Jump to content
FAS Goran
chikavili

Chikavilijev skoro sasvim obican Punto

Recommended Posts

Jep, nije metalik :)

Jedan mali update - neplanirano je zamenjeno pojacalo i umesto Pantere, sada je Magnat RX44. Malo novije, malo jace/bolje i malo se vise greje ;)

Max power output into 4 ohms 4 x 250 w / 2 x 650 w

RMS power output into 4 ohms 4 x 125 w / 2 x 325 w

Max power output into 2 ohms 4 x 320 w

RMS power output into 2 ohms 4 x 160 w

Freqency response 5 Hz - 50 kHz (-3dB)

THD <0,05%(1kHz)

Signal-to-noise ratio >100 dB

am22.jpg

Usput i par sitnica - nova, duza krovna antena i sirokougaoni unutrasnji retrovizor.

Inace, za prolece planirano sredjivanje haube - ispravljanje jednog ulubljenja, skidanje znaka, eventualno blagi bad look i naravno farbanje (preko ce da ide providna folija) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki PLUS za providnu foliju preko ofarbane haube (i uopšte preko haube)! A bad look, što da ne, ako je umeren! ;)

A pojačalo je mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :D najs! samo napred Vili, ako treba bilo kakva pomoć viči, vrišti, arlauči! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

Apropo bad look-a, razmisljam o stvarno diskretnom, koji se nebi na prvi pogled primecivao, ali bi uticao na izgled - znate onaj osecaj "vidim da je nesto promenjeno, ali ne vidim sta" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidi se na stedzinoj fotki koliko je prljav, evo, ovde se vidi malo bolje:

68358299.th.jpg

Vidim da je u modi rat look, pa reko' da probam. Ovo je specijalni nanos, zove se "Bataja 2009" ;)

Posto nisam jos stigao da operem auto, vidim juce lika, prilazi mu na parkingu na nbg i fotka ga. Htedoh da mu pridjem da ga pitam dal' ga fotka sto je toliko bezobrazno shtrokav ili iz nekih drugih pobuda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matori,ja znam da si nagluv,mislim godine su to...Al,sta ce ti tolika snaga na pojacalu kad nemas vufere.Ja sam turio dva Nishka basa od 80W pa onaj moj sporetic od 2x150w oce da ih osalamuti.Ovaj tvoj krematorijum moze samo da ti sprzi te klasicne zvucnike,bez obzira sto su Magnat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bre, drtino, tebi matematika bas ide od ruke :D

Kao prvo, "klasicne" zadnje elipse su deklarisane na 120W RMS-a, a pojacalo isporucuje upravo toliko po kanalu.

Woofer me ne interesuje, posto muziku pustam sebi, a ne okolini.

Videcemo se jednom prilikom, pa probaj ;)

Inace, ovo pojacalo nije uopste bilo u planu, vec sam ga dobio kao nadoknadu umesto one Pantere kojoj je crkavao kanal 3 puta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes ti da pricas sta oces,ja kazem,matoro i gluvo.Na kraju,samo taki i mogu da voze dizela.Buku ne cuju a amplitude tresenja se poklapaju sa motorom. :stuart: Ja bar priznajem da sam i nagluv,a vufere sam moro da stavim da bi mogo da kazem da se ne tresem ja,nego muzika. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle vise godina i uzaludnih pokusaja shvatio sam da platnene patosnice nisu ni za q...

Welcome gumAne patosnice :D

Jos sam ulovio neke sa crvenom linijom, da mi se slazu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posle vise godina i uzaludnih pokusaja shvatio sam da platnene patosnice nisu ni za q...

Welcome gumAne patosnice :D

Jos sam ulovio neke sa crvenom linijom, da mi se slazu ;)

Ja vala imam platnene i prezadovoljan sam njima, takodje imam i gumene za zimu... mozda josh nisi naishao na odgovarajuci model patosnica :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gadne su za odrzavanje... usisavaj, tresi, mesi... nije to to, a i stalno se nesto pomeraju, mrdaju. Nasao neke gumAne, legle savrseno, ne mrdaju, ciste se za 3 sekunde :D

@bokija: nista od zavesa, ali sam letos turio roletne pozadi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insistiram da ti klub za rodjendan kupi onu WC solju sto se montira na zadnji branik. :lol: Jos malo pa ces poceti da dobijas uplatnice Info-stana i da placas porez na nekretninu,posto nece moci da se krece od namestaja koji je ugradjen u njega.

Ruku na srce gledao sam Kokakolicare u original izdanju.Od onakve klotare do ovako sredjenog auta...puno posla i para.Al rezultat je vrh.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma gadne su za odrzavanje... usisavaj, tresi, mesi... nije to to, a i stalno se nesto pomeraju, mrdaju. Nasao neke gumAne, legle savrseno, ne mrdaju, ciste se za 3 sekunde :D

@bokija: nista od zavesa, ali sam letos turio roletne pozadi ;)

Ja PATIM za patosnicama koje se neće pomerati :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ove sto sam pazario se ne mrdaju... ich! Cak su malo povelike, ali imaju zareze na sve strane, da mozes secenjem delova da ih oblikujes po potrebi (ovo ne mogu bas najbolje da objasnim, treba da vidis). Ja sam odusevljen, a platio sam ih 1200 dindzi, dok sam iste na drugim mestima vidjao po 1800-2000.

@bokija: fala matori ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...