Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

plus ove torte mmm

jel znate vi da ja imam seset kila :coffee: vidi se na meni koliko zalazim kod njih

sad cu opet tamo, jeste se uzeleli jos neke slike :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nekoliko trenutaka

putnicki auto je stajao parkiran oko 40 min, niko nije mogao da prodje, okretali se i vracali u rikverc a vrhunac je kad je dosla hitna pomoc... sta onda? kuda? kako? kad eto ti posle nekoliko minuta covek opusteno izlazi iz zgrade i kao nikom nista.... nadam se samo da su doktori koji su izasli i otisli peske stigli gde treba na vreme.

cxca1358.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno kakva budala, a koji je auto u pitanju ... jel neki besan ili sirotinja pa nema za parking, koliko vidim mogao je sa strane negde da se parkira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vatrogascima i hitnoj pomoći treba ugraditi one čelične rol barove i da izguravaju ovako kad se stoka parkira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Smederevu na putu ka bolnici gde svakodnevno prolaze zene sa decom, stari ljudi, ispred jedne zgrade na trotoaru stoji parkiran beli ferari, razumem ja da je to ferari, ali nije mi jasno ko je njemu dozvolio da ga parkira tu non stop, On je vise parkiran nego sto se vozi, ali ne razumem sta je problem da ga parkira 50m odatle na parking i da ne smeta, ali izgleda je neki tezak mentol ... ili ga mrzi da hoda. Bice i neka slika ovih dana sto se tice njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno kakva budala, a koji je auto u pitanju ... jel neki besan ili sirotinja pa nema za parking, koliko vidim mogao je sa strane negde da se parkira

Audi A6,

ko im sta moze?

Inace na tom platou je zabranjeno parkiranje, ustvari postoji znak zabrane saobracaja u oba smera i dodatna tabla osim za vozila kom. sluzbi i sa posebnom dozvolom koju izdaje taj i taj.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

in bre, dodjes sa Yugom ili sa Ladom ispred njega, ubacis u rikverc ojadis ga kukom i vozis :D

u isto vreme neki tvoj prijatelj pozove i prijavi policiji da je vozilo ostavljeno na sred puta, pa kad dodju i naprave zapisnik i odnese ga pauk ... nek posle kaze kako se on legalno parkirao a neki bezobrazan covek ga je udario

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Smederevu na putu ka bolnici gde svakodnevno prolaze zene sa decom, stari ljudi, ispred jedne zgrade na trotoaru stoji parkiran beli ferari, razumem ja da je to ferari, ali nije mi jasno ko je njemu dozvolio da ga parkira tu non stop, On je vise parkiran nego sto se vozi, ali ne razumem sta je problem da ga parkira 50m odatle na parking i da ne smeta, ali izgleda je neki tezak mentol ... ili ga mrzi da hoda. Bice i neka slika ovih dana sto se tice njega

Mozda nije kasko osiguran na sve, pa mu frka :D

A mozda je izlozbeni eksponat :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se Ferarija tiče, pričao mi je drugar sličnu priču ovoj da je lik parkirao Ferari na sred jednosmerne ulice, kao ovaj sa slike koju je kolega okačio i otišao u frizerski salon da se ošiša, iza se napravila kolona, niko ništa ne sme da preduzme, niko ne svira, svi čekaju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć došao kasno iz Ts-a u Kg i nemam oko zgrade nigde mesta da se parkiram osim jednog u koje sam mislio da ne mogu da se uguram nikako jer je majmun parkirao preko dva mesta i pokušam ja, vidim da može ali sa sklopljenim retrovizorima.. Izmanevrišem ja malo i ugiltam se tako tik uz njega da on od mene ne može da izađe i popnem se kući, pa se razmišljam i rekoh udariće me budala, aj da siđem da se pomerim i ponesem fotoaparat da slikam za slučaj da ako me zakači da imam dokaz...

IMG_2388.jpg

ja ovo resavam kljucem!

uzmem ljuc od vrata stana i krenem ko manijak da grebem po celoj strani automobila!

nek se sledeci put opet parkira tako!

verujte mi da nece vise nikada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto je bilo snega preko njega i počinjao je mali mraz, napisana mu je kompromitujuća poruka na staklu da ubuduće pripazi na liniju, sad vidim da parkira strogo po sredini parking mesta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Smederevu na putu ka bolnici gde svakodnevno prolaze zene sa decom, stari ljudi, ispred jedne zgrade na trotoaru stoji parkiran beli ferari, razumem ja da je to ferari, ali nije mi jasno ko je njemu dozvolio da ga parkira tu non stop, On je vise parkiran nego sto se vozi, ali ne razumem sta je problem da ga parkira 50m odatle na parking i da ne smeta, ali izgleda je neki tezak mentol ... ili ga mrzi da hoda. Bice i neka slika ovih dana sto se tice njega

Mozda nije kasko osiguran na sve, pa mu frka :D

A mozda je izlozbeni eksponat :lol: :lol:

Taj ferari je stariji od Boga, kasko nije ni postojao kad ga je kupio ovaj, vukao se i po Beogradu i po Smederevu, i po oglasima bio je zuti sa crvenim enterijerom, sad je ofarban u neku bezobraznu belu boju, ako je za izlozbe onda neka ga tera na sajam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bio do grada da isplaćam neke račune i na parkingu parkirana zelena Alfa 147 Kv tablice, taze očešana u prednji branik, tačnije neko ko je bio parkiran pored je izlazio sa parkinga i očešao se o ćošak gde mu je tablica, slomio mu ram, parčići na podu, tablicu savio za 90 stepeni na pola, branik da ne pominjem, jedno 20x30cm očešotina, htedoh da slikam, nego računam će da izađe besan čovek iz zgrade, bolje da se ne petljam... A lik je normalno bio parkiran pravo u sred svog parking mesta :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...