Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

pozz svima ,ja sam Dejan iz Sapca sam ,sve pohvale za vas ,od skoro vozim Fiat Stilo 1,6 16 v dinamik ,auto me je odusevio ,za sada me dobro sluzi ,mnogo sam naucio sa vaseg foruma , :respect: pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav narode.

Da vam se predstavim, pošto sam nov na ovom forumu. Zovem se Viktor i iz Novoga Sada sam. Dugogodišnji sam ljubitelj i korisnik Fiatovih vozila a od nedavno sam se obradovao novim modelom Fiat Bravo. Naglašavam novim pošto stari model sam posedovao i služio me hvala Bogu Ok al bilo pa prošlo došao je na red novi. Da ne dužim, ako imate neke sugestije oko održavanja, mogućih nedostataka na koje bi trebao da obratim pažnju, bilo šta rad sam pročitati. Unapred se zahvaljujem na njima. još nešto da ne zaboravim ako neko ima iskustva sa ksenonim za taj tip vozila slobodno neka mi piše sugestije a i chip bi mi lego možda ne odma al...Gde, kako, zašto. Još jednom unapred hval i toliko o mom prvom prestavljanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdravljam sve forumase! Ja sam Miloš iz Vršca (profesor u mašinsko tehničkoj školi N.Tesla)

Na forum sam se prijavio po preporuci forumasa inace mog Vrščanina kolege i prijatelja Zokia (nick - ABARTHVS).

Od skoro sam i ponosni vlanik novog FIATA ,PUNTO clasic 1.3 JTD

Eto toliko za sada od mene , pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli ljudi... :welcome:

Čitajte Forum, upoznajte ga, doprinesite njegovom sadržaju tako što ćete pisati ne samo onda kada imate neki problem sa autom... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima... iz BG sam a vozim Fiat Bravu...

Forum je odličan, evo već par dana samo čitam poruke i uživam...

Još jednom pozdrav i svima Srećna Nova godina i sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Zovem se Stanko 29god. iz Novog sada OD JUCE SAM VLASNIK PUNTO 2001 1.2 16V SPORTING.Za sad me muci putni racunar,pokazuje mi da trosi 13 litara. . . dal je moguce ili sta drugo?Sipao sam pun rezervoar pa kad predjem 100km dosucu da vidim koliko trosi.Da li neko ima neko objasnjenje??? Hvala unapred(bar me utesite)!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Stanko...dobrodošao na Forum :welcome:

Imaš poseban deo za pitanja oko Punta:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=21

Kada ga pregledaš, videćeš da je tvoje pitanje već pomenuto :thumbup:

Ovako se koristi pretraga Foruma:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=43963

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima ja sam Danijel iz Kraljeva 22 godine...student sam i vozim Fiat bravo 1.6 16v 98 god...imam nekih problema oko auta nadam se da cu ovde naci pomoc.... :) i veliki pozzz!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stanko, najlakše ćeš sebi pomoći ako u 3 minuta pogledaš kako da koristiš Forum. U suprotnom ti niko ne može pomoći. :thumbup:

Pogledaj ovaj deo:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=104

A, kada to pogledaš, onda češ lako znati kako da pronađeš i ovu temu koja ti u konkretnom slučaju treba:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=43605

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecna nova godina svima i sve najbolje.Da nas automobili dobro sluze i sto manje kvarova.pozzzzz :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam novi Clan ovde dugo vas pratim i svi vasi saveti ovde su mi jako pomogli...

Zovem se Milan iz Zemuna sam, Vozim najbolji auto na svetu : Fiat Stilo 1.9 JTD :)

-Voleo bih da budem deo ovog super tima- POZDRAV SVIMA JOS JEDNOM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima od novajlije i nadam se da ce mo se lepo druziti! Ujedno zelim Vam svima srecnu i uspesnu 2011. Pozzzzzzz.................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

ja sam Dejan iz KG. posto i sam vozim FIAT i obozavam italijanske automobile zeleo bih da postanem clan ovog kluba.inace vozim Grande Punto 1.3 M-Jet 2006god.opsirnije predstavljanje auta sa sve slikama bice za nekoliko meseci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...