Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cao,ja sam Bane iz Bgd-a,trenutno vozim Mareu 1.9 jtd ,do skora sam vozio Puntica 1.9 jtd a cale je jos uvek na Bravi 1.6 . Sa Mareom sam eksta zadovoljan mada me zeza bravica petih vrata ali to se da srediti :)

Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Ja sam Zoran iz Beograda vec duze vreme posecujem club i sve pohvale inace vozim FIAT bravo 1.2 16v 2001

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Branko iz Beograda, imam tri fiata za sada. Dve multiple i jednu Mareu. Multiple su: G power iz Holandije, Bipower iz Nemačke a Marea je Italijan 1.9JTD. Volim da eksperimentisem te je tako i doslo do ovog broja kola. Trenutno smo u fazi ispitivanja HHO uređaja koji sam skoro ugradio na Mareu u narednom periodu planiram da to udarim i u ostala dva auta. Tako ću sam doći do spoznaje šta je šta vezano za HHO i tipove goriva na kojima se koristi. Učlanio sam se na ovaj forum iz potrebe da saznam više o kolima jer odlaskom do majstora vezano za dijagnostiku nisam bas najzadovoljniji jer svaki od njih ima svoju priču, a retki su oni koji znaju sta rade i iskreno i posteno to rade. Kada sam kupio Multiplu Bipower odjednom sam saznao da nema majstora koji mogu da urade pravu dijagnostiku. Čini mi se da više neće da je rade jer uređaj nije kupljen i ugrađen kod njih. Na ovom forumu sam naisao na neka rešenja i probleme koje su ljudi imali i vrlo je pozitivno kada ljudi zajedno pristupe nekom problemu, tada da se skoro uvek nadje resenje. Nadam se da ću učlanjenjem na ovaj forum moći i ja da doprinesem nekome da unapredi svog ljubimca kao i što ocekujem pomoc i podrsku u resavanju problema svojih ljubimaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzz Branko...za to i sluzi ovaj forum...da se razmenjuju iskustva i pronalaze resenja!!! Uzivaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Marko iz BG-a, od pre 6 dana i vlasnik Lancia Lybre 1.9 JTD

Keep in touch....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima ja sam Sasha,Sale rodjen davne 84 tu sam na forumu vec duze vreme ali kao posmatrach.A od kad sam uzeo Djunta mk1 sad sam jos redovniji :smoke:

Bavim se informatikom i sljakam kao sistem admin u jednoj firmi,u slobodno vreme se zamlacujem s kolima po malo,igram cs 1,6 :2guns: :2guns: :2guns: pecam ...

Chlan sam i OTSa (opel team serbia) kao i vw cluba !

Sem djunta koji sam pazario od zeta,vozim i Kadeta gsi koji planiram da saljem u kobasice za 1-2 meseca kad prodje ovaj kijamet...

Forum vam nije los ima lepih tema i ljudi spremnih da pomognu,sta god sam pitao brzo sam dobijao odgovor...

Bice uskoro i predstavljanje pomenutom djunta u garazi...

Pozz svima

Edited by s@le

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ja sam Nemanja Petrovic. Vozim stila 1.6 16V 2002. god. Inace sam dipl mas ing i radim u autoindustriji u kontroli kvaliteta Fiatovih dobavljaca.

Obzirom da sam tek usao u klub vlasnika Fiata, ovaj forum mi je dobrodosao da bolje upoznam svoj auto.

Hvala svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zovem se dusan jovanovic imam 28 godina u posedu imam jednog vrlo lepuskastog puntica iz 2001 godine benzinca 1.2 8 v iz nisa sam naselje durlan od danas sam i ja clan vaseg kluba pa se nadam dacemo lepo da se druzimo.Inace slicice trenutno nemam ali bice ih za koji dan.Auto posedujem od 5-og januara ove godine i veoma sam zadovoljam njime,normalno uz redovno odrzavanje,ima troja vrata i boje je trula visnja ovo je zasada za pocetak pa pozdrav svima sa foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan ja sam Bojan iz Niksica vozim bravu 1.4 i nju sam prikazo u nekolike slicice, imam 28 god, mislio sam da kod nas nema ovakvih foruma ali mi je dr tuborg prikazo da ima ali je nidje veze u odnosu naovaj :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav zovem se Zvonko imam 26god i po zanimanju sam elektrotehnicar,posedujem fiat stila 1.9jtd i moram unapred da vam se zahvalim jer sam sa ovog foruma dosta stvari naucio i primenio na svom stilu (zamenio nosac menjaca,termostat...),pozdrav svim forumasima.... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima, ja sam cane, pre 10ak dana sam pazario punta mk2b, pa sam resio da vam se pridruzim....uskoro cu i predstaviti punta, verujem da ce se mnogima dopasti jer nije bas svakidasnji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...