Jump to content
FAS Goran
Terza

Instalacija navigacije na telefone koji imaju GPS / mape

Recommended Posts

Kad nailaziš na kružni tok ti prebaci na TomTom a posle njega vrati na Navteq.

Inače pošalji primedbu Navteq-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim za pomoc. kupio sam samsung galaxy mega i hocu da ubacim navigaciju. koji igo program mi preporucujete, posto vidim da ovde ima razlicitih misljenja? da li se program skida na komp pa se prebacuje na mob ili se sa mob moze skinuti? da li se radi raspakivanje sa programom 7zip? da li je potrebno kreirati putanje u file sys.txt posto se to radi kod ubacivanja programa igo primo u navigaciju za auto? ima li neko link za skidanje europe here mapa 2013 q4?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka mapa austrije i nemacke....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomenuo čovek  WAZE

stvarno je odličan, kad bi ga više ljudi koristilo bio bi još bolji jer bi gužve mogle lakše da se izbegnu i sl.

Kad mi treba ja njega koristim, a non stop ga unapređuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel neko koristio navigon navigaciju? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao ja jednom i nije mi se sviđao interfejs, a ni mapa Srbije. Navigon je Garminov "derivat" ali nema nikakve sličnosti sa istim. Moguće je instalirati Garmin na Android uređaje u zavisnosti od verzije Androida što je već sasvim druga priča :)

Edited by Nidzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi neko bio ljubazan da mi da link za download Garmina za windows mobile, takodje i mape ako moze, ja sam nesto pokusavao ali ne ide :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Pa Sta ce ti Garmin pored HERE Drive + 

 

Zajeb. Win mobile  a ne Win phone.

Edited by Zvezdo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne radi mi lepo. Recimo pre neki dan sam bio u Krusevcu i isao za Nis. Ukucam da vidim da li je blize preko E-75 ili preko Ravni, a on mi izbaci sasvim treci put preko Stopanje i Brusa koji je mnogo mnogo dalji.

Onda ukucam moju ulicu u Brusu, celo naselje mi ne prikazuje uopste, kao da nema ulica. Dok recimo sa Garminom, na Nokiji 5800 XM, imao sam perfektne mape i isao svugde redom i radila je odlicno. Takodje kada ukucam neko mesto, lupa neke kilometraze bzv, tipa do Bara mi pokaze 230km a ima 400km od Kraljeva otprilike. Uopste nisam zadovoljan kako radi, Garmin mi je bio bas full. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja koristim navigon i prezadovoljan sam :) nemam nosac za telefon tako da ne gledam ekran nego slusam sta glas govori. do sad nije ni jednom pogresio,ima sve kamere u beogradu sa svim ogranicenjima brzine i sve na vreme kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze on na windows, gde da ga skinem ? Meni je samo vazno da sljaka kao sto je Garmin sljakao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ko tacan tutorijal kako se instalira. Skinuo sam iGO Primo, ubacio u telefon i instalirao ali ne radi, tj. kaze da ubacim na SD karticu iGO, da li treba da se nesto izdvaja iz kompletnog fajla ili se sve kopira sto se dobije kad se raspakuje ZIP fajl koji se downaload-ovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...