Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

oa i mene da cepa vise puta dnevno :rtfm:

evo ispred dis-a, prva 4 mesta su za invalide, duze sam tu cekao i primetio

da nijedan nije invalid koji se uparkirao

Nokia1008.jpg

Nokia1003.jpg Nokia1011.jpg Nokia1012.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas

Nokia1031.jpg Nokia1032.jpg

necu vise, ce da me prebije neko

Ako je ovo kod Galiota, onda sam malopre pored tvoje makine prošao :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste :thumbsup:

bio sam tu u dvoristu, deca se igrala

p.s. nemoj nikome da kazes da mi je auto prljav

trebao si preko puta da svrnes, magic, imaju bolje pljeke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chikavili je pogodio :rofl:

Tako je to kod nas,ja cu slikati jedan stilo da vidite gde se parkira na sred pesackog i tako je stajao jedno 2 meseca mozda i jace i niko nista i dan danas se tu parkira i opet nista,ali to tako treba :rant:

sto ne zoves parking servis da ga sklone?

kad prijavis tako nesto moraju da izadju da intervenisu!

Nikako to da uradim,da ga uslikam,meni on ne smeta,ali zvat je parking servis,i volzilo brzo vraceno,verovatno je morala da plati,a rec vlasnice auta je bilo,cim su ga odneli odmah su ga vratili .ccc :realmad:

Ne znam sta reci ,ja se stvarno trudim da parkiram kako treba i to uvek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uslikaću ja parking iza svoje zgrade u Ts-u, e tu svako vodi svoju politiku i parkira kako hoće i gde mu se ćefne :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parking iza moje zgrade u Trsteniku, naplaćuje se od kako je parking servis počeo da radi u našem gradu, a nije obeleženo, već je svuda blato i rupe o naravno parkira se ko kako hoće, a da je obeleženo lepo, moglo bi da stane bar još 2 vozila više... Dok parking nije počeo da se naplaćuje bilo je tu mesta u koje god doba dana da hoću da parkiram, a sad je premija ako naletim da imam gde da ostavim auto...

p.s. Ova dva bela auta koja su parkirana drugačije od ostalih ne moraju da plaćaju parking, a ovi ostali koji su raštrkani normalno plaćaju...

DSC00221.jpg

Druga slika je nastavak, tj produžetak parkinga i ovi koji imaju garaže ne mogu da izadju od ovih koji su se nagomilali, a fora je što ako se parkiraš uz garažu onda ti ne proveravaju da li imaš uplaćen parking, tako da se mnogi parkiraju tik uz garaže i ovi koji trebaju da izadju iz svojih garaža ne mogu od njih...

Možda je i tema za parking službu, pošto su oni proizveli da vozači parkiraju kako im padne na pamet :thumbdown:

DSC00223.jpg

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu definitvno poceti da slikama kako parkiraju,evo sada se nerviram opet,kada ljudi parkiraju vozila poprecno,pa zauzme 3,4 parking mesta :thumbdown::2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

yes, preko puta je i galiot, vidis sikterbre ne voli pljeke iz magica (pisao na prethodnoj strani) a meni su bolje od galiota

ah ti ukusi :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2012_03_18_13_47_35.jpg 2012_03_18_13_48_24.jpg

2012_03_18_13_53_06.jpg 2012_03_18_13_54_00.jpg

2012_03_18_13_54_37.jpg 2012_03_18_13_55_02.jpg 2012_03_19_08_25_25.jpg

ovaj sa multiplom mi je najkrvaviji:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imao prilike da slikam pošto sam tražio parking mesto prošle subote uveče u Strahinjića Bana u Beogradu, e ono nisam video, niti razumem ko dozvoljava onakvo parkiranje, bukvalno samo što se nisu popeli jedan preko drugog, a ostavili su mesta da sam se jedva Puntom provlačio, a kamo li neko ko treba da prodje sa nekim širim autom

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre par godina, zence i ja na Zakintosu, hasamo neku musaku u restoranu pored ulice. A sa obe strane nacickani auti, tako da je ostala 1.5 traka za voznju, medjutim realno su svi stali sto blize ivici. U jednom trenutku staje baja Pasatom, a cim ce drugim, na sred ulice, pali sva 4, i izadjose u trzni centar on i mnogobrojna familija. Podignem glavu, a na autu NI tablice! Saobracajni kolaps je trajao duze od musake!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imao prilike da slikam pošto sam tražio parking mesto prošle subote uveče u Strahinjića Bana u Beogradu, e ono nisam video, niti razumem ko dozvoljava onakvo parkiranje, bukvalno samo što se nisu popeli jedan preko drugog, a ostavili su mesta da sam se jedva Puntom provlačio, a kamo li neko ko treba da prodje sa nekim širim autom

pozajmim od prijatelja hamer H3 pa se provucem...

mada mozda bolje sa H1....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...