Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa to kazem, ima seljaka svuda, mozda i najvise u Bg-u jer ipak tamo zivi cetvrtina Srbije :) p.s. i ja sam rodom iz Prokuplja, tacnije Kursumlije ali zivot me doveo u Vojvodinu. Ali sve je to Srbija :)

Moji su rodom iz kursumlije, calie i keva i idem tamo stalno od rodjenja, mozda se i znamo, ja sam 85to :) Koliko mali svet :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znamo se druze, poslednji put sam tamo bio 2001. :) Planirao sam na leto da napravim rutu po jugu, svi sa caletove strane su mi od dole, vec me i zaboravili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to kazem, ima seljaka svuda, mozda i najvise u Bg-u jer ipak tamo zivi cetvrtina Srbije :) p.s. i ja sam rodom iz Prokuplja, tacnije Kursumlije ali zivot me doveo u Vojvodinu. Ali sve je to Srbija :)

Moji su rodom iz kursumlije, calie i keva i idem tamo stalno od rodjenja, mozda se i znamo, ja sam 85to :) Koliko mali svet :)

Ne znamo se druze, poslednji put sam tamo bio 2001. :) Planirao sam na leto da napravim rutu po jugu, svi sa caletove strane su mi od dole, vec me i zaboravili :)

Kako bi bilo , zemljaci , da se malo dopisujete preko PP ili negde u off-u ?! :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malo refrešujemo :guitar:

http://www.polovniautomobili.com/oglas2873112/peugeot_405/

dea1551910b2_800x600.jpg

Sem branika koji se uklapa ni u šta, tu ništa nije toliko strašno...

Kad smo već kod Pežoa, evo jednog "Kako zaebati Pinin Farinu"

http://www.polovniautomobili.com/oglas2871598/peugeot_406_coupe_sekvplin/

68e0142d97c4_800x600.jpg 5112e3ff68bc_800x600.jpg

U ove rupe bi valjalo nakačiti neke točkove, npr. sa traktora da bi izgledale upotpunjeno :thumbup:

E sad nešto što gledajući kao auto nije strahota, ali je strahota kada auto prodaš, najblaže rečeno, idiotu...

http://www.polovniautomobili.com/oglas2869923/opel_astra_h_gtc/

25f4b226b810_800x600.jpg Untitled.jpg

Prvo napraviš kazni u vrednosti od oko 1.000 eura, a onda auto slupaš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas2876379/mercedes_benz_200_d/

63ccf1a9266f_800x600.jpg

ovo me podsetilo kada sam sa starim autom izašao u neko obližnje selo 15tak km od grada sa drugarima i dovezu se tu taksijem još dva drugara, i kao aj da ne cimaju taksi, da se vratimo svi mojim autom, jedan drugar je pandur, pa neće da bude problema ako nas zaustave... Tu mene jedan od drugara počne da nervira, a inače je indijanac i ja zabedim da može da se vrati sa nama jedino u gepeku i spakujemo ga u gepek i tako dođemo u grad, ja otvaram gepek, a on spava :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je neki podsvesni sistem slanja poruka :laughing: Sličnu stvar su radili u Americi da bi nagovorili ljude da pristupe vojsci sa forom za ujka Sema i provlačenjem istog kroz reklame povremeno, uspelo je njima, možda i ovom uspe :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Bravo care za ovu gedoru!

Najlepsi mercedes (novije) generacije unakaziti i staviti mu dizel motor.Taj coban nezna sta radi.

Pa u tog mercedesa bi bila greota i plin turiti.

Neshvatljivi su mi ljudi koji misle da su ovi automobili pravljeni za sirotinju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos samo da se pojavi Lamborgini kome je radi stednje i registracije stavljen motor od motokultivatora!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je stavio neki noviji turbo dizel ili bi-turbo od bar 2500 kubika pa bih ga i razumeo barem malo, ovako mi stvarno nije jasno kako može u ovakav auto da se stavi motor od 70 konja i 4 brzine :wallbash: . Da je stavio jtd/mjt pa i da ga razumem :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...