Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima

Zovem se Lazar iz Beograda sam, i od pre dva meseca sam vlasnik Fiat Punta 1.2 8v iz 2000 god.

Ovo mi je prvi auto i zadovoljan sam i prezadovoljan kako se vozi i kako radi. Auto je presao

~143000 (140000 kad sam ga ja uzeo) i ja sam 4. vlasnik (3. u srbiji, uvezen iz nemacke 2004.)

A punta cu predstaviti cim ga dovedem u red.

pozdrav ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dojite ljudi u Nedelju da se upoznamo..... :thumbsup:

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav od Vlade.34 godine vozac po zanimanju.imam stilo abarth 'o1 gas(Z)iran vec tri godine i naravno dedu po imenu alfa sprint u fazi podmladjivanja.cudan mi je malo ovaj forum ovako dark,jeza me hvata.nadam se da je unutra opustenije :smoke: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,ja sam Miladin imam 20god i iz Kosovske Mitrovice sam.Od kad sam polozio vozacki ispit i uzeo dozvolu vozim italijane i jednog japanca.Skoro sam kupio Lanciu Thesis i to je auto o kojem sanjam od svoje 15 godine,inace je u savrsenom stanju,jedna od boljih u srbiji sigurno {jos ima najlone na pragovima i pravu km 75000km i jednog vlasnika pre mene) ali dosta hvaljenja da ne bude ciganin hvali svoga konja :) nego eto mene na nekom buducem skupu da se upoznamo i da je predstavim. Veliki pozdrav za sve clanove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima. Ja sam Aleksandar, iz Beograda, član kluba od sinoć. Do skora sam bio vlasnik Brava 1.6 16v, a sada Punta 1.2 8v, jun 2002.g.

Klub (i forum) je dragocen izvor informacija i pomoći, i drago mi je što sam ljubitelj italijanskih automobila. :)

Družićemo se i upoznati na okupljanjima.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo moje ime je Zlatko,ja sam iz Sarajeva.

Nisam vlasnika fiata ali ove godine definitivno uzimam Multiplu 19 JTD.

Pozdrav svim forumašima. :thumbsup:

Edited by zlays

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Dejan iz BGD zanimanje vozac 35 god imam Yuga i fiat Tipo. Interesuju me jako i volim oldschool tuning i automobile.

U planu je nabavka i trazenje jednog retkog fiata 128 sporta i kompletna restauracija i mali tuning.Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

od skoro sam postao ponosni vlasnik Punta 1.2 8v 2001.god. crne boje. Kupio ga polovnog. Kad se bude malo vreme prolepsalo slikacu auto i bice slika na forumu. Drago mi je sto postajem clan FLCS porodice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav , Dusan 86. Zvezdara Beograd .

Fiat Stilo 3v , 1.9 jtd Fiumin . B)

Edited by dusan.bgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja ovako na reply da pisem jer mi pise da ne mogu novi post da stavim...

vec 20 dana vlasnik fiata bravo 1.8 16v gt....

zanimaju me vasa iskustva sa ovim kolima?

njegove mana...na sta da obratim paznju itd...

pozdrav!!!!!!!!!! :thumbsup:

Edited by LukaFCB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima iz kluba , ovde Bojan iz Beograda , evo nakanio sam se nekako da se uclanim ovde :))) , cesto sam na forumu , gledam oglase i ostale topic-e.Bio sam jednom na slupu ali onako u prolazu , a ubuduce bih dolazio cesce.Vozim Fiat Punto 55 98' godiste , crvene boje , bice uskoro i neke slike povodom njega .Pozdravljam sve pa se vidimo uskoro na skupu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...