Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Kolege Libra nece biti na oglasima sve dok ne stigne drugi auto,ali da najavim prodaju :D
Auto je bez ulaganja,apsolutno nema nista da se pipne na gospodji.Ima nesto malo oko estetike,malo ulubljeno na zadnjim desnim vratima i tackice od kamencica po haubi :D Cena ce biti 2500e fiksna,plus cu vama kolegama ako bude neko odlucio za kupovinu dati gratis set zimsih tockova,celicne felne,gume kupljene prosle sezone ,nisu presle ni 2000km :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nikako.Nikad nije davljena,ali nije isla dosta puta u crveno :D Inace nisam ni planirao da je prodajem,ali iskrsao povoljno auto neocekivano od prve vlasnice pa sto da ne.Uglavnom sve utegnuto kako treba,potrošnje ulja nema ni grama.

Teskog srca cu se rastati od nje,verovali ili ne :D

Nece je biti na oglasima dok ne stigne drugi auto,u pitanju je bavarac ali BMW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je ulozeno u auto i vredi (a vredi citajuci sve) , a cene se ne smeju komentarisati ovde na forumu -- koliko se razumem u pravila. 

 

ja cu mog stila isto ceniti ovoliko a mozda i malo vise ako se resim da ga prodam (cekam da mi se ortak resi hoce li prodavati skodu yeti - prvi je vlasnik 2010 god. , ovde kupljena) , a to sto kojekakve nasmikane lupane (trule) lesine idu za 1500 - 1800e a i manje - ne interesuje me u zivotu.

u njih treba opet uloziti posle brdo love kad ih kupis da budu kako tako ok , ali nikad to srbin nece razumeti - nazalost.

svako ima pravo da svoje ceni kako i koliko hoce , a kupaca ima uvek za sve .... ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da hejtujem, svaka nam čast na tome što održavamo kola i ne pravimo kompromis oko uloženog novca:respect:, ali - ko to još gleda?

Evo, moja Marea na oglasima skoro dva meseca - imao jedan poziv i jedno razgledanje.

Džaba odlično stanje, džaba dva seta sjajnih felni i guma, kad košta 1500e, a ne 1000-1200 evra kao i ostale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek dva meseca martine :lol: - nije to nista. sve si u prvu ali ne moze ni za dzabe bas -- neka truli jbt. ti zemlju i ljude u njoj.

ja mozda imam malo vise srece jer 2 majstora iz beogume gde odrzavam stila su vec zaintesovani za njega - ako resim da ga prodam a znaju moj stav oko cene.

ako ne budem mogao korektnu cenu da dobjem za njega - imam ja licno da ga sahranim pa na otpad i caos.

 

sto sam rekao kolega danijele izvini na offf- u ali to uporedjivanje krseva i dobrih kola me izludjuje ............ necu vise.

sto se mene tice ne daj je za dzabe tj. za neku sicu .......... ako mozes , bolje onda pokloniti nekome u porodici.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je cena i vise nego korektna,s obzirom da je odradjen i servis veliki ,alternator,plocice i diskovi imaju jos da predju barem 20-30k km ako ne i vise,set kvacila odradjen,registrovana do 25 jula.Naravno imam servisnu evidenciju.Gledajuci libre po oglasima,treba barem 2000-2200e za npr da bude 2003 ,iz uvoza nije reg nit servisi odradjeni.Ako neko bude trazio libru i hoce mehanicki ispravan auto,eto mu.Ja da je poklanjam necu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to sam sve i ja hteo da kazem.

ko zna sta hoce prepoznace , a ko ne zna neka kupuje sto jeftinije ........... srecna prodaja ................ ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put mi se zadesilo u zivotu,da kada se patkiram na 2-3h,da umesto cistog auta zateknem jedno 6-7 krugova od ptica.To mi se desilo u subotu na Karaburmi,svratio da popijem kafu kod drugarice ,libra se caklila,kad posle imam sta da vidim.Sreca sto je sve taze bilo i pravo na samousluznu u PA,ne znam kako se zove znam da je adresa Oslobodjenje 48 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/23/2018 at 9:15 PM, danijel55 said:

Prvi put mi se zadesilo u zivotu,da kada se patkiram na 2-3h,da umesto cistog auta zateknem jedno 6-7 krugova od ptica.To mi se desilo u subotu na Karaburmi,svratio da popijem kafu kod drugarice ,libra se caklila,kad posle imam sta da vidim.Sreca sto je sve taze bilo i pravo na samousluznu u PA,ne znam kako se zove znam da je adresa Oslobodjenje 48 :D

Da si manje vremena proveo u "ispijanju kafe"..... :rtfm:

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio si presvlake preko krem sedista?

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...