Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima,

zovem se Zlatan, iz Novog Sada, trenutno student u Beogradu, i nadam se za mesec-dva, a u zavisnosti od toga sta cete mi vi reci, vlasnik Stilo Abarth-a. Jako sam zagrejan za taj auto, citao sam dosta po stranim forumima, milion i jedan review. Necete verovati, nista se ne razlikuje od ostalih automobila, kako ko ubode, tako i pise, jedni katastrofa, non-stop kod majstora, drugi nikada nisu imali problema, treci neke sitnice itd...

No, otvoricu posebno temu u delu predvidjenom za to, pa cemo da vidimo kakva su vasa misljenja po tom pitanju. :)

Jos jedno,

Srdacan pozdrav svima i nadam se pre svega lepo, ali i korisnom druzenju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Milos iz KG-a,imam 28 god. vec 10 godina vozim Fiat prvi je Tipo 1.4 iz 88 god. sa ponosnih 280K km :thumbsup: , od juce u vozni park se uselio Fiat Stilo 1.2 :lol: nadam se da cemo se lepo druziti :thumbup::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim Forumashima i ljubiteljima automobila i modifikacija, a pogotovo FIAT modela. Inace se bavim racunarskim mrezama i raznim stvarima u vezi IT ( webdizajn uglavnom, i security ) takodje mobilnim telefonima i popravkama istih. Inzenjer racunarstva sam imam 22god , ali mi je takodje najveca "bolest" auto tuning & styling, i sve vezano za automobile i motocikle. U racunaru imam preko 100GB video fajlova i slika istih, i non stop se broj povecava zahvaljujuci YouTube i raznim izvorima. Idem po T&S skupovima i non stop se prica o nekom auto-moto sportu u mojem drustvu :)

Eto malo kratkih reci o meni, a auto koji ce stici nadam se daj Boze za koji dan cu predstaviti u drugoj temi, to je Stilo JTD 116KS , sa 17" abarth duplim trokrakim felnama dynamic oprema

Pozdrav za sve!

Kao pocetak mog doprinosa ovom Forumu cu otvoriti zanimljivu temu u ICE delu Foruma, http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?app=forums&module=post&section=post&do=new_post&f=16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim Forumashima i ljubiteljima automobila.Zovem se Nedim i imam 22 godine i iz Sarajeva sam,vozim fiat punto mk2 HGT-a,a kasnije cu ubaciti i par slika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, zovem se Milan, iz Beograda sam, vozim Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD 2003 godiste i.t.d.

Zelim svima uspesnu saradnju i druzenje na forumu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svim clanovima foruma. Ja sam Zoran iz Rume i od pre 5 dana sam postao vlasnika Fiat Marea limuzina 1.9jtd. Auto je uvoz iz Nemacke i drugi sam vlasnik kola , dobio sam svu dokumentaciju od prvog vlasnika i mogu reci da ga je cuvao ko za izlozbu prvi vlasnik. Auto je 2001god i ocuvan je u pesprekornom stanju.

Edited by PIXI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosli :welcome: , pozdrav za Nedima, Milana, Super Marija i Zorana.

Zoki predstavi nam pesprekornu Mareu u "automobilima clanova" a pozivam i druge nove kolege da ucine isto. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od danas sam (su)vlasnik Fiat Bravo 1.2 2001 godiste. Ono (su) je skraceno od: supruga je vlasnik :)

Po struci sam elektronicar, '82go godiste sam i do sada sam vozio Tempru mojih roditelja.

Zivim u Sapcu, inace sam dugo ziveo u BGu (za vreme studija - za malo veciti student :))

Autic cu predstaviti u predvidjenoj sekciji foruma kad ga isfotkam.

Pozdrav,

Zoki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svima. :)

Zoran iz Krusevca od pre mesec dana vlasnik Fiat Tipo 1.6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,ja sam Nikola,20 godina,iz Becmena(to je kod Surcina),student sam Vise Poslovne skole u BGD-u,od pre par nedelja sam postao vlasnik automobila Fiat Tipo 1.7 D iz 1993 godine,to mi je prvi auto,i za sada sam zadovoljan sa njim,bilo je tu nekih dodatnih ulaganja,kupio ga za 1200 evra...samo se nadam da ce me dobro sluziti,pozdrav svima :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Moje je ime Ninoslav i ja sam iz Pirota, od skora sam vlasnik Lanci Delte II :thumbsup: i nadam se da cu biti zadovoljan njome. Registrovao sam se na ovaj forum zbog Vaseg iskustva sa italijanskim auomobilima jer bi mi bilo koja vrsta pomoci bila od znacaja (delovi, tips%tricks...)

Poz! :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...