo. Nista drugo.

Uostalom, fabrika daje ovlascenim serviserima sta tacno treba da rade i gde su mesta odakle se odvajaju paneli pa i kako i kojim postupkom se spajaju nazad, tj detalji popravke do kraja. Problem je sto to imaju ili samo ovlasceni servisi ili servisi odobreni od strane proizvodjaca kada se prodje odgovarajuca obuka. Problem je to sto takvih firmi ima malo. Cak i po zapadu. Jako su skupe, i uglavnom rade sa osiguravajucim kucama. Zato svi oni placaju skupa osiguranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima u Nisu jedan servis (da ga ne imenujem sada), radi sa osiguravajucim drustvima, naravno radi i privatne popravke - ko je spreman da plati. cesto prolazim tamo, ne secam se da sam nekad video jeftiniji auto od 10 000 eura, ali rade do perfektnosti, kazu da su bolji i pouzdaniji od ovlascenih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je objasnio!

image.jpg

i ceo oglas koga zanima.

http://www.polovniau..._yeti_ambition/

Samo sto nova Skoda Yeti ambition ne kosta 16.800 EUR.

Pre će biti da je 13.990 i to u adventure opremi, koja podrazumeva ambition + još štošta....

http://www.skoda.co.rs/wp-content/uploads/2013/02/akcijski_model_yeti_adventure.pdf

http://www.skoda.co.rs/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio već ranije, ali aj da se podsetimo, nove slike su u pitanju..

http://www.polovniau...vasom_doplatom/

60373db108f9_800x600.jpg abdf4eb09018_800x600.jpg fda4cfc8abe8_800x600.jpg

Trazim ga pola sata i znao sam da je bio ovde, setam kera pre neko vece i cujem nesto se turira na pumpi kod mene, mislim se u sebi ko prasi komarce u sred zime :D

vidim neki momci oko njega dive se lepoti i krenu oni onako sve pun gas, odu nagore, ja prosetao, vracam se nadole cujem neki besan zvuk i neko krljane, ladno prolazi ovo pored mene i zadnja tablica se otkacila sa jedne strane i grebe asfalt :D a unutra se cuje muzika deca se vesele :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova brava je slikana u zarkovu koliko vidim, dobra je verovatnoca i da ga braca romi prodaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...