Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ljudi ljudi vratija se Sime i donija frisku ribu ( ona reklama za sardinu, tunu ili sta vec )

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim i drugi put, tu sam da te oraspoložim

Onda smo mi svi

cxcb112330.jpg

 

Totti snima reklame još od 1865.

Bradu brije od ....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brije bradu od nedavno, krenule da mu rastu one pubertetlijske što znači jednom u 10 dana skine par dlačica sa njegovog baby face-a. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima zovem se Jovan (Durma) imam 37 godina, po  zanimanju sam stolar i radim kao stolar, i vozim FIAT MAREU 1,9 JTD 2002, već duže vreme posećujem ovaj sajt ali se nisam učlanjivao jer nisam imao problem sa kolima, sada sam se učlanio nadam se da primate nove članove u klub.

 

 

Imam problem neće da mi ide auto preko 3000 obrtaja kada je u 5 brzini, ne znam šta može da bude, da li je neko imao ovakav problem i šta je upitanju, neće da mi otvori turbinu, šta može da bude??? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Jovane, dobro dosao. A u ostalim brzinama kako ubrzava isto nece preko 3.000? Da li je upalio gresku motora na tabli? Da li si ga kacio na dijagnoatiku?

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav novim clanovima, dobrodosli na forum.

Tema je namenjena iskljucivo predstavljanju clanova - za probleme i pitanja naravno imamo odgovarajuce tehnicke teme ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Ja sam Milan iz Sremske Mrtvaje imam 29 godina i vozim limuzinu punta 1.2 16v elx :) 

Pratim forum vec dugo vremena pa reko nema smisla i da se ne registrujem

Nadam se da cu svojim iskustvom pomoci kolegama vozacima kako u resavanju problema nasih ljubimaca tako i u beskonacnom diskutovanju sta,kako,gde i kad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

 

Ja sam Bane i od skoro vozim Lybru 2.0 SW sa LPG, naravno.

1999 je godiste, ali se dobro drzi. Izgleda kao 2002.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim dobrim ljudima.Ja sam Goran Kostić iz Niša , radim kao medicinski tehničar u Hitnoj Pomoći.Od decembra prošle godine vozim svoj prvi Fiat Punto u pitanju je Michael Schumacher, pre njega sam imao dva jugića, naravno prezadovoljan autom , kao da sam seo u avion :D Za sada me auto fenomenalno služi, uzeo ga bez nekog gledanja i potrefilo se da je odličan primerak iz uvoza.Inače obožavam Italijanska vozila, a ovaj forum je savršen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis. Ova juzna pruga opasna. :D Ako te ne mrzi, predstavi auto, bilo bi lepo. Dobrodosao. :welcome:
 

EDIT: Sad se setih da je Sumi jedan predstavljen. Moja greska. :cheers:

Edited by Stiliša

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opasni smo Nišlije :) Predstavio sam ga već, nisam bio baš nešto opširan ali ima vremena :) Da bio je jedan crni moj je prave crvene ferrari boje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

Ja sam Milos iz Bg, rodjen sam 1983g.

Obozavam Mjtd. Od 2006 pa do pre par meseci vozio sam punta 1.9jtd 59kw. To je bio auto koji me nikada nije izneverio u putu... ali... ali... ali... sam ga zbog novih clanova u porodici morao menjati za nesto vece tako da sam sada ponoani vlasnik Krome 1.9 mjtd 16v 2005. Pozdrav jos jednom svima i bas je lep osecaj biti novi clan Vaseg drustva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Nebojsa iz okoline bg, 20g, od skoro sam postao vlasnik stila, pa resih da se pridruzim.

I da, u dvoristu je jos jedan fiat... mladji burazer, puntic kragujevacki, bez ikakve opreme :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Jel si Stila dobio na pokeru ili...? :smoke:

Nisam ga dobio na pokeru, nego sam ga kupio od pokera ;) time se bavim

 

 

uzgred, hvala na  dobrodoslici :D

Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav ljudi!ja sam vlado iz b.koviljace 86g...od pre 10tak dana posedujem stila 1.6 kupea,s obzirom da sam iz bmw seo u stila mogu vam reci da sam zadovoljan!

skoro mesec dana smo trazili manji autic,zbog supruge,i kad nam je zapao za oko zuti stilo sa crnim staklima i crnim felnama prelomili smo i uzeli ga.

da ne smaram vise,bice vremena i tema za pricu!pozz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...