Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Eto ajde i ja da se predstavim iako sam vec na forumu mirodjija u svakoj corbi :rolleyes: po imenu i prezimenu Sasa Matic, ali odlicno vidim, imam cele 24 god i zvanje Master of science ili ti Diplomirani inzinjer masinstva bla bla bla odsek vazduhoplovstvo, naravno zaludjenik za Avione pa sam morao da se ubacim i u kontrolu leta ciji sam student od pre mesec dana :thumbsup: p.s. upozoricu vas kad da batalite putovanje avionom hehehe :rolleyes: Vozim puntica 1.2 16V 2000 god i nikad u zivotu nisam otisao u servis tj volim sve sam da petljam naravno dok ne zas..em nesto :thumbsup: i to je to u principu :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav smim clanovima.Moje ime je Darko i vozim Fiat Stilo 1.9 JTD 115 KS Dynamic, 2002.god.Vlasnik sam 8 meseci i sada sam u prilici da ,nadam se postanem clan foruma. Imam 25 godina i po zanimanju sam ekonomista. Slike cu postaviti za par dana.

Edited by darko d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo, zovem se Aleksandra. Imam 21 godinu, student sam na FON-u, III godina.

Od prosle godine sam postala vlasnica Fiat Punta, pre toga sam vozila Renault 4 GTL :)

On je zavrsio karijeju kao subvencija za Punta i to je to ukratko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim ljubiteljima ''italijana''. Ja sam Andrija, postao sam vlasnik novog GP 1.2 8V 2007.god. Naručen za vreme sajma, željno iščekivan 3 meseca da stigne... San mi se ispunio. Najlepši auto u toj klasi bio je moj.

Pozdrav svim članovima i gostima foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se Djordje imam 26 godina i vlasnik sam z10 od prosle godine, po zanimanju elektrotehnicar racunara ,student Internet tehnologija. Pozdrav svim ljubiteljima fiata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzz svima.Zovem se Vladimir.Po zanimanju sam elektrotehnicar.Radim u auto industriji.Poslednje 3 godine radim sa auto klimama u jednom servisu u Beogradu.Skoro sam pazario Mareu weekend 1.9 jtd.toliko za pocetak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo ja sam Boban iz Smedereva i vozim punta 1,9 obican dizel 2001 godiste,auto je lep ali motor je totalno razocarenje.Sad sam kupio dizelasa fiata i vise nikad,samo benzinci dolaze u obzir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, od nedavno sam vlasnik kragujevackog Punta, 1.3 Mjet. Za sada, utisci povoljni :D

Edited by termogedzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima koliko vas ima , ja sam dejan iz beograda imam 33 god i bas sad kupih stila 1.9 jtd , pa videh da ima forum pa se uclanih. nadam se da cu se snaci nekako svama pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...