Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Grande Punto Sport 131hp

Recommended Posts

E moj Edo, jedno popraviš drugo pokvariš. :question: Problem je vjerojatno u tom kabelu što ste ga krpali ili u kontaktima ako ste odspajali abs i slično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edo, iz meni nepoznatog razloga tvoj mail ne prima novu postu pa moram ovako da te pitam.

Nadam se da nije previse indiskretno, videh da si promenio
farove na tvom grandisi, odnosno zamenio aftermarket farove
originalnim  koje si upgrade-ovao projektorima.
Da li si eventualno raspolozen da mi prodas te koje si kupio sa kolima
i po kojoj ceni (u evrima)?
Hteo bih da te zamolim za jos jednu uslugu. Da li znas da neko u Bosni
prodaje originalan naslon za ruku za GP-a (kod nas ga slabo ima i prilično ga cene)?. Pre par godina sam kupio
enterijer kao tvoj i tek sada skapirao da imam podesavanje lumbalnog
dela pa bih zbog toga uzimao i fabricki naslon jer je na njemu
dugme za podesavanje.

Nadam se da te nisam previse smorio:)

Drugarski pozdrav!
Mihajlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naslonjaca nema nigdje nazalost, ja sam ga uzeo sa Ebaya i platio oko 60 eura tako nesto....

 

Sto se tice onih farova, ja sam ih vec dao u racun drugaru koji mi je radio farove i mozes se javiti njemu preko fejsa: https://www.facebook.com/nermin.ligata?fref=ts


E moj Edo, jedno popraviš drugo pokvariš. :question: Problem je vjerojatno u tom kabelu što ste ga krpali ili u kontaktima ako ste odspajali abs i slično.

 

Drazene, sve radi savrseno i nema greski :) ocigledno je sto mi je i Nesho rekao da je negdje problem do mase ili da je sat pobudalio :) 

 

Sto se tice auto zakljucavanja, bio je problem do mene jer se opcija ukljucuje u meniju :D hahahha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mihajlo neces imati koristi od fabrickog naslona i njegovog prekidaca jer nemas provucenu instalaciju. Moras ugraditi releje i njih spojiti na taj ili drugi taster.

Da ne trujemo temu pitaj me ako te nesto zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neka nabavi novi a meni proda taj da se ja patim sa njim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjerim vrlo skoro sve ;) kompletnu struju u grandeu da se rijesi i to do kraja :) mada me samo to jos zeza iako taj problem mogu ignorisati :D sve ostalo je zamjenjeno :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru!


 

Ne kapiram zasto neko ne uveze jedno 50 komada, pare bi namlatio:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma drug mi to sredjuje a on moze da uradi na autu sve, za ovo je rekao da nije nikakav problem.

U principu mogu da sprovedem tu instalaciju u bilo koji naslon nego volim fabriku

Mnogo mi se svidjaju day light u njima, samo bih ih prefarbao u barut sivu jer imam tamno plavog puntisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edo,

stupio sam u kontakt sa Nerminom, jos uvek se razmisljam. Cena je stvarno fer i korektna. Interesuje me samo kako svetli oboreno svetlo (jel pristojna jacina posto je halogena sijalica u pitanju) i da li
radi nivelacija svetlosnog snopa kao kod fabrickog fara (da li mogu sa prekidacima levo od volana +/- da spustam snop)? Jel znas ko je proizvodjac i koliko su bili kod tebe na kolima, tj. kako su te sluzili?
Hvala puno unapred

Mihajlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marku ne znam iskreno dosli su na autu iz njemacke, auto sam kupio prije mjesec i po dana.... sto se tice svjetala radili su medjutim ja sam se odlucio da uzmem i odradim fabricke jer ne volim ove chunerske farove tj ruzni su mi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, videcu sa njim onda. Nadam se da ces uskoro okaciti jos slika sa abarth-ovim branicima 

a bilo bi lepo i felnama :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi projektori bili kao na starom Puntu, Bravu, Cromi, Delti - bolje sto ih nisu stavljali, ono je blagi uzas, ocajno svetlo.

Zato postoji Morimoto, koji sije i mnogo skuplje fabricke varijante.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako to treba da izgleda!

Promeni bocu za antifriz iz aviona se vidi da je puno prešao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bolujem ja od toga :) svakako ce prije prodaje se ubaciti motor sa manjom kilometrazom :) al tek za 3-4 godine :D

Iz posvecenosti do perfekcije!

Svaka cast na trudu, jos po ovoj zimi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...