Jump to content
FAS Goran
Damjanović

Iskustva sa brisačima za automobile

Recommended Posts

Sta da slikam? Brise fenomenalno, ne cuju se na suvon a tu grbu nisam primetio, mozda je i ima. Pise marka koja je al ne secam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju grbu i zbog mi se najvise svidjaju a tek sto brisuuuuuuuuu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na te sam i mislio :)

 

Meni ipak ovakvi lepse izgledaju

 

Fiat_Stilo_front.jpg Fiat_Stilo_front_20070926.jpg

 

U to koji bolje brisu necu da zalazim jer nisam koristio ovakve kao sto je Ivan postavio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na te sam i mislio :)

 

Meni ipak ovakvi lepse izgledaju

 

Fiat_Stilo_front.jpg Fiat_Stilo_front_20070926.jpg

 

U to koji bolje brisu necu da zalazim jer nisam koristio ovakve kao sto je Ivan postavio :)

 

 

 

Mitutoyo verovatno.

 

Sigurno

 

DSCN3369.jpg DSCN3653.jpg DSCN3659.jpg

 

 

 

Imao te

 

Screenshot_2014_11_27_12_01_06.jpg

 

ali mi ovi aero manje štrče / niži su. 

Igor će primetiti da manje troše goriva - procena 0,014 l / 100 km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam izmenjao dosta tih jeftinih, pa sam počeo da kupujem kao kvalitetne dok pre mesec-dva nisam dao mnogo hiljada dinara za "original" koji je ustvari Bosch. 

 

Ono što mogu da kažem jeste da su Bosch i Champion definitivno najbolji odnos cene i kvaliteta i to baš redosledom nabrajanja. Naravno, Bosch ima mnogo razumniju cenu kada se kupuje kao Bosch, a ne kao Audijev "original". 

 

Valeo su ubedljivo najskuplji brisači jer na tri auta na koja sam ih stavio su trajali po 4-5 meseci i to letnjih. Žali Bože samo para. 

 

Ovi jeftini što se kupuju u Tempu, Metrou itd od 300-600rsd su... pa eto toliko... mesec-dva-tri i daj druge. Možda i nije loše kupiti tako par kompleta pa uvek da imaš "sveže" brisače na autu :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece mi cale da je video u Nisu negde BOSCH-ovu prodavnicu i da se kroz izlog vidi sve i svasta, pa i brisaci. Probacu tu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha

ima li razlike u brisanju?

 

Nema neke razlike, prvi su stigli sa autom iz Italije Bosch a ovi drugi iz nama bratske Kine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Bosh iz Nemacke na kombiju. Kako brisu brate vec godinu dana kod mene, a kad su stavljeni ne znam. Apsolutno necujni cak i na suvoj soferci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam izmenjao dosta tih jeftinih, pa sam počeo da kupujem kao kvalitetne dok pre mesec-dva nisam dao mnogo hiljada dinara za "original" koji je ustvari Bosch. 

 

Ono što mogu da kažem jeste da su Bosch i Champion definitivno najbolji odnos cene i kvaliteta i to baš redosledom nabrajanja. Naravno, Bosch ima mnogo razumniju cenu kada se kupuje kao Bosch, a ne kao Audijev "original". 

 

Valeo su ubedljivo najskuplji brisači jer na tri auta na koja sam ih stavio su trajali po 4-5 meseci i to letnjih. Žali Bože samo para. 

 

Ovi jeftini što se kupuju u Tempu, Metrou itd od 300-600rsd su... pa eto toliko... mesec-dva-tri i daj druge. Možda i nije loše kupiti tako par kompleta pa uvek da imaš "sveže" brisače na autu :)

Ja imam Bosch na alfi,sada ce jos malo dve godine kako je kod mene,jos brisu dobroo , s 'tim sto pravi valeo iz originala radi dosta dobro ..to je neko moje iskustvo. :)

Nego ima li negde za ar 147 jeftinih brisaca ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bosch su definitivno najbolji.Probao sam razne jeftinije varijante,i ne da ne brisu nego jos gore naprave po soferci,traju po mesec,dva i gotovo,a pritom moram da pojacam muziku do kraja da ih ne cujem kako lepo pevaju po soferci... :laughing: .Sad sam stavio Boschove,obrisu soferku kao da je nema na autu,a i ne cuju se dok prelaze preko soferke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde slikaj te Bucine da vidimo kako izgleda :)

Evo slika

34ed974bb3d5f43ab159f98778fcdb66.jpg

b8e720e02c0012e760da9d208c1017d1.jpg

5133bc55c6ebf6c9b51cc650d05a5dae.jpg

Ne vidi se na slici. Neka marka cudna, Nakang, Nakao, ne znam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg izmenjasmo po svim licima

Nego da se vratimo na temu, ja prekjuce pazario Valeo flat pa ćemo da vidimo koliko će da traju, a uzeo i 1 Mutitojo flat na buvljaku za rezervu 500 din 65cm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mico, ovi brisaci su malo kraci nego sto bi trebalo? Koliko se secam na Stilo ide 56/48 cm?

Uvek gledam da suvozacka metlica ide skoro do ivice stakla, a da se na sredini maltene dodiruju. Onda je perfektno vidno polje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu bre :) Sta tebi sve pada u oko jbt.. Nije imalo tada preko 52cm u ponudi a za 100kinte nisam hteo da cekam. Uzecu ga neki put kadd naletim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...