Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

^ pretpostavljam da stopaljke nece menjati, lepo izgledaju ovako zatamnjene, samo malo da se dorade :rofl:

evo jedan nas istaknuti clan kluba, bahato parkiran...

necemo reci ko je, ali ce se Dovla sam prepoznati :) redovno zauzima 2 mesta na ovom parkingu :harhar:

01032011526.jpg

:rofl:

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to parking Balona u Višnjičkoj ulici kod Mol pumpe Višnjica :whistle::question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^^

hahaha

kratko - jasno - jebitacno! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e drustvo , imam jedno pitanje a nisam nasao adekvatnu temu pa reko ovde - jer je vezana za parkiranje hehe :thumbsup:

Parkiram danas kola oko 20:30h kod zel. stanice u zoni 2 , i skroz zaboravim da posaljem poruku i platim parking :wallbash: i naravno - saceka me cestitka od 1870din ! :realmad:

E sad ne znam sta da radim , dal' da placam ili da iskuliram ?! Jel neko ima iskustva sa tim ?

aj pomagajte molim vas - ne daje mi se dva soma za tu glupost :rant:

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ćeš morati da platiš jer koliko sam ja načuo, nećeš moći da registruješ auto dok ne platiš :) ili je to samo jedna od urbanih legendi... :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

urbana legenda.

Moj kolega jos nije platio kaznu a ima tome dve godine a stizale su mu 2x opomene.

Da te izvedu pred sud ne mogu.Nije po zakonu! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa druge strane, mene zvao ortak koji je dobio rešenje od suda da mora da plati 15000rsd. Imao je 5-6 neplaćenih kazni i ovi su mu prvo slali opomene, pa su ga onda tužili pa se on nije odazivao na pozive suda, i na kraju stiglo mu rešenje jer mu je suđeno u odsustvu. Naravno, plaća i sudske troškove kao i zakonsku zateznu kamatu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma plati i mirna glava, u buduce salji poruku i nece biti tih zajebancija. Ja sam isto tako prosao ali sam cuo da ne mozes da registujes auto i da ti svaki mesec racunaju neku kamatu, uglavnom plati dok jos nema tih kamata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMAG0060.jpg IMAG0057.jpg

IMAG0058.jpg IMAG0059.jpg

evo jednog morona iz Despotovca. Verovatno u Despotovcu nisu culi za trotoare! :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSCF2145a.jpg

Ja znam da se ovaj lik, mozda danas s obzirom na praznicne dane, upravljao onom ''Svi Beogradjani su otisli svojim kucama'', ali brate da smetas - smetas ! Naravno ima mesta u njegovoj blizini ... ali :wallbash:

Snimljeno danas na Kosutnjaku u prilicno rasterecenom Beogradu ! Kad bi takav i bio naredni period ... ali nema sanse !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni morao onda da ga zavlaci na parking uopste, mogao je samo da stane uz desnu stranu , ma ne mora ni migavce da ukljucuje uopste... SMO BAHATO ! :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nokia0697.jpg

bahato i nepropisno

Ovom bih oduzeo vozacku zbog ovoga. Vidjao sam slicne slucajeve i jednom umalo da ostanem bez prednjeg dela kola zbog ovakvog majmuna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklamna kampanja 100%. Ali svejedno,ne bi bilo lose da se poneki provoza i nasim ulicama... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...