Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima, ja sam Nikola iz Nisa, imam 18 godina, kupio sam Fiat Stilo Coupe 1.9 JTD 115ks 2004, pa sam dosao ovde da malo vise naucim o njemu i o automobilima uopste. Nadam se da cemo se lepo druziti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao,moje ime je Zoran i zivim u Loznici.Bivsi sam ponosni vlasnik Fiata Tipa a sadasnji vlasnik Fiata Stila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari ... Ja sam nemanja  89-to sam godiste ... Zivim u batajnici ... Vozim  Fiat Punta  JTD 1.9 , Bice mi drago  druziti se sa vama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, moje ime je Milos, diplomirani saobracajni inzenjer,  organizator transporta po zanimanju. 

U dvoristu Lancia Y Cosmopolitan 1.2 8v 2001 god.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Milose, dobro dosao  :)

Inace, i ja sam ti student SF(drumskog trasnsporta)  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima ja sam Nenad, za drugare nesica, ljubimac Fiat bravo 12 16v. Malo zeza u zadnje vreme ali smo nas dva mnogo toga zajedno prosli. Od nas dva toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro vece.ja sam Milosh iz Novog Sada.Vec neko vreme sam registrovan na forumu ali evo sada prilike i da se predstavim:moj prvi auto je bio "kec" iz 78god sa odlicnom Fiatovom masinom :scooter:  pa onda raznoliko i konacno od prosle godine ponosni vlasnik stila 3v 1.6 iz 01god. :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve! Ja sam Vladimir, vlasnik sam Fiat Nuova Bravo iz 2007, 1.9 16V, 150KS (slike će biti predstavljene u onom drugom podforumu).
Od kako je moj drugar kupio Alfu i od kako sam video kako dobro idu JTD motori, hteo sam da imam jednog za sebe. Do tada sam vozio benzince, pa me je promena oduševila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Moje ime je ivan,25 godina, javljam se iz Hrvatske. Odnedavno vlasnik Lancie Kappe 2.4 20v - Prvi talijan u široj obitelji uopće  :laughing:. Nadam se ugodnom društvu i mnogo korisnih savjeta od vaše strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Ivan i od pre par dana sam vlasnik Stila JTD 5V. Mnogo detalja me interesuje, ovo mi je prvi automobil. Mislim da sam na pravom mestu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobro dosli. Ako imate volje i zelje,predstavite vase ljubimce u odeljku za to. A ako imate problema,na pravom ste mestu,resenje cete naci ovde na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Ja sam Igor iz Leskovca, od pre 15-ak dana sam vlasnik Lancia Libre 1.9jtd sw. Po zanimanju elektroinzenjer i nadam se lepom druzenju na ovom forumu.

Uskoro cu predstaviti i svog ljubimca ne zamerite trenutno je na ulepsavanju.

Edited by pancer980

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima foruma i ljubiteljima Fiat automobila.Ja sam Vladimir iz Beograda,32 god.ekonomista za turizam...
vozim Fiata vec dugo,do skoro Punta mk1,kog je nasledio moj surak Sale i vec ga predstavio ovde na forumu :thumbsup: ,a sad vozim Stilo 1.6 16v 2004 god 5v...

f2eb8f6d7dd2_800x600.jpg

Pratim forum vec neko vreme pa sam odlucio da se pridruzim i delim sa vama iskustva o Fiatu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za nove kolege, dobrodosli !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima, ja sam Stefan, kupio sam pre par dana fiat uno 1.0ie 98 god, i planiram da ga sredjujem i zelim da se pridruzim vama... Inace sam iz nove pazove, i imam 19 godina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već neko vreme pratim ovaj forum i reših da se registrujem. 

Moje ime je Vladan i vozim Stila 1.9jtd sw iz 2004. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima. Ja sam Darko iz Smederevske Palanke, 23 godine, i od juce sam ponosni vlasnik Punta 1.2 8V 2003. godiste. Zavrsio sam Vojnu akademiju, i radim u vojsci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...