Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima,

ja sam iz okoline Beograda, vozim Punto I 55s. Vec duze vreme posecujem ovaj sajt (od kupovine punta, nesto vise od goinu dana) i sad odlucih da se pridruzim jer sam u nekoj nedoumici pa bi mi koristio neki savet.... :hope::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svim članovima ovog foruma.Od pre par dana obradovali smo naše domaćinstvo i kupili Fiata Seicenta kao drugo vozilo kojim bi se prevashodno služila moja supruga za odvoženje i dovoženje dece iz vrtića i naravno zujanje po selu... :fun: .Dugo smo se dvoumili da li da pazarimo Seicenta ili Renault Twinga.Kao što vidite izbor je pao na Seicenta.Nadam se da nismo pogrešili... :thumbsup:

Edited by pankoz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ja sam Sanjin iz Hrvatske, živim u okolici Opatije. Vozim Fiat Grande Punto 1.4 8v. Na forum sam se učlanio zbog dijeljenja iskustva, možda i druženja ukoliko ja budem u vašim krajevima ili vi u mojim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima... Ja sam Jelena.. Ne znam koliko devojaka ima na forumu ali ja volim automobile i volim da citam ovaj forum i obozavam italijanska vozila. Vozim Nuovo Bravo 1.9 Mjet i uzivam u njemu..... Caos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro došla Jelena. Ima djevojaka ali su nešto tihe. Nadamo se da ćeš ih ti malo razdrmati da budu aktivnije :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo narode...

Do sada nisam vozio fiat-ova vozila ( ne znam da li se racuna 128-ica). Do pre 20-ak dana terao sam Sierru ( 1.6, 1986. godiste, kupio 1997.g. motor OHC taunusov, ugradio plin) koja me je izuzetno sluzila ali svemu dodje kraj. Imam skromna primanja (penzioner), poluamaterski se bavim izradom namestaja od plocastog materijala a i mnogim drugim (postenim) stvarima. Nisam razmisljao o nabavci novijeg auta ( dvoje dece: student i gimnazijalac) do letos kad me kolega po struci (stolarko) pozvao da trgujemo ( stilo dinamik jtd 2003.g. presao oko 200kkm u dobrom stanju da dam odmah 1k.evra a preostala dva u naredne dve godine - dobri smo.) Doterao na parking, ja seo, napravio krug - i gotovo, bio sam kupljen, idealno porodicno - stolarsko, polovno, povoljno vozilo. Ja cak dogovorim prodaju sierre ali... Njega ispali prodavac WV taurusa i sve se izjalovi.

Od tada pratim oglase i sanjarim.

18.01. o.g. na polovniautomobili vidim: stilo 2006. mjet karavan 120ks, cena 3.750e - plac u Sr. Mitrovici (znaci - kod kuce). Ceo dan gledam, brljam po net-u, racunam. Ujutro (subota) pokupim svu ustedjevinu, pozajmim do iznosa, pozovem prijatelja (drzi servis bosch pumpi), u 10h budemo na placu - u 11h gotovo, pazario stila. Malo mi je bila sumnjiva cena u odnosu na izgled i godiste, ali sam prelomio i - gotovo. U osnovi sam ziheras i tremaros pa nisam mogao da prepoznam sebe.

U sledecu sredu sam registrovao stila (jos 280e) i to je to. Ukratko - ja sam prezadovoljan. U prosli utorak sam isao na sahranu u Valjevo (bilo je malo treme jer vozilo nisam jos upoznao a nisam isao ni na kakve dijagnostike) - fantastican utisak, kao da vozim avion (u odnosu na sierru). Elektronika ne prijavljuje nista (osim zakljucanog airbag-a suvozaca), kad dodam gas, povlaci - samo tako.

Niko u Mitrovici za vlasnika placa nema lose reci, proverio sam na net-u, vozilo je legalno, godiste pravo, kilometraza (184k) verovatno tacna.

Dogovorio sam mali servis ( posle 06.-tog, kad primim penziju) izaci ce oko 100e sa rukama. Vlasnik (preporucili su mi ga iskusniji prijatelji) ima prodavnicu a/d "STILO" kazu da ugradjuju i originalne delove. Verovatno cu, sledeceg meseca, kod njih i veliki servis.

Inace, forumu sam pristupio neposredno pre kupovine, puno stvari naucio ali se i od mnogih, bespotrebno, preplasio.

Na pocetku sam seste decenije i, cini mi se, da tek sad shvatam koliko je zivot kratak i da ga treba grabiti (u razumnim granicama).

Da nisam brzo reagovao, verovatno bih jos vozio sierru. Sat vremena posle nas na plac dosli neki likovi iz BG da vide Stila i, razocarani, nastavili dalje.

Oduzio sam, mozda sam nekoga i smorio pa prekidam. Evo fotografije MOGA stila:

cxca2400.jpg

Srdacan pozdrav svim clanovima foruma

Milan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro dosao Milane...i puno predjenih km sa masinom, odlican je to auto sto si se i uverio do sada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Mića iz okoline Zrenjanina pratim forum pola godine,posedujem punta 1,3mjet 2009g. Interesuje me dijagnostika ,bavim se po malo mehanikom.pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih, cika Milane, pa samo si deset godina mladji od mene.

Ja sa tvojim godistem divno saradjujem.

P.S. Kad dodam gas ovim mojim konjima (120) osecam se bar dvadeset godina mladji.

Edited by belushi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima foruma i ljubiteljima Fiat automobila.Ja sam Vladimir iz Beograda,32 god.ekonomista za turizam...

vozim Fiata vec dugo,do skoro Punta mk1,kog je nasledio moj surak Sale i vec ga predstavio ovde na forumu :thumbsup: ,a sad vozim Stilo 1.6 16v 2004 god 5v...

f2eb8f6d7dd2_800x600.jpg

Pratim forum vec neko vreme pa sam odlucio da se pridruzim i delim sa vama iskustva o Fiatu. :unworthy:

Edited by vladimir_a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih, cika Milane, pa samo si deset godina mladji od mene.

Ja sa tvojim godistem divno saradjujem.

P.S. Kad dodam gas ovim mojim konjima (120) osecam se bar dvadeset godina mladji.

Znao sam ja da se tu negde sakrio djavolko , cim on ganja turbaka ! :D:whistle:

Pozdrav svim clanovima foruma i ljubiteljima Fiat automobila.Ja sam Vladimir iz Beograda,32 god.ekonomista za turizam...

vozim Fiata vec dugo,do skoro Punta mk1,kog je nasledio moj surak Sale i vec ga predstavio ovde na forumu :thumbsup: ,a sad vozim Stilo 1.6 16v 2004 god 5v...

f2eb8f6d7dd2_800x600.jpg

Pratim forum vec neko vreme pa sam odlucio da se pridruzim i delim sa vama iskustva o Fiatu. :unworthy:

Aiii, sve pogodiiiii... 1.6 5v pa jos belkan ! :respect:

Uf , vaki mi jedan vec odavno kida :doc: Srecno druzenje ! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav svim clanovima foruma i ljubiteljima Fiat automobila.Ja sam Vladimir iz Beograda,32 god.ekonomista za turizam...

vozim Fiata vec dugo,do skoro Punta mk1,kog je nasledio moj surak Sale i vec ga predstavio ovde na forumu :thumbsup: ,a sad vozim Stilo 1.6 16v 2004 god 5v...

f2eb8f6d7dd2_800x600.jpg

Pratim forum vec neko vreme pa sam odlucio da se pridruzim i delim sa vama iskustva o Fiatu. :unworthy:

Bogte isti auto kao moj! Samo nije jtd.

welcome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...