Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

On 10/5/2016 at 11:43 AM, Milutin-NS said:
Stigla MAF naprava direktno iz fabrike sutra ozivljena dizna, nov proto pa da ga merimooooo!

 

0-02-05-9065e3099341b6fb2f91a89add0a6072788006164ef2a1ff969ab6f6680f3d62_full.jpg

 

@Kuvalja

@Markobgd

@kolega.jankovic

 

On 10/5/2016 at 5:47 PM, MS PK said:
Sta da smisli. Ako ne skinu granu da ociste i operu, promene gumicu u karteru, dzaba sve. To je samo mesec dana posla al posle si miran
On 10/5/2016 at 8:19 PM, Vule said:
Zašto bi mu uopšte crkao zamajac?  

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ej ej lepooo :D

 

Dizna sredjena i namestena :) cena simbolicnih 2000 dinara. Proto zasrafljen i nadam se da je to to za sada...

 

Ponedeljak/utorak idemo da merimo pa cemo da vidimo jel smo oko 165ks. To bi bilo bas lepo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nista, elektro-ventil samo bio problematican. Kaze majstor...dobra dizna...samo ovo malo zezalo, sredio je malo i to je to. Dijagnostika kaze da smo sada u granicama normale a nema vise ni nikakvih gresaka vezano ni za proto ni za dizne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dezurni Nesa je korespondirao sa majstor Dusanom, ja trenutno mogu da ga preporucim samo na osnovu toga sto je moja popravka bas jeftina bila :) nadam se da sa tom diznom vise necu imati problema, to bi za mene bila najbolja preporuka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam do danas znao da imam ovo :) tj nisam skontao jer malo je glup princip, ako sam dobro skontao trebalo bi da ugasim kola, okrenem na poziciju i onda se igram ovako kao malo dete do iznemoglosti...

 

 

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, super. Ali zašto si i ti vertikalni kamerman? Protestuješ zato što ti je dizel ispod haube :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeee drugari, drugari...Jeri mislite da ne znam svaku deltu sa oglasa u Srbiji? :) bila na oglasima pre jedno mesec i po dana, svega nekih pola dana, bila je slupana cela suvozaceva strana, zvao sam coveka, kaze moraju vrata nova, prozori, leptir staklo nazad, retrovizor, sofersajbna cak, deo izmedju vrata i panorame mora da se pegla ali panorama citava. A inace bio je tako slikao da je na sedistima bilo jos stakla. Cena je bila, ako se ne varam oko 4500.

I naravno imala je alu felne tada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije imala alu felne video sam auto cim je stigao, izmenjao stakla i ispeglao deo izmedju vrata i panorame...  sad trazi 7000 :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...