Jump to content
FAS Goran
Damjanović

Iskustva sa brisačima za automobile

Recommended Posts

Ja sam juce kupio ove iste u Tempu,i nisam zadovoljan,mrljave i ostavljaju tragove ...Najverovatnije cu kasnije na buvljaku kupiti Mitutoyo,vidim da ih svi hvale ;)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam uzeo u Tempu brisace za Fiat Cromu 2009. Nije mi se davalo 4000 za original pa sam uzeo ove za 550 dinara. :laughing:  Jedino sto su meni originalni brisaci bili 63cm i 43cm a ja sam uzeo 65cm i 41cm (nisu bili u originalnim velicinama) i savrseno su legli, besumni su i lepo brisu. Videcemo koliko ce izdrzati ali ako izdrze i par meseci opet se isplate. 

Evo i slike kako izgledaju:

 

IMAG0327.jpg
 
IMAG0329.jpg
 
IMAG0330.jpg

Samo mala ispravka, brisace koje sam stavio su 61cm i 45 cm.

 

Ista kombinacija, trajali su 3-4 meseci dok nisu poceli da preskacu. Pre neki dan sam uzeo ponovo ali mi ide na nerve sto ovaj siri sa vozacke strane malo preskace i to tacno na sredini u mom vidokrugu. I to se ne desava kada se brisac dize vec kada se vraca tako da ostavlja brljotinu.

Edited by francuz69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitutoyo se pokazali super,danas su imali vatreno krstenje i stvarno brisu fino za 500 din koliko sam platio jedan od 22'' i 19''...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam marku koju sam stavio ali placeni su 200dinara par :) i evo vec su oko godinu dana na autu i rade i dalje odlicno :) slikacu kutiju da vidite o kojima je rec ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ivan.ik preporučio te Mitutoyo, lepo rade već jače od godinu dana, kiša, sneg, autoput, svi uslovi :thumbup:

 

Kažem ja.

Evo i kod mene savršeno rade.

I kod burazera na Fiesti isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na ove naleteo na pijacu kod nas . Uze sam jedan na probu pa kad sam se uverio da su dobri, kompletirao. Cena , prava sitnica !

http://www.xenonoptics.com/wiper.php

350-400din com :rolleyes:

Inace , vec 5-6 meseci kotrljaju i sasvim posteno odradjuju lovu kojom su placeni!

Višestruko se isplatili ali sam ih sasvim slučajno zamenio novim, nakon par godina, iako su još uvek radili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde imaju da se kupe?

Danas sam kupio aero brisače po poslednjoj tehnologiji proizvedene upotrebom Nasa gume a sve to sastavljeno u Kini. Naravno ručni rad se podrazumeva.

Cena levi 200 din 550 mm i desni 475 mm isto 200 din.

auto_brisaci_slika_O_4060262.jpg

Nek traje koliko traje. Jeftinije teško da može.

http://xenoncarbonop...dardno-kacenje/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam ja prošle godine u ovo vreme u Metrou oba brisača za manje od 350din.

Levi sada malo lošije naleže dok je desni i dalje odličan. Prvom prilikom ću oba da zamenim jer mi se čini da se isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A gde imaju da se kupe?

Danas sam kupio aero brisače po poslednjoj tehnologiji proizvedene upotrebom Nasa gume a sve to sastavljeno u Kini. Naravno ručni rad se podrazumeva.

Cena levi 200 din 550 mm i desni 475 mm isto 200 din.

auto_brisaci_slika_O_4060262.jpg

Nek traje koliko traje. Jeftinije teško da može.

http://xenoncarbonop...dardno-kacenje/

 

Ne radi link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam juce kupio ove iste u Tempu,i nisam zadovoljan,mrljave i ostavljaju tragove ...Najverovatnije cu kasnije na buvljaku kupiti Mitutoyo,vidim da ih svi hvale ;)...

Meni rade odlicno, ne preskacu, ne ostavljaju linije i sl. Mozda sam ja imao srece pa sam ubo dobre, uglavnom ja sam zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam juce dobio ove brisace ali ....

brisaci.jpg

Fotografija0491.jpg
 
fotografija0492.jpg
 
fotografija0493.jpg
 

brisaci su kvalitetni,na kutiji pise skoda, velicina je 60 i 48 cm, i ne mere na Punta, nema nikakvih adaptera u kutiji ....

da li da negde nadjem te adaptere pa da probam da budzim ili ......

Edited by amladenbk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu mora bušilica i brusilica da radi ili Janković da ti kaže gde je nabavljao adaptere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, bice posla oko toga. Ako ces da seckas, nemoj da se zeznes pa da seces samo sa jedne strane. Nego sa obe koliko treba da stignes do 55cm, odnosno 45cm.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes da su malo duzi ali veci problem mi sada predstavljaju ti adapteri .... ako ih ne nadjem dzaba seckanje ... ako ih secnem onda ne mogu nikome ni da ih poklonim a kamoli da prodam ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel kupovao neko za nuovo bravo ili stilo brisace sa kupujemprodajem od onog lika sto samo brisace prodaje? Kakavi su i kakvog su kvaliteta? Nemam pare za original a ne znam koje da uzmem.... daj te neku preporuku, trebaju mi do cetvrtka idem za CG a moji poceli da skripe ko zardjala kljesta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Meni je ivan.ik preporučio te Mitutoyo, lepo rade već jače od godinu dana, kiša, sneg, autoput, svi uslovi :thumbup:

 

Kažem ja.

Evo i kod mene savršeno rade.

I kod burazera na Fiesti isto.

 

 

Da dodam i na novom Bravo-u već pola godine.

 

 

A gde imaju da se kupe?

Danas sam kupio aero brisače po poslednjoj tehnologiji proizvedene upotrebom Nasa gume a sve to sastavljeno u Kini. Naravno ručni rad se podrazumeva.

Cena levi 200 din 550 mm i desni 475 mm isto 200 din.

auto_brisaci_slika_O_4060262.jpg

Nek traje koliko traje. Jeftinije teško da može.

http://www.xenoncarbonoprema.com/en/proizvodi/product/view/18/23.html

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...