Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav ljubiteljima i vlasnicima(među kojima sam i ja).Zovem se Milan,iz Subotice sam,trenutno uživam u Stilu (sa stilom :smoke: ) 1,9 jtd.Forum je odličan,pun svakakvih pitanja i što je najbitnije od jednog ovakvog mesta pravih odgovora:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Gile iz Kraljeva. Jos uvek nisam clan sto se auta tice(jer ga jos uvek nemam :help: ) ali posto planiram da pazarim Stila zato sam se i prijavio na Vas sajt. Inace sam ga i do sada pratio i mogu dati sve pohvale.(nadam se da ne zvucim kao slihtara) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Nikola iz Krusevca.Vozim Fiat Punta 1.2 16v sport.Ako neko ima istog ne se javi voleo bih da razmenimo misljenja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima i ljubiteljima fait lanca automobila.Evo i mene ponovo.Ja sam Slobodan iz Sapca i uzivam prateci ovaj klub i punim se informacijama i novim saznanjima o nasim ljubimcima.Naravno sve to mi je pomagalo oko odrzavanja i resavanja nekih stvari na svom automobilu.Dugo sam vozio fiat punto mk1 koji sam sredio za sebe i bio prezadovoljan s njim. :thumbsup: Onda je doslo vreme za promene, bi mi ga zao ali samo na kratko posto je stigao novi ljubimac.Kupio sam Fiat Stilo koji je uvezen iz svajcarske u odlicnom stanju i sa veoma bogatom opremom tako da puntic osta kao lepo secanje a stilo kao novo veliko zadovoljstvo i osecam se kao dete kada....... :ice: E sad jos da provalim kako postaviti slike da bi mogao i vizuelno da vam docaram ono o cemu pisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao Slobodane.;)

A oko ubacivanja slika pogledaj sa desne strane pocetne strane foruma...kako ubaciti slike.

Edited by genca

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima na forumu  :) ja sam zoran iz indjije

 

pre mesec dana pazario ( prvog italijana ) fiat stilo 1.9 jtd sw 2004g sa dobrom opremom ( easy go sistem paljenja )

 

imam neko pitanje ( odoh da potrazim odgovarajucu temu da neidem u off )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Ja sam Stefan iz Beograda.

 

Pre nedelju dana sam postao vlasnik Fiat Punta mk.2 1.2 8v, 2003. godiste iz Nemacke. Ovo je moj drugi auto, a prvi Italijan. :) Nisam neki veliki poznavalac kola, ali nikad nije kasno nauciti. :)

Edited by Tomic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Posto sam novi na forumu, kanda se nisam predstavio kako treba. Da budem iskren jesam, ali na postu koji sam postavio.

 

Ali evo i ovdje ukratko-vlasnik sam Stila 1.9 JTD 115 KS MW i inace veliki ljubitelj auta.

 

Ponesto znam i sam popraviti tako da imam poneku informaciju i za podijeliti (ako zatreba).

 

Samo cu reci ( i to jos kao bivsi entuzijast VW-a) da Stilo vrijedi svake pare i da uprkos sitnim manama nema auta sa boljim odnosom ulozeno-dobijeno.

 

Nadam se da cemo se druziti jer su forum i ucesnici prva liga! :unworthy:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svima!

Zvanicno sam se danas pridruzio forumu,ali da budem iskren pratim ga neko vreme,i puno mi je pomogao oko sitnih problema koje sam imao sa mojim Fiat brava 1.2 16v,i na tome sam vam veoma zahvalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Ja sam Stefan iz Beograda.

Pre nedelju dana sam postao vlasnik Fiat Punta mk.2 1.2 8v, 2003. godiste iz Nemacke. Ovo je moj drugi auto, a prvi Italijan. :) Nisam neki veliki poznavalac kola, ali nikad nije kasno nauciti. :)

Pozdrav Stefane.A i ti si jedan od onih sto preferira nemacka vozila, pa si morao da kupis nemackog puntica :D

hahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, pa potrefilo se tako, mada i imam poverenje u to kako Svabe odrzavaju kola. Ispostavilo se da je dobar izbor. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao....;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ja sam Danijel  veliki sam ljubitelj Fiat modela a pogtovo Punta, imao sam sve modele Punta MK1 doduse sve agregate koji su u njima dolazili sem 1.4 i pridruzio sam se se forumu da podijelim moje znanje, a prije svega i da naucim nesta novo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...