Jump to content
FAS Goran
kakashi

Bravo mk2 1.9 mjtd 120ks 8v

Recommended Posts

Posle 9 godina voznje punta 1.9jtd i predjenih 150k km doslo vreme da ga promenimo. Odlucih se za bravo najvise zbog motora i  lepog  izgleda auta....mislim meni je lep a i zeni ...a ona aute deli na lep i nije lep .... uzeh ga u NS na placu ...dadoh 3300€...uradio sam veliki-mali servis i zamenio 2 nosaca motora...ima manjih ogrebotina alli to i ja ocekivati...gume 17tice solidne...moram pazariti zimske...mislim da cu zimske 16tice da stavim...za sada za zadovoljan ima dosta opreme i sve radi...jedino nema usb prikljucak

 

20190517_195504.jpg20190517_195326.jpg20190517_195344.jpg

20190517_195355.jpg20190517_195414.jpg20190517_195428.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, neshaoct said:

@kakashi

 

Čestitam i ja... :) kad stigneš središ mu volan, i ako voliš spustiš ga malo i ima da bude odličan.  :cool:

kako bih mogao volan da sredim....neko mi je predlagao da kupim koznu navlaku koja se usiva...ima li neka druga metoda...ne verujem da cu ga spustati...putevi nasi su ocajni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakva navlaka, tako bi ga sredio bas :D Neko od ovih sto presvlace volane profi da ti odradi po zelji , cene idu od 30-50e pa i vise ako trazis nesto specijalno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj samo tu koznu navlaku na usivanje ili obicnu navlaku - bilo koja varijanta mi je blagi uzas. Koliko god da je jeftino otprilike je takav i rezultat i estetski utisak.

On 5/18/2019 at 12:54 AM, kakashi said:

jedino nema usb prikljucak

USB port je samo deo "Blue&Me" sistema (mogucnost povezivanja telefona preko Bluetooth i handsfree razgovori, komandovanje telefonom/radijom pomocu glasovnih komandi, MP3 muzika sa USB stika,...), vrlo korisna stvar. Cudi me da to nema u opremi, s obzirom da mi sa slika deluje da je Emotion.

Da ga u zdravlju vozis, sa srecom ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kakashi

 

Već su ti rekli ljudi....ništa navlaka, nego presvučeš volan sa novom kožom. :thumbup: 

Ako to budeš radio, pitaj koliko je i ručica menjača, da odradiš i to zajedno sa volanom kod istog čoveka, verovatno je jeftinije kad radiš i nju uz volan nego posebno...ručica je možda 10-tak evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...