Jump to content
FAS Goran
Sreten91

Kalifornijski BMW e39 530i M sport

Recommended Posts

Paa nisam bio skoro. Mozda u narednih par meseci, ne znam jos tacno. Koliko god lose zvucalo, najezim na pomisao povratka. 

 

Ako ste se ikad pitali kako izlgleda trap i karbon fiber kocnice od $50.000 na Ferrariju 599. :D 

 

20170104_143155.jpg20170104_143205.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni pokusavao da prodam svoju e39ku, ali dobio sam jako dobru ponudu koja se tesko odbija. 

 

Juce sam joj zamenio termostat, pumpu za vodu i sva creva za hladjenje. Komplet je sredjena sad da ni nemam vise sta da cackam. 

 

8 meseci i 32.000km pregazeno. Najbolji auto koji sam imao. :D Bice tesko prodati ga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni meni se ne prodaje, ali ili cu ga sad prodati za ove pare ili nikad. Toliko je dobra ponuda. Sve sa ulaganjima, ima da budem u plusu sa ovim auto.

 

Nekako osecam da je vreme. Ne bi jos pucao na F10. Nekako mi je ZHP usao pod kozu. Izgled kupea i performanse koje pruza su mi jako primamljive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako tebi tako da kazes kad vozis to preozno sredstvo za po gradu, kuca - posao, narodski zvano Kontejner :D
On covek vozi auto i to na relacijama za koje je i pravljen, ne razumes ti to.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno, ne razumem... Ne razumem da mu u zemlji gde mu se otvara milion mogućnosti cilj bude da vozi 15 godina star auto
Idi bre ubaci neku paletu u onaj tvoj van

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod toga, testirao sam e60 535i Twin Turbo. Naravno znatno bolje vuce od mog kad turbo udje u igru, ali mi se u drugim aspektima bas i nije svideo. Dosta se glomazno oseca i nemaj taj osecaj upravljivosti kao e39.

 

No nebitno, bacio sam oko na 2006 330Ci ZHP, manuelac 6 brzina, 78k milja iliti oko 125k km. Uzeo bi ga za iste par za koje bi prodao e39, a dobijam auto koji je jako redak (1 od 140 napravljenih) i ne gubi na vrednosti. Ne zelim trenutno da trosim puno na auto, a e46 mi je prelako da odrzavam i vozim. Ali, prvo da vidim kako ce sve ispasti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jest stariji BMW al je vrhunski sredjen,neverujem da u srbiji takav ima,a Sretan je zajebao i one iz gas monkey sa Discovery kanala,sto sredjuju i prodaju automobile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da bih nasao ovakvog tamo, vecina ih je zardjala a ovo je Kalifornijski auto koji u zivotu nije video sneg. 

 

Razmisljam ako se vratim posto trenutno imam raznorazne opcije i planove, da povedem ovog ZHP-a sa sobom. Slanje brodom i nije toliko skupo i meni je bar lako da ga odrazavam jer bi i sav alat spakovao u njega. 

ZHP se nije pravio za Evropu tako da bi bio jedinstven, a probao bi da ga registrujem na devojku u Nemackoj.

 

Nisam siguran koliko mi je pametna ta ideja...  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po svemu sudeci, ovo je naslednik e39ke. 

 

20170118_084630.jpg20170118_084659.jpg20170118_084713.jpg20170118_112914.jpg

 

2005 330Ci sa ZHP Performance paketom i manuelcem iliti kako Ameri kazu sa "štapom" (stick).

 

Sinoc sam ga dovezao iz San Franciska. 

 

Upravo prebacio 98k milja. Titanium Silver boja sa crnim koznim enterijerom. Ima guzne grejace sedista, harman kardon, fabricke Bi-Xenone sa nivelacijom...

 

Fino ocuvan. Ceo je u prvoj boji, nema nijedno udubljenje na farbi, jedino treba hauba da se prefarba jer ga je Kalifornijsko sunce sprzilo. :) 

 

Vec sam narucio brdo delova da ga dovedem u stanje koje je po mom ukusu. 

 

U svakom slucaju zadovoljan sam, e39ka treba da ode za vise para nego sto sam platio ovaj. :ph34r:  

Edited by Sreten91

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, srdjos said:

dobar je, samo mu fale vrata nazad :)

dobar je bas zato sto ih nema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam jos jednog prelepog Alpine White ZHP-a sa bež enterijerom ali je imao 4 vrata, a ja sam specificno hteo kupea. Jeste neprakticniji, ali mislim da mnogoo bolje izgleda od limuzine. Dugacka vrata bez rama, LED diode pozadi... :D 

 

Baci cu i neki video skoro, muzika za usi kako se ZHP cuje. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5-ca je 5-ca, trojka si je trojka, bice posle dala baba dinar da udje u kolo a dva da izadje...pre bih gledao m5...ali u svakom slucaju sve najlepse ti zelim

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...