Jump to content
FAS Goran
miki_ns

Fiat Stilo JTD - zamena viljuške

Recommended Posts

Bolje platit hiljadu dinara vise po komadu nego slati svoje iz BiH, skuplja je postarina garant...

A kolika je cijena njihovih, bez te hiljade...i mogu li se kontaktirati netom, mailom, porukom...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je napisao 40 000 mislio je na kilometrazu koju je presao sa njima ;) viljuske su oko 25 - 30eur koliko se secam.

 

Telefoni: 

 

fiksni: +381 34 371103
mobilni: +381 63 616345

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje platit hiljadu dinara vise po komadu nego slati svoje iz BiH, skuplja je postarina garant...

A kolika je cijena njihovih, bez te hiljade...i mogu li se kontaktirati netom, mailom, porukom...

 

Pa u principu,bolje je platiti vise nego slati tvoje ovamo. Ali svako ima svoju racunicu.

Kazu da su te viljuske bolje nego nove iz radnje,da su kvalitetnije i da duze traju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusah nazvat na mobilni, ne javlja se...jest kasno jbg ali probao sam...

Zvacu sutra ponovo...ali ako ne bude htio da salje za BiH, zamolio bih ako ima neki dobrovoljac da ucini dobro djelo...da se javi...da mi posalje...ja bih platio po preuzimanju i viljuske i postarinu....

 

Znam da previse trazim, ali ne bih da mi se desi kao kolegi iz Sarajeva koje sa javljao ranije na temi pa da nakon godinu dana prolupa opet...a bacis 150 eura....pa eto ako ima neko voljan, nek se javi...pozdrav

Edited by jasko__

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za punta su 2600 din.Kad sam ga pitao da li da pošaljem moju staru,Tejović je rekao: ne, imam ih dovoljno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja ni planirao slati svoje, vise mi se isplati da platim hiljadu dinara vise po komadu...jos samo da nadjem dobrovoljca da mi ih posalje.... :wub:
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj mi se ne javlja, valjda sto je broj izvan Srbije..

Raspitao sam se, postarina bi me izasla oko 25 eura...plus 2 x 25 eura za viljuske, ukupno 75 eura...jeftinije nego dvije nove ovdje koje su smeće...jos samo da nadjem nekog da posalje..... :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto vidim da se niko ne javlja...može li mi neko bar reći koja je tačno adresa Tejovića u Beogradu, da probam nešto izmajmunisati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko pouzdano za velicine šrafa na viljušci...12 ili 14mm...mislim koja godista su za koju velicinu...moj je 2002 god i kazu da mi je 100% 12-ka...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i javno zahvalim kolegi @Dovla koji je kupio viljuske od Tejovica za mene i poslao ih za Zenicu a ja ih sinoc preuzeo...hvala jos jednom druze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ipak i dalje cujem neki zvuk lupanja pri vecim neravinama,unatoc novim viljuskama...manje je nego prije,ali i dalje se cuje...

Dal je do stabilizatora ili krajnica..ili mozda nesto trece..sta mislite?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nema lupanja pri prelasku preko ležećeg, onda šipke stabilizatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nikakvog zvuka kad prelazim lezeci, mada ih inace oprezno prelazim,polako...tako da ne znam...
Inace rekao mi je majstor da su krajnice pri kraju..ali ja sam ovdje citao da se stabilizatori mijenjaju sa viljuskama, a ja nisam zamijenio..pa su mi zato oni naumpali...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kraj spone. Kako kod vas to zovu , iskreno nemam blage veze.


Ispravka

 

cxcb10830.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stabilizatori se najvise manifestuju na bocnom ljuljanju na neravninama. Zato se i ne cuju toliko na lezecim. Probaj da u mestu malo jace zaljuljas auto sa strane par puta (drzeci za krov), jasno se cuje "klik-klak" ako je stabilizator. Bar ga ja tako iz prve provalim cim krene da kucka.

Po meni, nema pravila za zamenu (apropo ovoga da idu sa viljuskama, jedino ako je sve lose). Jeste da oni prvi stradaju, ali izbegavanjem rupa meni reparirani guraju i preko 40 000 km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas cu da svratim do Tejovica na Medaku da vidim ima li on stabilizatore,da uzmem oba ako ima i da ih zamenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...