Jump to content
FAS Goran
chikavili

Chikavilijev skoro sasvim obican Punto

Recommended Posts

naci ovakve lokacije za slikanje u ns je umetnost koliko i sama fotografija. :( A onda i uslikati na brzinu a dobro, i to sve dok obeybedjenje ne dodje...

Preterane fotke.

Superturismo 15" i gotova prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskopah par nekih kadrova koji se slazu, pre i posle spustanja

gx1vzMOJ.jpg

gx1vzPiS.jpg

A ovo je neki presek nekad i sad (razlika nesto vise od godinu dana)

gx1vzRO0.jpg

gx1vzWNi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stao sam danas kod Bogoslovije da ga pogledam, odlicno izgleda uzivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to Villi, svaka cast :thumbup: :thumbup:

Samo jos 15" i nista ja tu vise ne bih dir'o :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Villi, izvini za off, al ne mogu da se snadjem i da ti posaljem sliku na private, pa cu ovde :huh:

Aj probaj da izvalis da li je ista kao kod tebe na Puntu?! Ova ja sa Dobla ;)

22380487.jpg

Brisi posle ovo :)

Edited by Semi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legli sinoc zenoni :D

6000K, posto ortak nije mogao da nabavi proveren kit od 4300 ili 5000.

Utiske jos uvek ne mogu da prenesem posto sam ih koristio 5 minuta, a nisu jos ni nastelovani farovi (bili smo sinoc suvise umorni i gladni da jos i to uradimo :))

Jedino sto sad stvarno bodu oci zuckaste pozicije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Progledao i Vili :-D alal vera, alal vera! Na puntu mk2b mi se mnogo sviđa kako svetle xenoni! Da l' zato što je mali far ili zbog onih sočiva u samom faru, ne znam. Ali znam da extra izgleda! Još i angel eyes da se smontira! Dzzzzzuuuuuuu pitaj boga kol'ka je to brzina! Heheheh! U zdravlje da te služe i dugo da ti traju pa se vidimo na okupljanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohoooo, drago nas je... Koji si kit uzeo i posto?

Ja se oladio od tih pozicija, ko ih 'ebe. 20e za kuvac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok nisam stavio anđelke, penio sam zbog žutih pozicija! Svaka tebi čast kad si uspeo da se o'ladiš ali ja nisam mogao, užasno me nerviralo što su žute pozicije i baš mi je bilo onako bljak! :) dolazio sam u iskušenje da ih isčupam pa makar mi non stop board prijavljivao grešku... I znam sigurno da je i Vili u istom fazonu kao i ja što se tih stvari tiče i da će pozicije rešiti u najkraćem mogućem roku :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ohoooo, drago nas je... Koji si kit uzeo i posto?

Ja se oladio od tih pozicija, ko ih jebe. 20e za kuvac

6000K, a cena je bila 65€ sa ugradnjom, ali to je cena "za mene" kod ortaka.

A sto se pozicija tice, u pravu je loodilo - nema 'ladjenja, mora da se menja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto je sa svim tim Vilijevim abrtovanjem :thumbup: ,bio skoro savrsen,a sad sa xenonima-mislim sta reci,svako bi

ga pozeleo :respect:

Verujem da ces napraviti i neku fotku po mraku sa njima,ali me jos vise zanima tvoje misljenje posle par nocnih voznji i kad ustelujes farove,koliko su bolji od halogenih u tvojim socivima,a lepsi sigurno jesu.

Sto se tice pozicije,jeste ona na nezgodnom mestu mna puntu,bas u faru,pa sigurno pravi kontrast as xenonima-boli mozak :X,ja sam u mareina sociva stavio xenone 5000K,ali su mi pozicije odvojene ispod migavca,daleko od sociva,pa ne bodu oci toliko,u njih sam stavio osram cool blue pozicije ,i jesu malo belje i jace od standardnih,ali nebi isle bas tik pored 6000K.

Imas na sajtu,naseg novog partnera kluba Gang-lend-a gomilu pozicija,od nekih specijalnih sijalica,preko ledova pa do nekih xenon pozicija,gvirni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko nam je to progledao? :lol: :lol: Eto priznao matori zloca da mu trebaju pomagala...mislim na vid.Ostavi bre pozicije kake jesu,ja svaki put kad pogledam moje,ko da sam izeo dva jaja na oko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

54689219.th.jpg

eto razlike sa 5000K. Ovo si inace, Cool Blue pozicije, plave, kobajagi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se sledeci put ;)

hvala jos jednom svima, trudim se :)

Evo malo i da osvezim temu novim fotkama (iako se nista novo nije radilo u poslednje vreme)

31910746.jpg

25146901.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...