Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Dobrodosao! Ajde da vidimo i to automobilce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima!

Zovem se Vuk, imam 20 godina i student sam druge godine Saobracajnog fakulteta u Beogradu.

Ove godine sam pazario Lanciu Kappu SW 2.0t 16v. Pratim vas vizuelno vec neko vreme pa rekoh vreme je da se i ja konacno predstavim.

Kappu cu predstaviti malo kasnije u odgovarajucoj temi.

Nadam se lepom druzenju jer ovde se zaista moze mnogo toga novog nauciti. :D

Edited by Vujadin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao, lep autic posedujes. :)

Radujem se njegovom predstavljanju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :welcome: Dugoooo posjećujem forum,a vlasnik sam jednog Punka MK2 1.9D 2002 , pa eto da se i ja pridružim ovom forumu ako već primate društvo. Živim u Kneževu (mali planinski gradić od Banja Luke 50 KM). Završio sam Šumarski fakultet i trenutno radim u lokalnoj šumariji. O svom iskustvu sa autima mogu da kažem da sam radio par generalki motora još u srednjoj školi (Opel askona 16S 90ks,ford siera 2.3D,vw pasat 2 1.6 D...) Volim da "šarafam" po autu i većinu stvari sam sebi radim. Na puntu sam radio sam veliki servis,štelao ručnu (nisu radili šteleri zadnjih pakni),mjenjao mali radijator za grijanje,ugrađivao pojačala i muziku (+ megafon pod haubu :lol: ),radio brisače,mjenjao sijalice,permant,ulje,filtere,skidao poluosovine .... Neću više da se hvalim :whistle: Trese na 80 pa sam zato i skidao poluosovine,desna šolja diferencijala mjenjača je oštećena :rant: . Toloko za ovaj put-već sam pretjerao. Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao svima, ja sam ponosni vlasnik Stila 1.2, 16v, 2002, gaѕim polako 130,000-ti km sa istim :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, moje ime je Djuro Orlovic.Sa Karaburme sam.Od pre nekoliko meseci vlasnik Fiata Punto 1.3.mjtd. 05`god.

Posto je ovo prvi automobil koji imam da je dizel,i sa ovoliko elektronike na sebi smatrao sam da je pametno biti clan ovakvog foruma.

Inace pre sam vozio mazdu 323 sedan 97`

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam došao Đuro :thumbup: Vidjećeš koliko ćeš korisnih stvari, ideja i savjeta pronaći ovdje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Moje ime je Zoran. Moja zena i ja imamo Punta 1.2 8v 2004god. Forum posecujem zadnjih 5-6 meseci, registrovao sam se pre 2-3 meseca. I mogu reci da sam dosta korisnih stvari ovde procitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Vozač Fiata sam sa dužim stažom. Trenutno vozim Stilo 1.2 16v i Seicento 1.1. Svoje aute održavam sam pa se nadam da ću na forumu naći korisnih informacija, a i pomoći kome bude potrebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...